Polis Göğüs Arması Yeni 3 Boyutlu (3DGGSARM)

5,00
Fiyat : 35,00 ₺(KDV Dahil)
en-cok-satan-200x65 1500-tl-uzeri-ücretsiz-400x75px

Polis Göğüs Arması Sadece Polis Memur ve Amir Personel Satın Alabilir. Sivil Vatandaşların Satın Alması Kesinlikle Yasaktır. Satın Alan Sivil Vatandaşların Bilgileri, Yasa Gereği Emniyet Müdürlüğü İle Paylaşılarak Hakkında Yasal İşlem Yapılması Sağlanacaktır. Bu Sebeple Sadece Resmi Emniyet Müdürlüğü Veya Polis Merkezleri Adresine Gönderilmektedir.

Polis Göğüs Arması Yeni 3 Boyutlu

  • Polis mazlemeleri kısmında oldukça önemli bir yeri olan armalar içerisinde belkide en önemli arma polis göğüs armasıdır. Polis amir ve memurlarının mont, tişört ve gömlek üzerinde ön göğüste kullanılan standart üründür. Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Kıyafet Yönetmeliği'ne tam uyumlu olan doğru ebatlarda üretilmiştir.
  • 2018 yılı itibariye Polis teşkilatının yeni kullanmaya başladığı polis üniformaları ile uyumlu olan polis göğüs arması içerisine hava balonu konularak 3 boyutlu hale getirilmiştir.
  • Yeni 3 boyutlu Polis göğüs arması dayanıklı olarak bilinen kaliteli pvc malzemeden üretilmiştir, içerisinde hiçbir kanserojen madde bulunmayan polis armaları,  polissepeti garantisi ile siz değerli takipçilerimizin hizmetine sunulmuştur.
  • Polis armalarımızın tamamı kendinden cırtlıdır direkt olarak kullanabilirsiniz üzerinde hiçbir işlem yaptırmanıza gerek yoktur.

 

  • Not: Polissepeti Resmi ürün satış politikası gereği polis ürünlerini sadece polisler alabilir ve emniyet adresine gönderim yapılır. Sivil (ev-iş) adrese verilen siparişler kabul edilmez.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR