Polis Resmi Kep
Polis Resmi Kep
Polis Resmi Kep
Polis Resmi Kep
Polis Resmi Kep

Polis Resmi Kep Yazlık (POLIS-MEMUR-YAZLIK)

5,00
Fiyat : 207,00 ₺(KDV Dahil)
1000tl üzeri ücretsiz

Polis Memur Kepini Sadece Polis Memur Personel Satın Alabilir. Sivil Vatandaşların Satın Alması Kesinlikle Yasaktır. Satın Alan Sivil Vatandaşların Bilgileri, Yasa Gereği Emniyet Müdürlüğü İle Paylaşılarak Hakkında Yasal İşlem Yapılması Sağlanacaktır. Bu Sebeple Sadece Resmi Emniyet Müdürlüğü Veya Polis Merkezleri Adresine Gönderilmektedir.

Polis Resmi Kep

  • Polis malzemeleri hususunda işlerimizi oldukça yakından takip ediyor ve polis malzemesi üretimini ciddiye alıyoruz. Resmi polis şapkası da diğer polis ürünleri gibi hassasiyetle üzerinde durduğumuz parçalardandır.,Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Kıyafet Yönetmeliği'ne göre bire bir olarak polis memuru personelin giyimi tasarlanmıştır. 
  • Polis memur kadro kepi, spor kesim olup kep arkası filelidir,  başı tam kavrar ve düzgün bir dış görünüm sunar.  
  • Polis resmi kepi lacivert renktir, siper çizgisi reflektörlü olup önündeki polis yazısı ve amblemi nakış işlemelidir.
  • Lacivert polis memur kepi kafa ölçülerine göre ölçülendirilmiş olup aynı zamanda arka kısmındaki cırt bandı ile daraltılıp genişletilebilir.
  • Not: Polissepeti Resmi ürün satış politikası gereği polis ürünlerini sadece polisler alabilir ve emniyet adresine gönderim yapılır. Sivil (ev-iş) adrese verilen siparişler kabul edilmez.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR