849,00 TL KDV Dahil
1.103,70 TL KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo
119,00 TL KDV Dahil
160,65 TL KDV Dahil
10,00 TL KDV Dahil
13,50 TL KDV Dahil
849,00 TL KDV Dahil
1.103,70 TL KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo
849,00 TL KDV Dahil
1.103,70 TL KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo
129,00 TL KDV Dahil
142,00 TL KDV Dahil

Hassas Koruma Polis Malzemeleri

         

Polis malzemeleri alanında büyük bir yeri olan ürünlerdir hassas koruma polisi kıyafetleri. Pantolonu, gömleği, arması hepsi ayrı önem arzeder personel üzerinde. Öncelikle hassas koruma polisi kimdir ? Hassas koruma polisinin görevleri nelerdir bunlara değinelim. Ayrıca giyim ürünleri bu branşta neden bu kadar önemlidir ? Polis sepeti olarak bu konulara azami önem veriyor be önemsiyoruz, gelin bunları birlikte değerlendirelim.

 

Hassas Koruma Polisi Çalışma Hayatı ?

         

Hassas koruma polisleri il emniyet müdürlüğüne bağlı olarak çalışırlar. İsmindende anlaşılacağı üzere Koruma şube müdürlüklerine bağlı olarak görev ifa ederler. Şehrin önemli binaları, tesisleri, yada bazı kamu kurumlarının korunmasında görev alırlar. Bu binalarda kendileri için tahsis edilmiş odalarda giriş çıkışı görecek ve denetleyecek şekilde binanın yada tesisin koruması hizmetini sunarlar. 

 

Polis kıyafeti olarak 2018 yılına kadar eski tip polis giysileri ile görev yaparken artık yeni tip polis pantolonu ve yeni tip polis gömleği yada yazları polis tişörtü ile görev yapmaya başladılar. Bir ilin en önemli binalarında görev yaptıkları için hassas koruma personeli vatandaşlarla her daim yüzyüze gelir ve önemli kamu binalarında devleti temsil ederler. Yani bu tür önemli kurumlarda bulunan polis memurlarının giyim kuşamı her zaman dikkat çeker.

 

Hassas Koruma Polis Malzemeleri Nelerden Oluşur ?

         

Polis pantolonu olarak hassas koruma personelleri, 2018 yılı ile birlikte Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Kıyafet Yönetmeliği'ne dahil edilen standart lacivert önde ütü çizgisi olan yandan cepli polis pantolonu modeli kullanılmaktadır. Üst giyiminde kışın standart softshell polis montu, altında ise yine yeni yönetmelik ile birlikte giyilmeye başlanan yeni tip lacivert polis gömleği giyilmekte.

 

Yazın üstte sade mavi polis tişörtü ile görev yapan hassas koruma polisleri, kılık kıyafetleri ve genel kullandıkları polis malzemeleri ile şehrin en önemli noktalarında bulunmalarından dolayı hem göz önünde bulunmakta hemde çok dikkat çekmektedirler. İşte bu sebeplerden dolayı polissepeti olarak hassas koruma polisleri kıyafetlerine azami özen ve dikkat gösteriyor ve bu branşta sıfır hata ile polis üniforması üretmeye gayret ediyoruz.

         

Üniforma üzerinde ek aksesuarlarda kendisi kadar önemlidir. Koruma personelinin sağ kolunda standart 3 boyutlu koruma polis arması, önde polis göğüs arması ve diğer kolda ise bağlı bulunduğu il arması mont ve gömlek üzerinde takılı bulunmaktadır. Belde ise polis teçhizatlarının üzerinde takılı halde bulunduğu polis palaskası kullanımı yönetmelikle sabittir ve personel bunları kullanmak zorundadır.

 

Asli polis malzemelerinden diğer ek aksesuarlara kadar hepsini kendi bünyemizde üretmekte, kalitesi ve dayanıklılığı ile en çok üzerinde durduğumuz kategori olmaya devam etmektedir. Sizlere bu sayfada paylaştığımız tüm ürünlerin öncelikle kanuni altyapılara uygunluğunu kontrol etmekteyiz. Daha sonra kullanıcılardan aldığımız geri bildirimler ile ürünleri geliştirerek sizlere sunmaktayız.

 

Polis Malzemeleri Üreten Markalar 

 

Polissepeti fiyat ve satış stratejisi ilk günden bugüne hep en kaliteli polis malzemelerini en ucuza müşterilerimize ulaştırmak üzere kurgulanmıştır. Bu bağlamda bazı ürünleri kendimiz imal ederken, bazılarını ise kendine ve ürettiği ürüne güvenen firmalar sizler için yine piyasa satış fiyatlarından daha uyguna satışa sunmaktayız. Bu büyük markalardan bazılarını Kuyucular Deri, Wolf Holster, Tugan Taktikal, Akar, Vurgun Av olarak sıralayabiliriz. İmalatımız olmayan ve bu firmalardan tedarik etttiğimiz ürünlere de hem satış hemde satış sonrası %100 destek vermekteyiz.

 

Hassas Koruma Polis Malzemeleri

 

Polissepeti-blog sayfamıza girebilir buradaki bilgilerin haricinde faydalı daha bir çok veriye erişebilirsiniz. Blog sayfaları ticari amaç gütmeden takipçilerimizi bilgilendirme amaçlı yayınlanan sayfalardır. Burada kaliteli ve faydalı bilgi paylaşılmaktadır. Polissepeti blog yazarlarının makalelerini okuyabilir ve her türlü konuda görüş bildirebilirsiniz.