Menu
Your Cart

Özel Harekat Polisi

Zorlu operasyon ve şartlarda görev alan özel hareket polisi ekipmanları da kaliteli malzemeden imal edilmiş ve zorlu koşullarda dayanıklılık göstermesi önemli bir husustur. Bu bağlamda web sitemiz üzerinde en çok talep edilen özel hareket polisi kıyafetleri arasında mevsime özel olarak geliştirilmiş kıyafetlerde bulunmaktadır. Kategori dahilinde; özel harekat polis arması yada bir diğer ifade ile özel harekat polis amblemi de bulabilirsiniz. özel harekat polis üniformaları da özel üretim olup, bedeni tam saran ve terletmeyen yapıdadır. Bu sayede hızlı ve etkin hareket edebilme imkanı sunar. Özel harekat polis tişört gibi her koşulda rahat edebilme imkanı sunan kıyafet seçeneklerini de Polis Sepeti farkı ile web sitemizde özel harekat polis kıyafetleri fiyatları oldukça uygun fiyatlar dahilinde kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Marka: Wolf Holster Model: OZLHRKTAHTPTBCKKLF
Ahtapot Yeni Kamuflaj Özel Harekat Bacak KılıfıYeni özel harekat kamuflajı ahtapot silah bacak kılıfı özel harekat kamuflajı ile birebir aynı kumaş ve desende yapılmıştır, bundan dolayı polis özel harekat üniforması üzerinde uyumsuz durmaz.Polis özel harekat silah bacak kılıfı silah..
52,00 TL
Vergiler Hariç:48,15 TL
Marka: Wolf Holster Model: ACLITTMK
Açılı Tüfek El TutamakAçılı tutamak nato standartlarında 20-22 mm picatinny ray olan tüm av tüfeklerine ve savunma tüfeklerine uygundur.Açılı el tutamağı tüfek kullanıcısı tarafından yıldız tornavida ile kolayca monte edilebilir ve sökülebilir. Tüfek açılı el tutamak polimer malzemeden imal edilmiş ..
42,00 TL
Vergiler Hariç:35,59 TL
Marka: Akar Model: AKAR-1.VERSIYON-BELBCK-TP9-COL
Akar Polimer Canik 55 TP9 Alçak Taşıma Bel Bacak Kılıfı - Çöl Rengi %100 Yerli üretim polimer alçak taşıma canik 55 tp9  kilitli silah kılıfı özel alaşım, sağlam ve esnek polimer ham maddeden  enjeksiyon baskı sistemi ile imal edilmiştir. Akar alçak taşıma bel aparatlı kılıfı sayesinde  silah kullan..
85,00 TL
Vergiler Hariç:72,03 TL
Marka: Akar Model: AKAR-1.VERSIYON-BELBCK-TP9-SYH
Akar Polimer Canik 55 TP9 Alçak Taşıma Bel Bacak Kılıfı - Siyah%100 Yerli üretim polimer alçak taşıma canik 55 tp9  kilitli silah kılıfı özel alaşım, sağlam ve esnek polimer ham maddeden  enjeksiyon baskı sistemi ile imal edilmiştir. Akar alçak taşıma bel aparatlı kılıfı sayesinde  silah kullanıcısı..
85,00 TL
Vergiler Hariç:72,03 TL
Marka: Wolf Holster Model: ATTRKSILUETANHT
Atatürk Silüet Metal AnahtarlıkM.Kemal ATATÜRK silüet metal anahtarlık özel tasarım ve yüksek kaliteli üründen yapılmıştır.Atatürk anahtarlık metal özel kalıpta basılmış olup paslanmaz krom metalden üretilmiş 3 boyutlu bir yapısı vardır.Tüm anahtar modellerinizde beğenerek kullanabileceğiniz bir ürü..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Blackhawk  Palaska Siyah Blackhawk  Palaska Siyah
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPLSK-SYH
Blackhawk  Palaska SiyahBlackhawk siyah palaska kaliteli nylon malzemeden örme yöntemi ile üretilir ve ithal olarak yurtdışından getirilmektedir. Blackhawk örme palaska çöl rengi ve haki yeşil olarak diğer ürünlerde de üniformanıza göre polissepeti aracılığı ile temin edebilirsini..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPLSK-YSL
Blackhawk  Palaska YeşilAskeri stilde operasyon kemeri olarak bilinen blackhawk palaska kullanıcının bel ölçülerine göre ayarlanabilir ve içten cırtla sabitlemeli bir yapıya sabittirç Blackhawk yeşil palaska nylon hammaddeden kaliteli örme yöntemi ile üretilmiştir ve sağlamlık, dayanıklılık..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Blackhawk  Palaska-Kahve Blackhawk  Palaska-Kahve
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPLSK-KHV
Blackhawk  Palaska-Çöl RengiAskeri palaska olarak ta bilinen blackhawk çöl rengi palaska nylon denilen kaliteli ve dayanıklı hammaddeden örme metodu ile üreetilmiş olur polissepeti garantisinde olan bir üründür. Blachawk kahverengi palaska fotoğraftaki renk tonunun birebir aynısıdır, ç..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: Akar Model: AKRCLRNGİDRGN
Çöl Rengi Dragon Palaska Çelik TokalıÇelik tokalı çöl rengi dragon palaska 1. sınıf kalın ipten çapraz örgü sistemi ile imal edilmiş olup çok sağlamdır. Palaska boyutu standart olup ayarlanabilir cırtlı yapısı sayesinde kişiye özel olarak ayarlanabilir. Genellikle resmi polis ve asker mensupları tar..
75,00 TL
Vergiler Hariç:69,44 TL
Çöl Rengi Kobra Palaska Çöl Rengi Kobra Palaska
Çok Satan
Marka: Akar Model: KOBRA-PLSK-COL
Çöl Rengi Kobra Palaska Çöl rengi örgü asker palaskasında kobra toka olarak bilinen pratik kulllanım ve sağlam yapılı toka kullanılmıştır. Çöl rengi polis özel harekat palaskasında özel dokuma kolon kullanıldığından eşsiz sağlamlık ve dayanıklılıkta bir palaskadır. Çöl rengi örgü taktik p..
22,00 TL
Vergiler Hariç:20,37 TL
Çöl Sarısı Örgü Palaska Çöl Sarısı Örgü Palaska
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: ORGU-PLSK-COL
Çöl Sarısı Örgü PalaskaYüksek teknoloji örgü enjeksiyon tekniği ile üretilen örgü palaska dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Delikli ve çelik kuşgözü ile güçlendirilmiş yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.Yıkanabilir yapısı sayesinde her daim temiz kalır.Her türlü silah kılıfı üzerinde kulla..
22,00 TL
Vergiler Hariç:20,37 TL
Marka: WATTON Model: FNRPLLIKCK
El Feneri Pilli - Küçük Boy..
21,00 TL
Vergiler Hariç:17,80 TL
Marka: WATTON Model: FNRPLLIFLSZOOMKCK
El Feneri Pilli Flaşlı Zoomlu - Küçük Boy..
21,00 TL
Vergiler Hariç:17,80 TL
G3-HK33-MP5 MONTAJ HAMİLİ- 22CM G3-HK33-MP5 MONTAJ HAMİLİ- 22CM
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: MNTHMLİ22CM
G3-HK33-MP5 MONTAJ HAMİLİ- 22CM G3, HK-33 monte hamili yüksek kaliteli 7071 alüminyum (uçak alüminyumu) ile imal edilmiş olup,  vidaları yalama yapmaması için çelikten imal edilmiştir ve en az 5 yıl firma garantilidir.22 cm Uzunluğundaki tüfek monte hamili uyumlu tüfeklerin üst kapaklarına kolayca m..
199,00 TL
Vergiler Hariç:168,64 TL
HK-33 Metal Raylı El Kundağı Full HK-33 Metal Raylı El Kundağı Full
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: HK33ALMYNMKNDK
HK-33 Metal Raylı El Kundağı FullHK-33 tüfek raylı el kundağı hk-33 tüfek için özel olarak üretilmiştir. HK-33 taktik el kundağı tüfek kullanıcısına  37 mm flare rampası, ışık , lazer, dikey ön tutamak, çatal ayak vs. takmak için dengeli bir platform sunar.Uçaklarda kullanılan dayanıklı alüminy..
199,00 TL
Vergiler Hariç:168,64 TL
Marka: Wolf Holster Model: ESKOZLHRKTPNT
Kamuflaj Pantolonkamuflaj pantlolon %85 pamuk %15 polyester kuamştan üretilmiş olup, terletme yapmayan, nefes alan, suyu kaydıran kumaş özelliğine sahiptir. Kamuflaj pantolon özellikle arazi koşullarında rahat hareket kabiliyeti sunabilmesi için bacak arasında düz dikim yerine parçalı kumaş..
145,00 TL
Vergiler Hariç:134,26 TL
Marka: Wolf Holster Model: TFKGZARPCKST
Katlanır Tüfek Gez Arpacık SetiGez arpacık seti yatay veya katlanarak dik konuma getirilerek av tüfekleri ve tüm uzun namlulu ray hamili olan tüfeklere uyumludur. Tüfek nişangah seti bir adet gez ve bir adet uyumlu arpacıktan oluşur.Tüfek nişangah setinin montajı çok kolay olup sıfırlamasını ya..
52,00 TL
Vergiler Hariç:44,07 TL
Marka: Wolf Holster Model: KURSUNANHT
Krom Kurşun Metal Anahtarlık..
8,00 TL
Vergiler Hariç:6,78 TL
Marka: Wolf Holster Model: POHGMS-CZDNRZT
Mineli Polis Özel Harekat Cüzdan RozetiSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adresine verilen siparişler iptal edilecektir...
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Wolf Holster Model: POH-GMS-1KALITE
Mineli Polis Özel Harekat Rozetli CüzdanSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adresine verilen siparişler iptal edilecektir.Polis özel harekat rozetli polis cüzdanı, 1. sınıf sığır derisinden üretilmektedir.Deri polis cüzdanımızda, 1 adet kağıt para bölmesi bulunmaktadır.6 adet kart bö..
69,00 TL
Vergiler Hariç:63,89 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 42 (3 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA