149,00 TL KDV Dahil
229,00 TL KDV Dahil
119,00 TL KDV Dahil
142,00 TL KDV Dahil

Karakol Polisi Kimdir? Kadro Polis Malzemeleri Nelerdir?

          

Polis malzemeleri arasında kadro polisi yada diğer ismiyle karakol veya ekip polisi giysileride bulunmaktadır. Karakol polisi emniyet teşkilatının vatandaş ile en çok karşı karşıya kalan birimlerinde görev yapan personelidir. Polis merkezleri ve devriye ekiplerde görev yapan polisler bu sebeple kılık kıyafet ve kullandıkları polis malzemelerine azami olarak dikkat etmeleri gerekmektedir.

 

Emniyet genel müdürlüğünü temsilen sokakta yada polis merkezinde bulunan polis amir veya polis memurları için düzgün temiz giyinmek gereklidir. Türkiye Cumhuriyeti Devletine yakışır şekilde giyinmek ve polis malzemelerini düzgün ve tertipli kullanmak oldukça önemlidir.

 

Kadro Polisi Kıyafetleri Nelerdir ?

         

Polis kıyafetleri her branşa özel olarak tasarlanmaktadır. Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Kıyafet Yönetmeliği'nde branşa göre giyilmesi gereken tüm üst ve alt polis giysileri detaylı olarak belirtilmektedir. Polissepeti kurulduğu günden bu güne kadar polis kıyafetleri alanında kusursuz çalışmalar yürütmüş ve sürekli olarak öncelikli amacını hem yönetmeliğe uygun polis kıyafeti üretmek hemde fiyat-performans yüzdesi yüksek ürünler üzerinde çalışmak olmuştur.

 

Gelin isterseniz hangi ürünler üzerinde ne gibi ar-ge çalışmaları yürütüyor ve ne tarz polis ünifrmaları ortaya çıkarıyoruz birlikte bakalım.

         

Görev sürecinde ihtiyaç duyulan ve kış mevsimi polis montu altında giyilen lacivert polis gömleği gibi zorunlu tüm polis memur ve amirlerinin giymesi gereken polis malzelemeri önemlidir. Tüm teşkilat kış genelgesi ile birlikte kışlık polis üniformasına geçer ve kışlık polis gömleği giymeye başlar.

 

Standart olarak yönetmelikte yapılan değişiklik ile 2018 yılından sonra giyilmesi kararlaştırılan yeni tip polis gömleğini bu sayfamızda bulabileceksiniz. Sİzler için kaliteli, esnek görevde giyecek rahatlıkta bulunan diğer akseuar yanında ana unsurlardan olan polis gömleği de bulunacak.

         

Polis pantolonu polisler için oldukça önemlidir. Polis genellikle ayakta görev yapar ve görev saatleri boyunca sürekli harket halindedir. Bir polisin bu anlamda olmazsa olmaz ana giyim ürünü esnek likralı bir polis pantolonu.Rahat hareket eden her personel gibi polis memurları da rahat polis pantolonu kullanmak ister. Bunlar görevde hareket kabiliyetini artırarak görev kalitesini doğrudan etkileyen unsurlardandır.

 

Polis malzemeleri ana unsurlarından olan bu ürün içinde ilk kurulduğumuz günden bu yana kendi bünyemizdeki atölyelerde, kendi imal ettirdiğimiz kumaşlar ile, sıfırdan imalatını yapmakta ve doğrudan en uygun fiyat garantisi ile bu sayfada sizlere sunmaktayız.

 

Polis kıyafetleri yanı sıra görevin başarılı bir şekilde ifa edilmesinde ihtiyaç duyulan birçok polis teçhizatı da yine bu kategoride bulunmaktadır. Palaska ve üzerine görevde ihtiyaç duyulan kılıfların doğru, nizami , kaliteli ve dayanıklı bir biçimde üretilmesi ve sahiplerine ulaştırılması önemlidir. Web sitemiz dahilinde satışa sunulan ekipmanlar, resmi usullere göre imal edilmiştir.

 

Bu bağlamda ihtiyaç duyduğunuz polis teçhizatlarını da polissepeti farkı ile oldukça uygun fiyatları dahilinde satın alabilirsiniz. Ayrıca fikir ve iş ortaklığı yaptığımız bazı markaların ürünlerini de yine bu sayfada gözlemleyebileceksiniz. Bu büyük markaların bazılarından sizlere bahsetmek gerekirse ;

 

Kuyucu Deri - Wolf Holster - Vurgun Av - Tugan Taktikal - Akar - Mercan Şapka

 

Bunlardan en önemlileridir. Kendi marka bilinirliği ile vakit geçiren, ürünleri ile özel ilgilenen ve müşterilerinden gelen feedbackleri önemseyen firmalar ile çalışmaya özen gösteriyoruz.

 

Polis Malzemeleri Polis Pantolonu

 

Polissepeti-blog hizmetinden faydalanmak için bağlantıya tıklamanız yeterli. Sıradan bir blog deneyiminden çok daha fazlasını sunan sayfamızda farklı konularda yazılmış içeriklere erişebilir ve bu konular hakkında üye olarak görüşlerinizi bildirebilirsiniz.