Menu
Your Cart

Polis Eldivenleri

Polis memurlarımızın görevlerini başarılı bir şekilde yerine getirebilmelerinde ellerini etkin bir şekilde kullanabilmeleri önemli bir konu olmaktadır. Bu bağlamda geliştirilen özel polis eldivenleri hem soğuk hava koşullarına hem de etkin kullanımlarda dayanıklılık göstermek üzere kaliteli malzeme yapısına sahiptir. Bu bağlamda görev alanı ve ilgili memurun bağlı bulunduğu emniyet birimine göre kullanması gereken polis eldiveni çeşidi de farklılık gösterebilmektedir. Bu bağlamda yunus polis eldiveni motosiklet ile görevlerini yerine getirmekte olan memurlarımız için uygun kriterlerdeki eldiven modelleri olurken, çevik kuvvet polis eldivenleri de, zorlu operasyonlarda görev almakta olan çevik kuvvet emniyet güçlerimiz için özel geliştirilmiş eldivenler olma özelliğindedir. Kategori dahilinde ihtiyaç duyduğunuz eldiveni kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Marka: Wolf Holster Model: 511SYHELDVN
 Yarım Parmak Taktik Eldiven SiyahEsnek likralı kumaştan üretilmiş  Yarım Parmak Taktik Eldiven elinizi sarar ve hava alabilen yapısı sayesinde elde terleme yapmaz. Avuç içi kısmı kaydırmaz malzeme ile lamine edilmiştir ve ıslak yüzeyleri bile rahatça kavrama imkanı sunar. Yarım Parmak El..
40,00 TL
Vergiler Hariç:37,04 TL
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHAWKSRI
Çöl Sarısı Kesik Parmak Taktik EldivenŞıklığı ve kalitesi ile outdoor giyim meraklılarının vazgeçilmezi olan çöl sarısı yarım parmak taktik eldiven dayanıklılığı test edilmiş özel kumaşlardan imal edildi. Parçalı dikimi ile el hatlarına birebir uyumlu olan coyote hardal renk taktik eldiven ..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: Wolf Holster Model: blckhwkhaki
Haki Taktik EldivenYeşil taktik eldiven polis asker ve diğer kolluk kuvvetleri için mükkemmel bir eldiven olup, özellikle silah kulllanımında kabza kavramasında yüksek tutuş sağlamasının yanı sıra tetik hassasiyeti için kesik uçlu olarak tasarlanmıştır. Haki outdoor eldiven treking  yapanla..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: Wolf Holster Model: oaklyeldvn
Korumalı Taktik EldivenKorumalı taktik eldiven yumuşak deri ve elastik fiber kumaştan üretilmiştir. Taktik eldiven silah kullanan kolluk kuvvetleri için uygun yarım parmak tasarım ile silah tetik hassayiteni alabilme ve kabze kavramada yüksek tutuş sağlayack şekilde tasarlanmıştır. Koruma..
70,00 TL
Vergiler Hariç:64,81 TL
Marka: Wolf Holster Model: PLRELDVN
Polar EldivenPolar eldiven kışın ellerinizi soğuktan koruyabileceğiniz terletmeyen ısıyı muhafaza eden hafif, yumuşak dokulu bir eldivendir. Polar eldiven standart beden olup yetişkin erkek eline uyugun bir elidvendir.Polar eldiven leke tutmaz, çamaşır makinesinde kolayca yıkanabili..
10,00 TL
Vergiler Hariç:9,26 TL
Marka: Wolf Holster Model: blckhwkeldvnsiyh
Siyah Kesik Parmak Taktik Eldiven Siyah kesik parmak taktik eldiven El hatlarına uygun olmasından dolayı eli çok iyi kavrar ve gün içinde yapılan tüm hareketlerde, tutuşlarda başarı sağlar. Silah kullanımına uygun olması için parmak uçları açıkta bırakılmıştır. Malzeme kalitesi olarak sağla..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: Wolf Holster Model: blckhwktmsiyah
Siyah Taktik Eldiven Tam BoyDünyanın en kaliteli ürünlerini bu sitede polissepeti kalitesi ve ayrıcalığı ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Siyah tam boy eldiven küçük parçalar halinde dikildiği için el hareketlerine uyumlu ve tutuşlarda hassasiyet konusunda oldukça başa..
75,00 TL
Vergiler Hariç:69,44 TL
Marka: Wolf Holster Model: 511eldsari
Kesik Parmak Taktik Eldiven CoyoteKalitesi, esnek kullanımı ve şıklığı ile outdoor giyim tutkunları, polis ve askerler için vazgeçilmez bir ürün olan Çöl sarısı eldiven  polissepeti garantisi ile siz değerli takipçilerimizin hizmetinde Kumaşının likralı yapısı sayesinde rahat kullanım imkan..
40,00 TL
Vergiler Hariç:37,04 TL
Marka: Wolf Holster Model: 511ELDVNHKİ
Haki Kesik Parmak Taktik Eldiven HakiYarım parmak taktik eldiven haki esnek likralı kumaştan üretilmiştir, elinizi sarar ve hava alabilen yapısı sayesinde terletmez. İç kısmı kaydırmaz malzeme ile lamine edilmiştir ve ıslak yüzeylerde dahi rahatça kavrama imkanı sunar. Yarım parmak eldive..
40,00 TL
Vergiler Hariç:37,04 TL
Marka: Wolf Holster Model: 511ELDVNKMFLJ
Kesik Parmak Taktik Eldiven  KamuflajLikralı kumaştan üretilmiş olan  Kamuflaj Yarım Parmak Taktik Eldiven elinizi sararak esnek yapısı ile gün içerisinde kullanım kolaylığı sağlar ve hava alabilen yapısı sayesinde elinizi terletmez. İç kısmı kauçuk yapılı kaydırmaz malzeme ile lamine edilm..
40,00 TL
Vergiler Hariç:37,04 TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA