Menu
Your Cart

Taktik Kemer ve Palaskalar

Blackhawk  Palaska Siyah Blackhawk  Palaska Siyah
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPLSK-SYH
Blackhawk  Palaska SiyahBlackhawk siyah palaska kaliteli nylon malzemeden örme yöntemi ile üretilir ve ithal olarak yurtdışından getirilmektedir. Blackhawk örme palaska çöl rengi ve haki yeşil olarak diğer ürünlerde de üniformanıza göre polissepeti aracılığı ile temin edebilirsini..
45,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Blackhawk  Palaska-Kahve Blackhawk  Palaska-Kahve
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPLSK-KHV
Blackhawk  Palaska-Çöl RengiAskeri palaska olarak ta bilinen blackhawk çöl rengi palaska nylon denilen kaliteli ve dayanıklı hammaddeden örme metodu ile üreetilmiş olur polissepeti garantisinde olan bir üründür. Blachawk kahverengi palaska fotoğraftaki renk tonunun birebir aynısıdır, ç..
45,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: CFTDLLİKMR-KYC
Çift Dilli Deri KemerÇift dilli deri kemer 1. sınıf cilt sığır derisinden imal edilmiştir.Deri çift dilli kemer 4,5 cm genişliğindedir.Kot kemeri, silah taşıma kemeri, palaska altı kemer vs. olmak üzere sivil ve askeri kullanıcılar için ideal çok sağlam bir kemerdir...
45,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Çift Nokta Tüfek Askı Kayışı Çift Nokta Tüfek Askı Kayışı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: CFTNKTASKKYS
Çift Nokta Tüfek Askı KayışıÇift nokta tüfek askı kayışı tüfeğin dipçik ve namlu kısımından yaylı çelilk kancaları aracılığıyla takılır. Çift nokta askı kayışı ayar tokası ile kişiye yözel olarak uzatılıp kısaltılabilir. Çift nokta tüfek askısının askı kolonlarında bulunan lastikli yapısı..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Marka: Akar Model: AKRCLRNGİDRGN
Çöl Rengi Dragon Palaska Çelik TokalıÇelik tokalı çöl rengi dragon palaska 1. sınıf kalın ipten çapraz örgü sistemi ile imal edilmiş olup çok sağlamdır. Palaska boyutu standart olup ayarlanabilir cırtlı yapısı sayesinde kişiye özel olarak ayarlanabilir. Genellikle resmi polis ve asker mensupları tar..
70,00 TL
Vergiler Hariç:64,81 TL
Çöl Rengi Kobra Palaska Çöl Rengi Kobra Palaska
Çok Satan
Marka: Akar Model: KOBRA-PLSK-COL
Çöl Rengi Kobra Palaska Çöl rengi örgü asker palaskasında kobra toka olarak bilinen pratik kulllanım ve sağlam yapılı toka kullanılmıştır. Çöl rengi polis özel harekat palaskasında özel dokuma kolon kullanıldığından eşsiz sağlamlık ve dayanıklılıkta bir palaskadır. Çöl rengi örgü taktik p..
22,00 TL
Vergiler Hariç:20,37 TL
Çöl Sarısı Örgü Palaska Çöl Sarısı Örgü Palaska
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: ORGPLSKCOL
Çöl Sarısı Örgü PalaskaYüksek teknoloji örgü enjeksiyon tekniği ile üretilen örgü palaska dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Delikli ve çelik kuşgözü ile güçlendirilmiş yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.Yıkanabilir yapısı sayesinde her daim temiz kalır.Her türlü silah kılıfı üzerinde kulla..
20,00 TL
Vergiler Hariç:18,52 TL
Dragon Palaska Çelik Tokalı Dragon Palaska Çelik Tokalı
Çok Satan
Marka: Akar Model: DRAGON-PLSK-SYH
DRAGON PALASKA ÇELİK TOKALIBirinci sınıf kalın örmeden imal edilen çelik tokalı palaska sağlamdır herhangi bir şekilde zorlanma esnasında yırtılmaz ve kopmaz. Dragon palaska üzerinde paslanmaz çelik toka kullanılmıştır siz istemeden açılmaz. 5 cm kalınlığı ile piyasada bulunan tüm taktika..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KMSPNTLNKMR-KYC
Kuyucular Deri Kemer - 1235 Deri pantolon kemeri 1. sınıf cilt sığır derisinden imal edilmiştir.Dikiş desenli deri kemerin tokası  metal zamak tokadır ve tek dillidir.Deri kemer 3,5 cm genişliğinde olup her pantolon ile uyumlu şekilde kullanılabilecek kemerdir...
45,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Marka: Wolf Holster Model: 511KMRCLK
Outdoor Kemer Çelik Tokalı511 tarzı kemer olarak bilinen outdoor kemer kaliiteli örme tarzında imal edilmiçtir ve her türlü pantolon ile giyimi oldukça uygundur. Haki outdoor kemer, siyah outdoor kemer, çöl rengi sarı outdoor kemer olarak outdoor pantolon ve outdoor gömleklerinizin rengine ..
45,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPRSHT
Outdoor Kurtarma Kemeri Paraşüt KemerTaktikal pantolonlar üzerinde gönül rahatlığıyla giyebileceğiniz oldukça kaliteli bir ürün olan outdoor kemer kıyafetinizin şıklığını tamamlayacak bir unsur olacağı gibi sağlamlığı ile de doğada sizi yarı yolda bırakmayacak ender ürünlerdendir.  Siyah ou..
45,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Siyah Örgü Palaska Siyah Örgü Palaska
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: ORGPLSKSYH
Siyah Örgü PalaskaSiyah askeri palaska kaliteli yumuşak plastikten örülmüştür.Çevik kuvvet palaskası kilitli tokası ile güvenli taşıma imkanı sağlar.Örgü delikli palaska yumuşak yapısı sayesinde kullanıcıya rahat hareket etme olanağı sunar.Boyu her kullanıcı için ayrı olarak ayarlanabilir maksimum 1..
20,00 TL
Vergiler Hariç:18,52 TL
Siyah Plastik Palaska Köprüsü Çıt Çıt Siyah Plastik Palaska Köprüsü Çıt Çıt
Yeni
Marka: Akar Model: PLSTKCTCT
Siyah Plastik Palaska Köprüsü Çıt ÇıtPolimer enjeksiyon çıt çıt köprü, kemer ve palaska bir birine sabitlenmesinde kullanılır.Polimer palaska köprüsü özellikle teçhizat ve akseseuarların taşınmasında kullanılan palaskanın kemere sabitlenmesinde kullanılır.Polimer palaska sabitleyici 5,5 cm - 4 cm pa..
3,00 TL
Vergiler Hariç:2,78 TL
Marka: Wolf Holster Model: ERSV-SYH-PLSTKTOKA
Siyah Taktik Kemer..
30,00 TL
Vergiler Hariç:27,78 TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA