Menu
Your Cart

Taktik Kemer ve Palaskalar

Marka: Wolf Holster Model: 511-KMR-BEJ
5.11 Modeli Taktik Kemer Bejkaliteli polyester kumaştan dokunmuş kolon kemer olarak bilinir ve belde kullanımı kolay ve rahattır.Kaliteli kumaşı sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar.4 cm genişliğinde ve 125 cm uzunluğunda olan kumaş kemer her türlü tactical ve outdoor pantolonlarınızda kullanıma uyg..
78,00 TL
Vergiler Hariç:72,22 TL
Marka: Wolf Holster Model: 511-KMR-HAKI
5.11 Modeli Taktik Kemer HakiDokuma kumaştan itinayla üretilmiş olan taktik kemer kaliteli kumuşatan imal edilmiştir ve uzun ömürlü kullanım imkanı tanır.Belde kullanımı oldukça rahat ve kolay olan haki yeşili kemer rengine uygun tüm outdoor pantolonlarda da kullanıma uygundur.Metal tokası oldukça s..
78,00 TL
Vergiler Hariç:72,22 TL
Marka: Wolf Holster Model: 511-KMR-SYH
5.11 Modeli Taktik Kemer SiyahOutdoor kemer her tür, marka ve renkte taktik ve outdoor pantolonunuzda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.Kaliteli örme kumaşı sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlüdürçKumaşının yumuşak dokusu sayesinde esnek olan taktik kemer belinizde oldukça rahat bir kullanım olana..
78,00 TL
Vergiler Hariç:72,22 TL
Blackhawk  Palaska Siyah Blackhawk  Palaska Siyah
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPLSK-SYH
Blackhawk  Palaska SiyahBlackhawk siyah palaska kaliteli nylon malzemeden örme yöntemi ile üretilir ve ithal olarak yurtdışından getirilmektedir. Blackhawk örme palaska çöl rengi ve haki yeşil olarak diğer ürünlerde de üniformanıza göre polissepeti aracılığı ile temin edebilirsini..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPLSK-YSL
Blackhawk  Palaska YeşilAskeri stilde operasyon kemeri olarak bilinen blackhawk palaska kullanıcının bel ölçülerine göre ayarlanabilir ve içten cırtla sabitlemeli bir yapıya sabittirç Blackhawk yeşil palaska nylon hammaddeden kaliteli örme yöntemi ile üretilmiştir ve sağlamlık, dayanıklılık..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Blackhawk  Palaska-Kahve Blackhawk  Palaska-Kahve
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPLSK-KHV
Blackhawk  Palaska-Çöl RengiAskeri palaska olarak ta bilinen blackhawk çöl rengi palaska nylon denilen kaliteli ve dayanıklı hammaddeden örme metodu ile üreetilmiş olur polissepeti garantisinde olan bir üründür. Blachawk kahverengi palaska fotoğraftaki renk tonunun birebir aynısıdır, ç..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Canik CR SPEED Taktikal Atış Kemeri
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: CNK-CRSPEED
Canik CR SPEED Taktikal Atış Kemeri..
599,00 TL
Vergiler Hariç:507,63 TL
Marka: Wolf Holster Model: DRGONTKALİ-KMR-SRİ
Çelik Tokalı Taktik Kemer BejYeni manyetik toka tasarımı ile hızlı açılan, sağlam kapanan  dragon tokalı bej- çöl rengi taktik kemer.Yüksek mukavvemetli naylon fiber dar dokuma kolon ve dragon toka ile işlevslelliği yüksek bir kemerdir.Doğa sporcuları, taktikal giyim severler, günlük pantolonla..
94,00 TL
Vergiler Hariç:87,04 TL
Marka: Wolf Holster Model: DRGONTKALİ-KMR-HKİ
Çelik Tokalı Taktik Kemer HakiYeni manyetik toka tasarımı ile hızlı açılan, sağlam kapanan  dragon tokalı haki renk taktik kemer.Yüksek mukavvemetli naylon fiber dar dokuma kolon ve dragon toka ile işlevslelliği yüksek bir kemerdir.Doğa sporcuları, taktikal giyim severler, günlük pantolonlar, k..
94,00 TL
Vergiler Hariç:87,04 TL
Marka: VAV Tactical Model: DRGONTKALİ-KMR-SYH
Çelik Tokalı Taktik Kemer SiyahYeni manyetik toka tasarımı ile hızlı açılan, sağlam kapanan dragon tokalı siyah taktik kemer.Yüksek mukavvemetli naylon fiber dar dokuma kolon ve dragon toka ile işlevslelliği yüksek bir kemerdir.Doğa sporcuları, taktikal giyim severler, günlük pantolonlar, kot pantol..
94,00 TL
Vergiler Hariç:87,04 TL
Çift Dilli Deri Kemer Çift Dilli Deri Kemer
-29 %
Marka: Kuyucular Deri Model: 1.KALITE-KMR
Çift Dilli Deri KemerÇift dilli deri kemer 1. sınıf cilt sığır derisinden imal edilmiştir.Deri çift dilli kemer 4,5 cm genişliğindedir.Kot kemeri, silah taşıma kemeri, palaska altı kemer vs. olmak üzere sivil ve askeri kullanıcılar için ideal çok sağlam bir kemerdir...
50,00 TL 70,00 TL
Vergiler Hariç:46,30 TL
Marka: Wolf Holster Model: CFTNKTASKKYS
Çift Nokta Tüfek Askı KayışıÇift nokta tüfek askı kayışı tüfeğin dipçik ve namlu kısımından yaylı çelilk kancaları aracılığıyla takılır. Çift nokta askı kayışı ayar tokası ile kişiye yözel olarak uzatılıp kısaltılabilir. Çift nokta tüfek askısının askı kolonlarında bulunan lastikli yapısı..
52,00 TL
Vergiler Hariç:44,07 TL
Marka: Akar Model: AKRCLRNGİDRGN
Çöl Rengi Dragon Palaska Çelik TokalıÇelik tokalı çöl rengi dragon palaska 1. sınıf kalın ipten çapraz örgü sistemi ile imal edilmiş olup çok sağlamdır. Palaska boyutu standart olup ayarlanabilir cırtlı yapısı sayesinde kişiye özel olarak ayarlanabilir. Genellikle resmi polis ve asker mensupları tar..
75,00 TL
Vergiler Hariç:69,44 TL
Çöl Rengi Kobra Palaska Çöl Rengi Kobra Palaska
Çok Satan
Marka: Akar Model: KOBRA-PLSK-COL
Çöl Rengi Kobra Palaska Çöl rengi örgü asker palaskasında kobra toka olarak bilinen pratik kulllanım ve sağlam yapılı toka kullanılmıştır. Çöl rengi polis özel harekat palaskasında özel dokuma kolon kullanıldığından eşsiz sağlamlık ve dayanıklılıkta bir palaskadır. Çöl rengi örgü taktik p..
22,00 TL
Vergiler Hariç:20,37 TL
Çöl Sarısı Örgü Palaska Çöl Sarısı Örgü Palaska
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: ORGU-PLSK-COL
Çöl Sarısı Örgü PalaskaYüksek teknoloji örgü enjeksiyon tekniği ile üretilen örgü palaska dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Delikli ve çelik kuşgözü ile güçlendirilmiş yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.Yıkanabilir yapısı sayesinde her daim temiz kalır.Her türlü silah kılıfı üzerinde kulla..
22,00 TL
Vergiler Hariç:20,37 TL
Marka: Cytac Model: CY.CN-FHB2
Cytac Polimer El Feneri Kılıfı Ayarlı..
160,00 TL
Vergiler Hariç:135,59 TL
Cytac Polimer Telefon Kılıfı Cytac Polimer Telefon Kılıfı
Ücretsiz Kargo
Marka: Cytac Model: CY.TPHX
Cytac Polimer Telefon Kılıfıİphone 6, 7, 8, 9, x, 11, 12 ebatlarına ulumludur. Plus serisi büyük telefonlara uymaz.İçeriğinde uygun olduğu telefonlara da uyan 1 adet silikon telefon kılıfı da bulunur...
185,00 TL
Vergiler Hariç:156,78 TL
Marka: Tugan Taktikal Model: DERİ-JP-KLF
Deri Jop KılıfıKaliteli 1. sınıf sığır derisinden imal edilmiştir.Palaska ve kemer kullanımı için uygundur.Polis, Jandarma, Özel güvenlik gibi kullanıcılar için oldukça uygundur.40 cm polis ve güvenlik jopu olarak bilinen lastik kauçuk jop kullanımı için uygundur. Başka ölçülerde joplar için kullanı..
15,90 TL
Vergiler Hariç:13,47 TL
Dragon Palaska Çelik Tokalı Dragon Palaska Çelik Tokalı
Çok Satan
Marka: Akar Model: DRAGON-PLSK-SYH
DRAGON PALASKA ÇELİK TOKALIBirinci sınıf kalın örmeden imal edilen çelik tokalı palaska sağlamdır herhangi bir şekilde zorlanma esnasında yırtılmaz ve kopmaz. Dragon palaska üzerinde paslanmaz çelik toka kullanılmıştır siz istemeden açılmaz. 5 cm kalınlığı ile piyasada bulunan tüm taktika..
65,00 TL
Vergiler Hariç:60,19 TL
Hakiki Deri Kot Pantolon Kemeri Siyah Hakiki Deri Kot Pantolon Kemeri Siyah
-38 %
Marka: Kuyucular Deri Model: DERI-KMR-KOTSYH
Hakiki Deri Kot Pantolon Kemeri Siyah..
50,00 TL 80,00 TL
Vergiler Hariç:46,30 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 36 (2 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA