Menu
Your Cart

Tüfek Temizleme Ürünleri

Av tüfekleri ve silahlı kuvvetlerde bulunan yivli tüfeklerin temizlik ve bakımları için tüfek harbi setleri, tüfek koruyucu yağları, tüfek temizleme yağları gibi atış sonrası ve saklama durumlarında pasın ve korozyonun önlenmesi için gerekli olan tüfek temizlik ürünlerinin hepsini bu kategorimizde bulabilirsiniz.

Marka: Vurgun Av Model: VRGN-R2012
Av Tüfeği Temizleme Seti - Plastik KutuluAv tüfeklerinin atış öncesi, sonrası bakımının yapılması, tüfek muhafaza, saklama öncesi bakımının yapılması için gerekli olan yardımcı harbi ve fırça setidir.       Teknik Özellikleri;3 adet 7 mm uzunluğunda pvc kaplı vidalaınır çubuk4 adet harbi ucuna vidal..
40,00 TL
Vergiler Hariç:33,90 TL
Marka: Vurgun Av Model: vrgnavtfkvkmst
Av Tüfeği Temizleme Seti - Vakum Karton KutuluAv tüfeklerinde atış sonrası temizlik ve bekleme sırasında korozyonu önlemek amacıyla kullanılan tüfek temizleme fırçaları, harbi seti ve 60 ml koruyucu yağ setidir.      Teknik Özellikleri;3 adet 7 mm uzunluğunda pvc kaplı vidalaınır çubuk4 adet harbi u..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Vurgun Av Model: VRGN-K2056
Uzun Namlulu Yivli Tüfek Pirinç Harbi Temizlik Seti - Plastik KutuluSilahlı kuvvetlerde bulunan yivli tüfeklerinin temizlik ve  bakımlarının yapılmasını kolaylaştıran pirinç harbi setidir.       Teknik Özellikler;3 Adet pirinç temizleme çubuğu 5 mm3 Fırça20 ml YağPirinç iğne uçlu temizleme yardımcıs..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Vurgun Av Model: VRGN-K4056
Uzun Namlulu Yivli Tüfek Pirinç Harbi Temizlik Seti - Vakum Karton KutuluSilahlı kuvvetlerde bulunan yivli görev tüfeklerinin temizlik ve  bakımları için kullanılmak üzere üretilmiştir.       Teknik Özellikler;3 Adet pirinç temizleme çubuğu 5mmPirinç temizleme yardımcısı Naylon yardımcı fırça3 Adet ..
60,00 TL
Vergiler Hariç:50,85 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA