Menu
Your Cart

Asker Kelepçeleri

Askeri görevini gerçekleştirmekte olan askerler için en çok ihtiyaç duyulan temel ekipmanların başında kelepçeler gelmektedir. Kategorimiz dahilinde; asker kelepçe modelleri bulabilirsiniz. Sizlere satışa sunulan modeller, ilgili resmi usullere tam uygun bir şekilde imal edilmiş ve satışa sunulmaktadır. Asker kelepçe modelleri, zincir ve diğer yapısal özelliklerine göre de farklılık göstermektedir. Bu bağlamda görev modeline göre; asker ayak kelepçesi dahil diğer siyah metal asker kelepçesi gibi modelleri de bulabilmeniz mümkündür. Kategorimizde satışa sunduğumuz asker kelepçe çeşitleri aynı zamanda fiyat bakımından da oldukça avantajlı ürünlerimiz olmaktadır. Nitekim Polis Sepeti olarak sizlere her daim en uygun asker kelepçe fiyatları sunuyoruz ve bu sayede kolayca satın almanıza imkan sunuyoruz.

Marka: Cytac Model: CYTCKLPCKLF
Cytac Polimer Kelepçe KılıfıCytac kelepçe kılıfı yüksek teknoloji polimer malzemeden üretilmiştir. Cytac kelepçe kılıfı tüm zincirli kelepçelere uyumludur. Cytac plastik kelepçe kılıfı yumuşak takılma aparatı ile kelepçe taşınırken rahatsızlık vermez ergonomik olup vücuda tam uyum sağlar. Cyt..
149,00 TL
Vergiler Hariç:126,27 TL
Marka: Vurgun Av Model: MENTESLKLPCVRGN
Menteşeli Kelepçe VurgunMenteşeli polis kelepçesi vurgun paslanmaz çelik üretime sahip nikel kaplamadır. Menteşeli kelepçe vurgun asker polis jandarma ve özel güvenlik görevlileri tarafından kullanılabilir ve menteşeli olduğu için zanlının hareket kabiliyetini belirli ölçüde kısıtlar. Men..
44,00 TL
Vergiler Hariç:37,29 TL
Marka: Vurgun Av Model: MENTESLİSYHKLPCE
Siyah Menteşeli Polis Kelepçesi - Jandarma Kelepçesi..
49,00 TL
Vergiler Hariç:41,53 TL
Marka: Vurgun Av Model: VURGUN-KLPC-SYH
Siyah Zincirli Polis Kelepçesi - Siyah Zincirli Jandarma Kelepçesi..
33,00 TL
Vergiler Hariç:27,97 TL
Zincirli Polis Kelepçesi - Masolet Zincirli Polis Kelepçesi - Masolet
Çok Satan
Marka: Masolet Model: MASOLET-KLPC
 Zincirli Polis Kelepçesi - MasoletMasolet kelepçe metal zincirli, kırılmaz ve paslanmaz perçinli çelik olarak üretilmiştir iki anahtarlıdır kilitlenebilir.  Masolet kelepçe nikel kaplama olup paslanma yapmaz uzun ömürlü kullanım sağlar Kullanımı kolay polis asker jandarma ve özel güvenli..
23,00 TL
Vergiler Hariç:19,49 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA