16.500,00 ₺ KDV Dahil
20.300,00 ₺ KDV Dahil
15.900,00 ₺ KDV Dahil
13.900,00 ₺ KDV Dahil
17.900,00 ₺ KDV Dahil
13.400,00 ₺ KDV Dahil
12.300,00 ₺ KDV Dahil
7.200,00 ₺ KDV Dahil
14.500,00 ₺ KDV Dahil
14.000,00 ₺ KDV Dahil
23.100,00 ₺ KDV Dahil
17.400,00 ₺ KDV Dahil

Çelik Hedef

 

Çelik hedef, atıcılık kabiliyetini geliştirmek adına silah atışı yaparken nişan alınan ürünlerin genel adıdır. Genellikle hardox çelik plakalar kesilip şekillendirilerek yapılırlar. Çelik hammadde kullanılmasının temel amacı uzun süre kullanmaktır. Çünkü çelik, atışlardan fazla etkilenmez ve deforme olmaz.Orijinal bir çelik atış hedefi varsa uzun yıllar kullanırsınız.  

 

Neden Çelik Hedef?

 

Metal hedef öncelikle sesi, tercih sebebi olmalarındaki en önemli etkendir. Her atıcı hedefi vurduğundaki Gong yada tınn sesini duymak ister. O ses başarının göstergesidir. Vuruşun anlık olarak ödülü gibidir. Doğal olarak atış melekelerinin gelişmesi için ses önemlidir. Tüm profesyonel atıcılar öncelikle çelik hedef ile çalışmalarını yaparlar. 

 

Tabanca atış hedefleri uzun ömürlüdür,eğilip bükülmez ömür boyu kullanabileceğiniz biz üründür. Atış sonrası sprey boya ile boyadığınızda oluşan kurşun atıkların ve lekelerin kaybolduğunu görürsünüz bu anlamda kullanımıda temizdir.

 

Taşınması çok kolay ve portatif olan tüm eşyalar kullanımda size keyif verir. Sizlere bu sayfamızda sunduğumuz tüm ürünler portatif ve ergonomiktir. Oldukça kolay kullanım imkanı sunar tümü taşınabilirdir. Çelik hedeflerin hepsi standart olarak bir sedan araca sığabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sebeple hedefinizi istediğiniz yere kolayca götürebilirsiniz.

 

Silahla yapılan atışlarda çekirdek sekmesi sonucu yaralanmalar oldukça fazla rastlanılan durumlardandır. Çelik atış hedefi ise açı ayarı ve askıda kalması sayesinde kesinlikle yaralanmaya sebebiyet verecek şekilde mermiyi dik olarak karşılamaz. Sağlıklı bir atış her zaman çelik hedefi seçmek için bahane olabilir. Ayrıca sıkıcı şehir hayatı içinden sıyrılmak ve keyifli bir aktivite yapmak isteyenler için çelik hedef atışları oldukça mantıklı bir etkinliktir.

 

Çelik Hedeflerin Kullanım Alanları Nerelerdir?

 

Hareketli atış hedefleri bireysel atıcılar amatör olarak dağda, ormanda, arazide güvenle kullanabilecekleri gibi uluslararasi yarışmalara hazırlanmak amacıyla profesyonel atıcılar da kullanabilir. Birçok İdpa şampiyonunun ortak beyanı olarak atış turnuvalarının en kapsamlısı sayılan İdpa atış yarışmalarına hazırlanırken çelik hedefler ile çalıştıkları ve başarılarında ciddi katkısının olduğu açıktır.

Çelik Hedef Modelleri 

 

Stadart sabit çelik hedefler başlangıç seviyesi atıcılar için idealdir. Yakın bir mesafeden öncelikle sabit duran hedefe atışlar yaparak çelikten gelen gong sesi ile kas hafızasını geliştirmek yeterli olacaktır. İlerleyen ve daha profesyonellik isteyen süreçte ise hareketli çelik hedefler yada diğer ismi yıldız çelik hedef üzerinde çalışmak gelişiminizi kademeli olarak seri bir şekilde artıracaktır. 

 

Gong hedef te denen çelik salkım hedefler yine başlangıç üstü seviyelerdeki atıcılar için ideal bir seçim olabilir. Serbest bulunan çeliğin verdiği ses ve vuruş hazzı paha biçilmezdir. Zaten Profesyonel atıcıların metal hedef tercih etmelerindeki en önemli sebep bu sesten gelen teşvik edici güçtür.

 

Tabanca atış hedefi olarak genel anlamda bilinse de bu ürünler aslında sadece tabanca yada kısa namlu silahlar için değildir. Her bir ürün içeriğinde ürün açıklamasında bahsedildiği gibi çelik hedeflere tüfeklerle de atış yapılabilir.

 

Çelik Atış Hedefleri Markaları

 

Çelik hedef konusunda ar-ge den, üretim ve satışına kadar yürütülen tüm süreçlerde kaplan çelik hedefleri ile birlikte hareket etmekteyiz. Kaliteli ve güvenli ürünleri ile bilinen kaplan çelik hedef sadece satış değil, satış sonrası hem yedek parça hemde yerinde ve hızlı şekilde müdahalesi ve ulaşılabilirliği ile alanında tek olduğunu uzun yıllar boyunca ispatlamıştır.

 

Blog ve Genel Bilgilendirme

 

Örnek Teksas Yıldızı Çelik Hedef

Celik Hedef Polis Sepeti

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR