2.659,00 ₺ KDV Dahil
2.659,00 ₺ KDV Dahil
2.659,00 ₺ KDV Dahil
4.100,25 ₺ KDV Dahil

Yakın Koruma Gömlekleri

 

Yakın koruma gömleği modellerimizin tamamı yerli üretim olarak üretilmektedir. Yakın koruma personellerinin görev sırasında kullanımına uygun olacak şekilde oldukça rahat ve maksimum hareket kabiliyeti sağlayan modelleri özellikle tercih etmekteyiz. Özel koruma gömlekleri üretimini tamamen sahada çalışan özel koruma personelinin istekleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış, tasarlanmış ve imal edilmiştir.

         

Koruma gömlekleri devlet büyükleri ve koruma şubede görev yapan polisler, jandarma koruma taburunda görev yapan askerler, vip korumalar, özel korumalar, belediye ve kaymakamlık bünyesindeki koruma personeli, cumhurbaşkanlığı koruma personelleri gibi görev yapan kişiler rahatlıkla ürünlerimizi tercih edebilirler. 

 

Taktik gömlek modellerimizin sırt kısmında fileli havalandırma kanalları bulunmaktadır. Bu sayede tüm gün görev sırasında oluşacak terlemeyi en aza indirmektedir. Polis koruma gömleği olarak da bilinen ürünlerimiz ripstop dokuma kumaş veya nefes alabilen polyester kumaşlar ile üretmekteyiz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR