25.005,75 ₺ KDV Dahil
3.316,64 ₺ KDV Dahil
3.316,64 ₺ KDV Dahil

Yakın Koruma Montları ve Yakın Koruma Polarları

 

Taktik mont modellerimiz softshell, rüzgar geçirmez kumaşlar ile üretilmektedir. Aynı zamanda su iticilik ve su geçirmezlik özelliği bulunan softshell kumaşların iç kısımlarında polarlı membran uygulamasıyla maksimum sıcaklık elde edilmeye çalışılmaktadır.

 

Çok cepli olmaları sayesinde ihtiyacınız olan tüm ekipmanlarınızı yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Su geçirmeye karşı dayanıklı olan kapalı fermuar sistemi ile fermuar kısımlarından su girmesi en aza indirgenmiştir. Soğuk kış aylarında koruma montu olarak da bilinen taktikal softshell mont ile farklı renk ve model seçenekleriyle sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

 

Taktik polar ise kaliteli ve gramajı yüksek polar kumaşlar ile üretmekteyiz. Tüylenme yapmayan polar mont modellerimizi soğuk kış aylarında veya mevsimsel olarak yakın koruma giyimi kombininize göre istediğiniz zaman tercih edebilirsiniz.

 

Su geçirmeye dayanıklı fermuar sistemleri ve çok cepli olmalarıyla fonksiyonel bir kullanım imkanı sunan taktikal polarlarımızı sitemizden güvenle temin edebilirsiniz. Yakın koruma montu ve yakın koruma poları modellerimizi, polis korumaları, jandarma korumaları, özel korumalar, vip korumalar, cumhurbaşkanlığı korumaları gibi yakın koruma görevinde bulunan kişiler rahatlıkla tercih edebilirler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR