Menu
Your Cart

Kadro Polisi

İhtiyaç duyulan polis ekipmanları arasında kadro polisi ekipmanları da gelmektedir. Görev süresince ihtiyaç duyulan polis gömleği gibi zorunlu kıyafetlerin yanı sıra görevin başarılı bir şekilde tamamlanabilmesinde ihtiyaç duyulan kışlık polis botu da bulunmaktadır. Web sitemiz dahilinde satışa sunulan ekipmanlar, resmi usullere göre imal edilmiştir. Bu bağlamda ihtiyaç duyduğunuz kıyafet ve diğer görev ekipmanlarını Polis Sepeti farkı ile oldukça uygun polis malzemeleri fiyatları dahilinde satın alabilirsiniz.

Kadro polis kıyafetleri mevsimlik olarak ve göreve göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle kadroda görev alan memurların mevsime göre ihtiyaç duydukları polis gömleği yazlık ve kışlık modellerinin yanı sıra, kıyafetleri tamamlayıcı nitelikte olan yine usule uygun polis kravatı da kategori dahilinde satışa sunulmaktadır.

Açık Kelepçe Kılıfı Açık Kelepçe Kılıfı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: ACIK-KLPCKLF-SYH
Açık Kelepçe KılıfıAçık kelepçe kılıfı imperteks kumaştan %100 yerli ürün olarak ülkemizde üretilmiştir. Kelepçe kılıfmız palaska üstü ve her türlü kemerde kullanım İçin oldukça uygundur. Kumaş kelepçe kılıfı masolet kelepçe, vurgun kelepçe, zincirli kelepçe, smit wesson kelepçe..
7,00 TL
Vergiler Hariç:5,93 TL
Marka: Wolf Holster Model: ATTRKSILUETANHT
Atatürk Silüet Metal AnahtarlıkM.Kemal ATATÜRK silüet metal anahtarlık özel tasarım ve yüksek kaliteli üründen yapılmıştır.Atatürk anahtarlık metal özel kalıpta basılmış olup paslanmaz krom metalden üretilmiş 3 boyutlu bir yapısı vardır.Tüm anahtar modellerinizde beğenerek kullanabileceğiniz bir ürü..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Akar Model: AKAR7209
Ayarlanabilir Telsiz KılıfıAyarlanabilir telsiz kılıfı adından da anlaşılacağı üzere neredeyse tüm taşınabilir telsiz boyutlarına  göre ayarlanabilir.Tüm palaska ve kemerler için uygundur, telsiz kılıfını takmak için D halkalı sağlam kordon bağlantı noktası mevcuttur.Ayarlanabilir kordon telsiz..
16,00 TL
Vergiler Hariç:13,56 TL
Marka: Akar Model: BYZACKKLPCKLF
BEYAZ AÇIK KELEPÇE KILIFITrafik polisi kelepçe kılıfı kaliteli imperteks kumaştan üretilmiştir.Palaska üzeri kullanım için uygundur.Standart kelepçelerin tümüne uyum sağlar.Trafik polisi ve jandarma trafik personeli techizatlarına uyum içerisinde kullanılabilir...
8,00 TL
Vergiler Hariç:6,78 TL
Marka: Akar Model: BYZ-JOP-HLKS
BEYAZ JOP HALKASI PALASKA ÜZERİ JOP KILIFITrafik polisi jop kılıfı olarak bilinen ürün kaliteli polyester kolondan imal edilmiştir.Palaska üzerinde jopu sabit olarak taşımaya imkan sağlar.Küçük boy polis ve özel güvenlik jopları için uygundur.Tüm beyaz teçhizat takımları üzerinde kullanımı uygundur...
3,50 TL
Vergiler Hariç:2,97 TL
Beyaz Palaska Köprüsü Çıt Çıt
Çok Satan
Marka: Akar Model: KOPRU-BYZ
Beyaz Palaska Köprüsü Çıt ÇıtTrafik polisi palaska köprüsü, palaska ile kemeri birlikte tutmak için kullanılan oldukça kullanışlı bir üründür.Polyester kumaştan üretilir ve kaliteli kolondan imal edilmiştir.üzerinde bulunan kaliteli çıt çıtlar sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.Tüm trafik p..
2,50 TL
Vergiler Hariç:2,12 TL
Blackhawk  Palaska Siyah Blackhawk  Palaska Siyah
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPLSK-SYH
Blackhawk  Palaska SiyahBlackhawk siyah palaska kaliteli nylon malzemeden örme yöntemi ile üretilir ve ithal olarak yurtdışından getirilmektedir. Blackhawk örme palaska çöl rengi ve haki yeşil olarak diğer ürünlerde de üniformanıza göre polissepeti aracılığı ile temin edebilirsini..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: Cytac Model: CYTCKLPCKLF
Cytac Polimer Kelepçe KılıfıCytac kelepçe kılıfı yüksek teknoloji polimer malzemeden üretilmiştir. Cytac kelepçe kılıfı tüm zincirli kelepçelere uyumludur. Cytac plastik kelepçe kılıfı yumuşak takılma aparatı ile kelepçe taşınırken rahatsızlık vermez ergonomik olup vücuda tam uyum sağlar...
149,00 TL
Vergiler Hariç:126,27 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: DRİACİKKLPCEKLF
Deri Açık Metal Kelepçe KılıfıDeri açık metal kelepçe kılıfı üretiminde sığır derisi kullanılmış olup, 1. sınıf kalite ile üretilmiştir. Açık kelepçe kılıfında soyulma renk değişimi şikayetlerle karşılaşmazsınız kullanıcıya uzun süreli kullanım sağlar. Deri metal kelepçe kılıfı orta tarafı..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: DRİKPLİKLPCEKLF
Deri Kapalı Metal Kelepçe KılıfıDeri kapalı metal kelepçe kılıfı üretiminde 1. sınıf kalite ile üretilmiş olup, sığır derisi kullanılmıştır.Kapalı deri metal kelepçe kılıfında soyulma renk değişimi şikayetlerle karşılaşılmaz. Kullanıcıya uzun süreli kullanım sağlar. Deri metal kelepçe kılıfı or..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Dragon Palaska Çelik Tokalı Dragon Palaska Çelik Tokalı
Çok Satan
Marka: Akar Model: DRAGON-PLSK-SYH
DRAGON PALASKA ÇELİK TOKALIBirinci sınıf kalın örmeden imal edilen çelik tokalı palaska sağlamdır herhangi bir şekilde zorlanma esnasında yırtılmaz ve kopmaz. Dragon palaska üzerinde paslanmaz çelik toka kullanılmıştır siz istemeden açılmaz. 5 cm kalınlığı ile piyasada bulunan tüm taktika..
65,00 TL
Vergiler Hariç:60,19 TL
Marka: WATTON Model: FNRPLLIKCK
El Feneri Pilli - Küçük Boy..
21,00 TL
Vergiler Hariç:17,80 TL
Marka: WATTON Model: FNRPLLIFLSZOOMKCK
El Feneri Pilli Flaşlı Zoomlu - Küçük Boy..
21,00 TL
Vergiler Hariç:17,80 TL
Marka: Wolf Holster Model: KM-82FNR
El Feneri Şarjlı Küçük BoyKM-82 Kamastar küçük boy fener 8 cm uzunluğunda ve 3 cm çapında taşımak için gayet uygun ölçülerde bir üründür.500 lümen ışık gücü ile gece  oldukça yeterli aydınlık üreten km-82 zoom özelliğine sahiptir.Uzun faz, kısa faz  ve selektör gibi 3 farklı şekilde yanabi..
55,00 TL
Vergiler Hariç:46,61 TL
Marka: Wolf Holster Model: KM-87FNR
El Feneri Şarjlı Orta Boy600 lümen ışık gücünde km-87 11 cm uzunluğunda ve 3 cm çapında taşımak için ideal bir cep feneridir.klipsi sayesinde fener cepte ve kemerde rahatıkla taşınabilir.3 farklı ışık yanma özelliğine (kısa far,uzun far, yanıp sönme s.o.s. şeklinde) sahip olan km 87 el feneri  ..
65,00 TL
Vergiler Hariç:55,08 TL
Fener Kılıfı Palaska Üzeri Kullanım
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: LSTKLFNRKLF
Fener Kılıfı Palaska Üzeri KullanımFener kılıfı lastikli yapısı ile küçk boy ve orta boy el fenerleri için uygunur.Kaliteli imperteks kumaştan üretilmiştir ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.Polis palaskası, özel güvenlik palaskası, jandarma palaskasi ve asker palaskası üzerinde kullanılır...
6,00 TL
Vergiler Hariç:5,08 TL
Fobus Fenerli Taktik Silah Kılıfı
Ücretsiz Kargo
Marka: Fobus Model: EM17-EM19
Fobus Fenerli Taktik Silah Kılıfı ..
249,00 TL
Vergiler Hariç:211,02 TL
Fobus Şarjörlük ve Kelepçelik ( BİR ARADA )
Ücretsiz Kargo
Marka: Fobus Model: CU-9
Fobus Şarjörlük ve Kelepçelik ( BİR ARADA )Fobusun yeni nesil ürünlerinden olan Fobus Şarjörlük ve Kelepçelik ( BİR ARADA ) dayanıklı malzemeden imal edildi. Fobus garantisi ile ve polissepeti ayrıcalığıyla burada siz değerli silah kullanıcılarıyla buluşuyor. İki farklı şarjör mod..
250,00 TL
Vergiler Hariç:231,48 TL
Hakiki Deri Kot Pantolon Kemeri Siyah Hakiki Deri Kot Pantolon Kemeri Siyah
-38 %
Marka: Kuyucular Deri Model: DERI-KMR-KOTSYH
Hakiki Deri Kot Pantolon Kemeri Siyah..
50,00 TL 80,00 TL
Vergiler Hariç:46,30 TL
Hakiki Deri Kot Pantolon Kemeri Taba Hakiki Deri Kot Pantolon Kemeri Taba
-38 %
Marka: Kuyucular Deri Model: DERI-KMR-KOTTABA
Hakiki Deri Kot Pantolon Kemeri Taba..
50,00 TL 80,00 TL
Vergiler Hariç:46,30 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 88 (5 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA