119,00 TL KDV Dahil
160,65 TL KDV Dahil
10,00 TL KDV Dahil
13,50 TL KDV Dahil
129,00 TL KDV Dahil
142,00 TL KDV Dahil

Çevik Kuvvet Polis Malzemeleri

 

Polis malzemeleri alanında önemli bir yer teşkil eden Çevik kuvvet polisi üniformalarıdır. Çevik kuvvet görev bakımından Emniyet Genel Müdürlüğü içerisindeki en zorlu görevleri ifa eden ve görev bakımından en rahat kıyafetleri giymesi gereken birimdir.

 

Öncelikle bir meslek grubunu donatırken, ne iş yaptığını, görev ve yetkilerinin neler olduğunu bilmek gerekir. Haydi gelin birlikte Çevik Kuvvet Polisini tanıyalım daha sonra polis sepeti olarak çevik kuvvet üniformalarında neler yapıyoruz bir göz atalım.

 

Çevik Kuvvet Polisi Görevleri Nelerdir ?

 

Futbol maçları, mitingler, toplantılar, gösteri yürüyüşleri, büyük geniş kapsamlı sportif aktivitelerde, toplumsal düzeni korumakla görevli olan Polis timlerine çevik kuvvet diyoruz. Çevik kuvvet personeli hem devletin temsiliyeti bakımından ciddi giyimli, hemde çalıştığı kuruma yakışır biçimde kullandığı polis malzemelerini düzgün tertipli ve nizami kullanıyor olması gerekir.

 

Bu anlamda çevik kuvvet polisi için ürettiğimiz tüm ürünler üzerinde özenle duruyor ve Çevik Kuvvet üniformalarını, piyasada bulunan en dayanıklı, en uzun ömürlü ve görüntü bakımından ise en düzgün görüntüsü bozulmayacak (ütüsü bozulmayan kumaşlar ile özellikle) şekilde Çevik kuvvet polis malzemelerini  imal etmeye gayret ediyoruz. 

 

Çevik Kuvvet Kıyafet Ve Teçhizatları

         

Polis kıyafeti, alanında yaptığımız çalışmaları 2008 yılında bayrampaşa çevik kuvvet yanında sadece çevik kuvvet polis pantolonu üretirken başladığımız günden bu güne sürekli güncel tutmaya çalışıyoruz. Çevik kuvvet personelinden aldığımız geri bildirimleri ürettiğimiz çevik kuvvet malzemelerine uygulamaya çalışıyor ve bu doğrultuda ürünlerimizi sizlerle buluşturmaya gayret ediyoruz. Gelin hep birlikte polis malzemeleri genelinden ayrılıp çevik kuvvet malzemelerini inceleyelim. Çevik kuvvet personeli neler giyer ? yada Çevik kuvvet üniforması nelerden oluşur ? sorularına cevap arayalım.

         

Çevik kuvvet polis pantolonu bir personel için oldukça önemlidir. Zira bazen 24 saate varan görevler söz konusu olunca giyilen pantolonun kalitesi, dayanıklılığı en öenmlisi de rahatlığı sizin için paha biçilmez olur. Bu konuda ilk günden bugüne kadar ciddi mesafeler katettik ve ideal çevik kuvvet pantolonunu ürettiğimize inanıyoruz.

         

Çevik kuvvet polisi gömleği üretimi hususunda da en kaliteli ve dayanıklı kumaşlardan, en düzgün kalıp ve işçilik ile dikimine özen göstererek imal etmeye çalıştık. Bir polis üniformsı için olmazsa olmaz bazı detaylar vardır bunlar çavik kuvvet polis gömleği içinde geçerlidir. Mesela polis malzemesinin Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Kıyafet Yönetmeliği'ne uygun olması, gömleğimizi birebir yönetmelikte geçen şekli ile fakat sizlerden aldığımız dönüşler neticesinde belirlediğimiz kalıp ve rahat kumaşlar ile imal ediyoruz.

         

Çevik kuvvet tişörtü denilince akla ilk gelen firmalardan olmanın haklı gururunu her yaz yaşıyoruz. Çevik kuvvet polisi tişörtü konusunda Standart Emniyet Genel Müdürlüğünün Çevik kuvvet personeline verdiği tişörtlere görüntü olarak ne kadar bağlı kaldıysakta, hem kumaş kalitesi(esneklik ve solmazlık) hemde kalıp ve rahatlık konusunda kendimizi oldukça geliştirdiğimize inanıyoruz.

         

Polis poları, mevsim geçişlerinde özellikle önem kazanan ve dışarıda görev yapan personel için özellikle ehemmiyetli bir polis kıyafetidir. Bahar aylarında bir tişört üzerine veya bir sweatshirt üzerine giyilerek mevsim geçişi rahat şekilde atlatılır ve görev aksatılmamış olur.

         

Palaska yine görevdeki bir çevik kuvvet personeli için olmazsa olmaz polis malzemelerindendir. Kaliteli dokunmuş, kilitli tokalı bir çevik kuvvet palaskası ile personel tüm tüm teçhizatını yanında taşıyarak görevi eksiksiz yerine getirmiş olur. Polis teçhizatını taşıyacak dayanıklılıkta palaskaların üretimini de kendi bünyemizde yapmakta ve hem bu sayfamızda hemde polis malzemeleri mağazamızda sizlerle buluşturmaktayız.

 

Çevik Kuvvet Aksesuarları

 

Çevik kuvvet kepi, Çevik kuvvet beresi ve Çevik kuvvet jopu da  yine bu sayfada bulabileceğiniz asli polis mazlemerinden olmayıp ek aksesuar sınıfına giren fakat profesyonel kullanıcılar açısında önemli kabul edilen ürünlerdendir.

 

Polissepeti kurulduğu günden bugüne dek tüm ürünlerinde fiyat-performans dengesini korumayı amaçlar. Ayrıca bu dengeyi koruyabileceği marka ortakları ile birlikte çalışır. Çevik kuvvet polisi malzemeleri kategorisinde de oldukça bilinen, tanınan ve her koşulda ürettiği polis malzemelerinin arkasında duran ; Wolf Holster, Mercan Şapka, Tugan Taktikal, Vurgun Av, Akar, Flaş Taktikal gibi markalarla birlikte sizlere hizmet sunmaktadır.

 

Çevik Kuvvet Polis Malzemeleri

 

Bu sayfamızdaki bilgilileri yeterli bulmamanız durumunda polisseepeti-blog'u ziyaret edebilirsiniz. Blogda paylaşılan diğer konular ile alakalı görüş bildirebilir veya makaleri okuyabilirsiniz. Sayfamız klişe bir blogdan çok daha fazlasını sunma konusunda sizlerinde katkıları ile başarıyla ilerliyor.