Menu
Your Cart

Biber Gazları - Biber Gazı Satın Al - Biber Gazı Fiyatları

Özellikle de operasyonlarda, yasa dışı gösteri alanlarında emniyeti sağlamak için ihtiyaç duyulan önemli bir ekipman olan polis biber gazları kısa sürede kişileri etkisiz hale getirmesiyle oldukça ihtiyaç duyulan bir güvenlik ekipmanı olma özelliğindedir. Biber gazı nerelerde satılır web sitemiz dahilinde ucuz biber gazı fiyatları bulabilir, biber gazı satın al işlemini güvenli alışveriş alt yapımız ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kategori dahilinde bulabileceğiniz biber gazı ürünlerimiz, polis biber gazı markası değişkenlik göstermektedir. Marka ve tercih edilecek ürüne göre polis biber gazı fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Modellerimiz arasında aynı zamanda kalem tipi biber gazı da bulabilirsiniz.

Jenix Biber Gazı (orijinal) Jenix Biber Gazı (orijinal)
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: jnxgaz
Jenix Biber Gazı ( 40 cc )Orijinal  40 ml sıvı  OC  gazı ve organik biber özü içermektedir. İnsan sağlığında kalıcı herhangi bir hasara sebebiyet vermediği bilimsel araştırmalar neticesinde kanıtlanmıştır. Yine de kullanıcın koruyucu biber gazı ile ilgili kullanım ile araştırma yaparak doğru ..
29,50 TL
Vergiler Hariç:25,00 TL
Jet Biber Gazı Spreyi 100 ml. Gaz Kılıfı Hediyeli Jet Biber Gazı Spreyi 100 ml. Gaz Kılıfı Hediyeli
Stokta yok
Marka: 3M. Model: JET100ML
Jet Biber Gazı Spreyi 100 ml. Gaz Kılıfı Hediyeli100 ml olarak satışta olan tek biber gazı spreyidir.Resmi ihaleler ile EGM ve Jandarma kurumunun kullanımında olan birebir orjinal üründür.Kaliteli yapısı ile diğer biber gazları gibi asla sizi yarı yolda bırakmaz.%100 yerli ürün ve organik biber özün..
65,00 TL
Vergiler Hariç:55,08 TL
Nato Biber Gazı ( Orjinal )
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: NATOGAZ-40ML
Nato Biber Gazı (40 ml)Nato biber gazı orijinal  40 ml sıvı  OC gazı ve biber özü içermektedir. Kullanıcısına yada karşıda gaza maruz kalan kişiye geçici acı hissinden başka kalıcı herhangi bir tesirde bulunmaz Biber gazları doğru kullanımı sonrası insan sağlığına zararı bulu..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA