Jenix Biber Gazı (orijinal)
Jenix Biber Gazı (orijinal)
Jenix Biber Gazı (orijinal)

Jenix Biber Gazı (orijinal) (jnxgaz)

0,00
Marka : Jenix Gaz
Fiyat : 39,50 TL(KDV Dahil)
info

Jenix Biber Gazı Göz Yaşartıcı Sprey (40 ml)

 

  • Kişisel savunma amacıyla çantanızda, arabanızda, evinizde ya da iş yerinizde bulundurmak için jenix biber gazı göz yaşartıcı sprey. Küçük ebatı sayesinde taşınması kolay,pratiktir ve çantanızda cebinizde yer kaplamaz. Avuç içerisine tam olarak oturur ve kullanımı basittir. Orijinal  40 ml sıvı OC  gazı ve organik biber özü içermektedir. İnsan sağlığında kalıcı herhangi bir hasara sebebiyet vermediği bilimsel araştırmalar neticesinde kanıtlanmıştır. Yine de kullanıcın koruyucu biber gazı ile ilgili kullanım ile araştırma yaparak doğru kullanım şeklinde hem kendisine zarar vermeden hemde etkili şekilde kullanmayı öğrenmesi gerekmektedir.

 

Neden Jenix Biber Gazı Taşımalısınız?

 

  • Jenix ürettiği biber gazlarını dünyanın çeşitli ülkelerine pazarlamaktadır ve kabul görmüş kaliteli bir üründür. Orijinal vakumlu pvc ambalajı ile size gönderilmektedir. Ayrıca yasal olarak ülkemizde İçişleri Bakanlığı tarafından özel izin ile üretilen doğal OC özlü bir biber gazıdır. Adı ve markası bilinmeyen etkisi geçmiş ucuz fiyatlara satılan biber gazları ile kesinlikle karıştırılmamalıdır. Jenix kendini tüm dünyaya kanıtlamış güvenilir bir üreticidir. Jenix biber gazı ​kişisel savunma amaçlı kullanımında suç unsuru olamaz ve yasaldır. Herhangi bir suçta silah amacı içererek kullanılmadığı müddetçe hukuki olarak herhangi bir sorumluluk almazsınız.

 

Jenix Biber Gazı'nın Başlıca Özellikleri

 

  • Günlük yaşantınızda karşı karşıya gelebileceğiniz taciz veya gasp gibi olaylarda kendinizi savunma amaçlı kullanabileceğiniz oldukça pratik bir üründür.
  • Jenix göz yaşartıcı sprey ile artık kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.
  • Kimse böyle bir durumla karşılaşmak istemez ancak karşınıza çıkabilecek saldırgan sokak hayvanlarına karşı da etkili bir çözümdür.
  • Boyutu küçük olduğu için (3.5cm x 8.5cm) çantanızda cebinizde veya aracınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
  • Özel vakumlu paketi ile gönderilmektedir.
  • Doğal ve etkili içeriği sayesinde anında tesirlidir.
  • Sağlığa veya doğaya kalıcı bir zararı yoktur.
  • Doğal OC özünden üretildiği için herhangi bir kalıcı yan etkisi yoktur.

 

BİBER GAZLARI HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

 

1- Biber gazı taşımak yasak mıdır?

 

Herhangi bir saldırıya uğrama ihtimalinize karşı, kendinizi savunma amaçlı biber gazı taşımanız yasak değildir. Jenix 40ml Biber Gazı üzerinde yazdığı gibi "self defence" yani kişisel savunma amaçlı üretilmektedir. Göz yaşartıcı spreyleri kişisel savunma amaçlı kullandığınızda herhangi bir suç unsuru teşkil etmemektedir. Bu yüzden vatandaşların biber gazı taşıması yasak değildir.

 

2- En iyi biber gazı hangisidir? En iyi biber gazı nasıl olmalıdır?

 

En iyi biber gazı Jenix markası gibi ülkemizde yasal olarak üretilen ve devlet kurumlarınca denetlenen ve tercih edilen biber gazıdır. Yüksek konsantrasyonlu ve anında tesirli olmalıdır. Yan etkisi olmamalı ve kullanımı pratik olmalıdır. Çanta ve cepte kolay taşınabilecek boyutta olmalıdır.

 

3- Biber gazları hayvanlara karşı etkili mi?

 

Biber gazlarının insanlara etkisi nasıl ise hayvanlara karşı etkisi de aynı şekildedir. Zorunlu durumlarda kendinizi tehlikede hissettiğiniz saldırgan hayvanlara karşı kullanabilirsiniz. Göz yaşartıcı spreyler hayvanlarda kalıcı hasar bırakmaz. Belirttiğimiz gibi sadece saldırı altında kaldığınızda kullanmanız önerilir.

 

4- Jenix Biber Gazı'nın son kullanma tarihi var mıdır? Üretim tarihi nedir?

 

Polissepeti sitemizden verdiğiniz siparişlerde Jenix Biber Gazı'nın olabilecek en yakın üretim tarihli biber gazı olduğundan emin olabilirsiniz. Resmi ve yetkili bayisi olduğumuz Jenix ürünlerinde stoklarımız haftalık olarak güncellenmektedir. Fabrika'nın üretim planına göre satışa sunulmuş en yeni tarihli biber gazlarını sizlere göndermekteyiz. Biber gazı gibi kişisel güvenliğin ve kendinizi savunmanın söz konusu olduğu bir üründe, en yakın üretim tarihli ürüne sahip olmanız önemlidir. Jenix Biber Gazı üstünde belirtilen üretim ve son kullanma tarihi arası 3 yıldır.

 

5- Biber gazının içinde ne var, hangi maddeden üretilir?

 

Jenix Biber Gazı üzerinde yazan OC Gas ibaresi Oleoresin Capsicum Gazı içerdiğini belirtir. Oleoresin Capsicum doğal olarak yetişen bir bitkiden elde edilen bir maddedir. Bu madde Şili Biberinin özünden üretilir ve eczacılıkta da kullanılır. OC maddesinden üretilen biber gazı, savunma amaçlı kullanıldığında verdiği zarar kalıcı olmadığı için İçişleri Bakanlığı'nın üretimine ve kolluk kuvvetleri tarafından savunma amaçlı kullanımına izin verdiği bir üründür.

 

6- Biber gazı nereden alınır? Biber gazı nerede satılır?

 

Biber gazlarını firmamızın faaliyet gösterdiği sektördeki gibi polis ve askeri ürünlerin yetkili satışını gerçekleştiren firmalardan satın almalısınız. Sahte ürün veya tarihi geçmiş ürünle karşılaşmamak için firma ismi ve bilgileri kısıtlı ya da gizli olan firmalardan, web sitelerinden almamanız önerilir. Polissepeti firmamız gibi yetkili bayilerden satın almaya özen gösteriniz. Ayrıca İstanbul' daki mağazamızı ziyaret ederek biber gazı göz yaşartıcı sprey ürünlerini nakit ödeme veya kredi kartı ile satın alabilirsiniz. Konum, adresimiz ve telefon numaralarımız sitemizde mevcuttur.