Menu
Your Cart

Coplar

Güç kullanımı yada etkin savunmanın gerekli olduğu görevlerde, görev süresince memurların en çok ihtiyaç duydukları başlıca ekipman polis copları olmaktadır. Polis copu fiyatları satın almayı düşündüğünüz modele göre değişkenlik göstermekle birlikte, Polis Sepeti farkı ile oldukça uygun fiyatlarda satın alabilmeniz mümkündür.  Polis cop çeşitleri de çoğu zaman copun yapısal özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. İlgili yasa ve resmi usuller çerçevesinde imalatı gerçekleştirilen modeller arasında polis demir cop ve plasik polis copu gibi farklı modelleri kategorimiz dahilinde bulabilirsiniz. Polis jopu olarak da bilinen bu ekipmanlar çoğu zaman beraberinde jop kılıfı da ihtiyaç duyulmaktadır. Uzunlukları ve kullanışlık özelliklerine göre teleskopik polis cobu ve amerikan polis copları bulabilmeniz mümkündür.

Marka: Akar Model: BYZ-JOP-HLKS
BEYAZ JOP HALKASI PALASKA ÜZERİ JOP KILIFITrafik polisi jop kılıfı olarak bilinen ürün kaliteli polyester kolondan imal edilmiştir.Palaska üzerinde jopu sabit olarak taşımaya imkan sağlar.Küçük boy polis ve özel güvenlik jopları için uygundur.Tüm beyaz teçhizat takımları üzerinde kullanımı uygundur...
3,50 TL
Vergiler Hariç:2,97 TL
Jop Halkası Palaska Üzeri Jop Kılıfı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: SYH-JOP-HLKS
Jop Halkası Palaska Üzeri Jop Kılıfıkauçuk polis jopu ebatında tüm ürünler için uygundur.Polyester kolon kumastan üretilmiştir.Palaska üzeerinde jopu taşımak için idealdir.Polis jopu, özel güvenlik jopu, jandarma jopu için kullanımı uygundur...
2,50 TL
Vergiler Hariç:2,12 TL
Marka: Akar Model: AKAR7211
Jop Kılıfı Palaska Üzeri..
5,00 TL
Vergiler Hariç:4,24 TL
Marka: Wolf Holster Model: 65CMJOP
Polis Jopu 65 cm SiyahPolis copu içinde cam elyafı malzeme kullanılarak güçlendirilmiş sert plastik çubuk üzerine poliüretan malzeme kaplanarak üretilmiştir.Dayanıklı cop 65 cm uzunluğundadır kırılmaz ve ağırlığı azaltılmış oluğu için kullanımı kolaydır.Çevik kuvvet jopu, jandarma jopu, polis jopu o..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Polis ve Güvenlik Jopu 40 cm
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: 40CMJOP
Polis ve Güvenlik Jopu 40 cmGüvenlik copu ve polis copu olarak bilinen ürün 40 cm uzunluğunda birinci sınıf kauçuk malzemeden üretilmiştir.Bükülebilir ve eğilebilir sağlam yapısı ile ve hafifliği ile uzun süreli kullanım imkanı sunar.Ele oturan yapısı ile sağlam bir tutuş sağlayan 40 cm cop kırılmaz..
15,00 TL
Vergiler Hariç:12,71 TL
Marka: Wolf Holster Model: ORTABOYTLSKPKJOP
TELESKOPİK JOP ORTA BOY SİYAHTeleskopik jop, orta boy ve siyah renktedir.Malzemesi metaldir, dışında ince kumaştan yapılan ya da ince deriden yapılan kılıfıyla birlikte gelir, bu seriye göre farklılık gösterebilir.Siyah teleskopik jopu yukarıdan aşağı doğru savurduğunuzda kendiliğinden komple açılır..
65,00 TL
Vergiler Hariç:55,08 TL
Teleskopik Jop Orta Boy Krom Teleskopik Jop Orta Boy Krom
Stokta yok
Marka: Wolf Holster Model: BYKTLSKPJP
Teleskopik Jop Orta Boy KromTek hamle ile açılabilen yapısı sayesinde kolay kullanım imkanı sunar.Katlanabilir olması ve kılıfının bulunması jopu palaska ve kemerde rahat taşımaya olanak tanır.Sağlamlığı ile uzun süre kullanılabilen büyük teleskopik çıkma jop kapalı halde 20cm, açıldığında ise ..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA