Vaneda Askeri Bot

 

Uzun yıllar bot ve outdoor ayakkabı sektörünün öncü firmalarından olan vaneda, görev başında olan askeri personellerimiz için özel olarak bot modelleri üretmektedir. Vaneda çöl botu ürünleri tamamen profesyonel üretim ve birinci kalite hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. Özellikle hakiki nubuk derisi ve yırtılmaya karşı dayanıklı cordura kumaş ile desteklenmiş olması ekstra bir avantaj haline gelmektedir.

 

Kışlık modellerindesu geçirmezlik teknolojisini geliştirmiş olması sebebiyle, kış aylarında ve zorlu hava koşullarında sizi güvende hissettirecek önemli özelliklere sahiptir. Vaneda markasının askeri personeller için daima özel olarak üretim ve ar-ge çalışmaları yürütmesi bir prensip haline gelmiştir. Bu bağlamda vaneda sloganı "Hata yapma lüksümüz yok; çünkü hata yapma lüksü olmayanlar için çalışıyoruz" şeklinde olmuştur.

 

Vaneda Fırtına Bot

 

Vaneda'nın kışık modellerinden fırtına serisi oldukça kaliteli ve sağlam yapısıyla tüm kullanıcıların beğenisini toplamış durumda. Özellikle nefes alabilen ve yırtılmalara karşı dayanıklı airfile iç astarı sayesinde gayet rahat bir çözüm sunmaktadır. Kayma önleyici özel tasarım kauçuk tabanı ve anatomik olarak tasarlanmış iç mostrası sayesinde gün içinde uzun süre ayağınızda kalsa bile konforlu bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

 

Vaneda dry tex teknolojisi ile tüm özellikleri bir üst seviyeye çıkaran kendine özel bir teknoloji geliştirmiştir. Bu sayede soğuk havanın bot içerisine geçmesini minimum düzeye indiren ve zorlu hava şartlarına karşı üstün performans sağlayan bu teknolojiyi geliştirmiştir.

 

Yazlık olarak airy nefes alabilen model seçenekleri de bulunmaktadır. Ayrıca tüm modellerde siyah, çöl rengi ve haki renk olarak 3 farklı seçenek bulunmaktadır. Bunların yanı sıra bilekte kısa modelleri de mevcuttur. Kullanım amacınıza göre ve bulunduğunuz iklim şartlarına göre size en uygun olan modelin tüm özelliklerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Vaneda Bot Fiyatları

 

İhtiyaca göre farklı model ve seçeneklere sahip bir çok modeli bulunan ve geniş ürün yelpazesine sahip olan vaneda bot ürünleri kalite olarak ithal ürünler ile birebir yarışır durumdadır. Bununla birlikte piyasadaki diğer ürünlere göre fiyat performans açısından bakıldığında oldukça avantajlı fiyatlara sahiptir. Kalite ve üstün performans göz önüne alındığında verdiğiniz ücretin karşılığını rahatlıkla almış olacaksınız.

 

Benzersiz bir çok özelliğe sahip olan ürünleriyle askeri personeller tarafından en çok tercih edilen markalardan biri olmuştur. Bu özellikler ve diğer kriterler bir araya toplandığında vaneda askeri bot fiyatları için piyasaya göre fiyat performans olarak üst düzey fayda sağlıyor demek doğru bir yaklaşım olacaktır. Siz de vaneda askeri bot modellerinin tüm özelliklerini sitemizden inceleyebilir, destek ekibimizden yardım alabilir ve güvenle sipariş oluşturabilirsiniz.