Menu
Your Cart

Tüfek Aksesuarları

Av tüfekleri ve silahlı kuvvetlerde bulunan uzun namlulu tüfeklerinin modernizasyonu için tüfek modellerine göre picatinyy raylar, dipçikler, kundaklar, tutamaklar, taşıma sapları,lazer, red dot vs. gibi aksesuarlarının yanı sıra tüfeklerin bakım ve temizliği için gerekli ekipmanlar ve tüfek taşımada kullanılan farklı renk ve modellerdeki tüfek askı kayışları gibi tüfekler için kullanılabilecek tüm ekipmanları bu kategorimizde bulabilirsiniz.
Marka: Wolf Holster Model: ACLITTMK
Açılı Tüfek El TutamakAçılı tutamak nato standartlarında 20-22 mm picatinny ray olan tüm av tüfeklerine ve savunma tüfeklerine uygundur.Açılı el tutamağı tüfek kullanıcısı tarafından yıldız tornavida ile kolayca monte edilebilir ve sökülebilir. Tüfek açılı el tutamak polimer malzemeden imal edilmiş ..
40,00 TL
Vergiler Hariç:33,90 TL
Marka: Vurgun Av Model: VRGN-R2012
Av Tüfeği Temizleme Seti - Plastik KutuluAv tüfeklerinin atış öncesi, sonrası bakımının yapılması, tüfek muhafaza, saklama öncesi bakımının yapılması için gerekli olan yardımcı harbi ve fırça setidir.       Teknik Özellikleri;3 adet 7 mm uzunluğunda pvc kaplı vidalaınır çubuk4 adet harbi ucuna vidal..
40,00 TL
Vergiler Hariç:33,90 TL
Marka: Vurgun Av Model: vrgnavtfkvkmst
Av Tüfeği Temizleme Seti - Vakum Karton KutuluAv tüfeklerinde atış sonrası temizlik ve bekleme sırasında korozyonu önlemek amacıyla kullanılan tüfek temizleme fırçaları, harbi seti ve 60 ml koruyucu yağ setidir.      Teknik Özellikleri;3 adet 7 mm uzunluğunda pvc kaplı vidalaınır çubuk4 adet harbi u..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: ELBMBSITTMK
BOMBA STİL TUTAMAK-ELCİK-1Görünüşünden de anlaşılacağı üzere katlanır tutamak el bombası görünümündedir.20-22 mm  genişliğindeki picatinny raya sahip olan tüm av tüfekleri, airsoft tüfekleri ve askeri tüfekler ile birebir uyumludur.Bomba şeklindeki tüfek el tutamak kolayca tüfek rayına takılıp çıkar..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Çift Nokta Tüfek Askı Kayışı Çift Nokta Tüfek Askı Kayışı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: CFTNKTASKKYS
Çift Nokta Tüfek Askı KayışıÇift nokta tüfek askı kayışı tüfeğin dipçik ve namlu kısımından yaylı çelilk kancaları aracılığıyla takılır. Çift nokta askı kayışı ayar tokası ile kişiye yözel olarak uzatılıp kısaltılabilir. Çift nokta tüfek askısının askı kolonlarında bulunan lastikli yapısı..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Marka: Wolf Holster Model: DKTTMK
Dikey Tüfek TutamakDikey tüfek el tutamak tüm picatinny raylı tüfekler için uygun olup uyumlu ray boyutu 20-22 mm nato standardıdır. Dik Tüfek el tutamağının alt kapak açılabilir olup farklı amaçlar için saklama gözü olarak kullanılabilir. Tüfek el tutamak ray kısmını yaylı kilit düğmesi basılarak k..
35,00 TL
Vergiler Hariç:29,66 TL
Marka: Wolf Holster Model: G3RYLIKNDK
G3 Raylı El KundağıG3 tüfek raylı el kundağının; Sağ tarafında 10 cm, sol tarafında 10 cm, alt kısmında 15 cm ray alanı ve parmak desen yüzey alanı mevcuttur. G3 tüfekler için üretilen raylı el kundağında 18 adet namlu havalandırma sistemi mevcut olup kırılmaz malzemeden üretilmiştir ve kı..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
G3-HK33 Monte Hamili-18cm G3-HK33 Monte Hamili-18cm
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: MNTEHMLİ18CM
G3-HK33 Monte Hamili-18cmMonte hamili G3, HK33 ile uyumlu olup 7000 serisi kütle alüminyumdan cnc işleme ile imal edilmiştir. G3 Monte hamilinin alt kıskaçları çeliktir 4 adet alyan baş vida ve alyan anahtarı ile birlikte gönderilir.HK33 Monte hamili dürbün veya red dot takmak için tüfek ile ta..
170,00 TL
Vergiler Hariç:144,07 TL
G3-HK33-MP5 MONTAJ HAMİLİ- 22CM G3-HK33-MP5 MONTAJ HAMİLİ- 22CM
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: MNTHMLİ22CM
G3-HK33-MP5 MONTAJ HAMİLİ- 22CM G3, HK-33 monte hamili yüksek kaliteli 7071 alüminyum (uçak alüminyumu) ile imal edilmiş olup,  vidaları yalama yapmaması için çelikten imal edilmiştir ve en az 5 yıl firma garantilidir.22 cm Uzunluğundaki tüfek monte hamili uyumlu tüfeklerin üst kapaklarına kolayca m..
199,00 TL
Vergiler Hariç:168,64 TL
HK-33 Metal Raylı El Kundağı Full HK-33 Metal Raylı El Kundağı Full
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: HK33ALMYNMKNDK
HK-33 Metal Raylı El Kundağı FullHK-33 tüfek raylı el kundağı hk-33 tüfek için özel olarak üretilmiştir. HK-33 taktik el kundağı tüfek kullanıcısına  37 mm flare rampası, ışık , lazer, dikey ön tutamak, çatal ayak vs. takmak için dengeli bir platform sunar.Uçaklarda kullanılan dayanıklı alüminy..
190,00 TL
Vergiler Hariç:161,02 TL
Marka: Wolf Holster Model: TFKGZARPCKST
Katlanır Tüfek Gez Arpacık SetiGez arpacık seti yatay veya katlanarak dik konuma getirilerek av tüfekleri ve tüm uzun namlulu ray hamili olan tüfeklere uyumludur. Tüfek nişangah seti bir adet gez ve bir adet uyumlu arpacıktan oluşur.Tüfek nişangah setinin montajı çok kolay olup sıfırlamasını ya..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: KTLNRTTMK
KATLANIR TÜFEK TUTAMAK-ELCİK Katkanır tutamak kolayca raya monte edilip  çıkartılabilir.Katlanır elcik açıldığında tutamak vazifesi görürken, katlandığında kundak vazifesi görür ve kullanıcı tüfekte istediği pozisyonda kullanmasına olanak sağlar. Taktikal plastik tüfek el tutamağı gayet sağlam olup ..
40,00 TL
Vergiler Hariç:33,90 TL
Marka: Wolf Holster Model: TKNKTASKYSI
Tek Nokta Tüfek Askı KayışıTek nokta tüfek askı kayışı dayanıklı kolonu ve dayanıklı metal tokaları ile güçlendirlimiş bir askı kayışı olup uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Tek nokta tüfek askı kayışında lastikli şok emici sistem bulunur bu sayede koşarken, atlarken vs. herhangi bir müdah..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Marka: Wolf Holster Model: TFKRYKAPK
Tüfek Picatinny Ray kapama Kauçuk - OrtopedikTÜFEK PİCATİNNY RAY KAPAMA KAUÇUK-ORTOPEDİKTüfek ray kapatma kauçuğu 15 cm boyutunda olup nato standartlarında uygun tüm picatinny tüfek raylarına uygundur. Tüfek ray kauçuğu tüfek raylarının kullanılmayan  kısımlarını kapatmak için ve  ell..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: TFKTSMSPI
TÜFEK TAŞIMA SAPITüfek taşıma sapı ve gez olarak kullanılabilen ürün picatinny ray üzerine monte edilerek tüfeğin rahatça taşınmasını sağlarken iki farklı moddaki gez yapısı ile gez vazifesi görür.Tüfek taşıma aparatı 2 vidası ile tüfek rayız üzerine kolayca monte edilebilir. Ürün dayanıklı polimer ..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Vurgun Av Model: VRGN-K2056
Uzun Namlulu Yivli Tüfek Pirinç Harbi Temizlik Seti - Plastik KutuluSilahlı kuvvetlerde bulunan yivli tüfeklerinin temizlik ve  bakımlarının yapılmasını kolaylaştıran pirinç harbi setidir.       Teknik Özellikler;3 Adet pirinç temizleme çubuğu 5 mm3 Fırça20 ml YağPirinç iğne uçlu temizleme yardımcıs..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Vurgun Av Model: VRGN-K4056
Uzun Namlulu Yivli Tüfek Pirinç Harbi Temizlik Seti - Vakum Karton KutuluSilahlı kuvvetlerde bulunan yivli görev tüfeklerinin temizlik ve  bakımları için kullanılmak üzere üretilmiştir.       Teknik Özellikler;3 Adet pirinç temizleme çubuğu 5mmPirinç temizleme yardımcısı Naylon yardımcı fırça3 Adet ..
60,00 TL
Vergiler Hariç:50,85 TL
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA