Menu
Your Cart

Kurşun Geçirmez Yelekler Balistik Çelik Yelekler

Çelik Yelekler, ateşli silahlar(tabancalar ve tüfekler), ateşsiz silahlar(bıçaklar, kılıçlar, kamalar vb.) karşı koruma sağlayan profesyonel ürünleridir. Kurşun geçirmez yelekler, Dupont firmasının  ürettiği çok hafif olan, karbon kökenli sağlam liflerden oluşan kevlar malzemeden ve dynema firmasının ürettiği süper güçlü ultra yüksek moleküler ağırlıklı polietilen, minimum ağırlık ile maksimum güç sağlayan elyaflardan üretilir.

Çelik yeleklerin koruma seviyeleri uluslararası platformlarda NIJ standartlarına göre belirlenir, NIJ ABD adalet Bakanlığı'nın araştırma, geliştirme ve değerlendirme kuruluşudur. Hafif çelik yelekler ve ağır çelik yelekler olarak kategorize edilen balistik yeleklerde ağır çelik yelekler seviye 3 ve seviye 4 yeleklerdir, tabancaların yanı sıra uzun namlulu tüfekler için koruma sağlar, ağır çelik yeleklerin yapımında dupont ve kevlar malzemenin yanı sıra çelik plakada kullanılır. Hafif çelik yelekler ise seviye 2A, seviye 2 ve seviye 3A olan yelekler olup kesici ve delici aletlerin yanı sıra tabancalar için koruma sağlar aynı zamanda kullanım amaçlarına göre hafif çelik yelekler gizli çelik yelek (iç giyim) olarak veya dış giyim olarak kendi arasında tasarlanır. Polis sepeti olarak gerçek güvenlik testlerinden geçen, hakiki  kevlar ve dynema  elyaflardan imal edilen gerçek çelik yeleklerimizi ve çelik plakalarımızı siz müşterilerimize güvenle sunuyoruz.

Dış Çelik Yelek-Seviye 3A Görev Yeleği Siyah Dış Çelik Yelek-Seviye 3A Görev Yeleği Siyah
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: DS-CLK-YLK-TRH-MDL
Dış Çelik Yelek-Seviye 3A Görev Yeleği SiyahDış çelik yelek dış kılıf ve içindeki kurşun geçirmez elyaf katmanlardan oluşmaktadır.Çelik yeleğimizin dış kılıfı imperteks kumaştan imal edilmiştir.Yelek dış kılıfı içine ön kısmına ve arka kısımına elyaf katlardan oluşan  hammaddesi yüksek teknoloj..
4.000,00 TL
Vergiler Hariç:3.389,83 TL
Dış Çelik Yelek-Seviye 3A Görev Yeleği Siyah Safari Model Dış Çelik Yelek-Seviye 3A Görev Yeleği Siyah Safari Model
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: DS-CLK-YLK-SFRİ-MDL
Dış Çelik Yelek-Seviye 3A Görev Yeleği Siyah Safari ModelDış çelik yelek dış kılıf ve içindeki kurşun geçirmez elyaf katmanlardan oluşmaktadır.Çelik yeleğimizin dış kılıfı imperteks kumaştan imal edilmiştir.Yelek dış kılıfı içine ön kısmına ve arka kısımına elyaf katlardan oluşan  hammaddesi yü..
4.500,00 TL
Vergiler Hariç:3.813,56 TL
Gizli Çelik Yelek Kısa-Seviye 3A Beyaz Gizli Çelik Yelek Kısa-Seviye 3A Beyaz
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: GZLİ-CLK-YLK-BYZ-KSA
Gizli Çelik Yelek Kısa-Seviye 3A BeyazGizli çelik yeleğimiz; Dyneema marka süper güçlü, yüksek moleküler ağırlıklı polietilen elyafların birleştirilmesi meydana getirilmiştir, yeleğimizde dyneema elyaflardan başka koruyucu içerik olarak herhengi bir çelik, metal veya kompozit malzeme kullanılmamıştı..
3.500,00 TL
Vergiler Hariç:2.966,10 TL
Gizli Çelik Yelek Tam Boy-İnce Askılı Seviye 3A Beyaz Gizli Çelik Yelek Tam Boy-İnce Askılı Seviye 3A Beyaz
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: GZLİ-CLK-YLK-TM-BY-BYZ-1
Gizli Çelik Yelek Tam Boy-İnce Askılı Seviye 3A BeyazGizli çelik yeleğimiz; Dyneema marka süper güçlü, yüksek moleküler ağırlıklı polietilen elyafların birleştirilmesi meydana getirilmiştir, yeleğimizde dyneema elyaflardan başka koruyucu içerik olarak herhengi bir çelik, metal veya kompozit malzeme ..
3.500,00 TL
Vergiler Hariç:3.240,74 TL
Gizli Çelik Yelek Tam Boy-Kalın Askılı Seviye 3A Beyaz Gizli Çelik Yelek Tam Boy-Kalın Askılı Seviye 3A Beyaz
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: GZLİ-CLK-YLK-TM-BY-BYZ-2
Gizli Çelik Yelek Tam Boy-Kalın Askılı Seviye 3A BeyazGizli çelik yeleğimiz; Dyneema marka süper güçlü, yüksek moleküler ağırlıklı polietilen elyafların birleştirilmesi meydana getirilmiştir, yeleğimizde dyneema elyaflardan başka koruyucu içerik olarak herhengi bir çelik, metal veya kompozit malzeme..
4.000,00 TL
Vergiler Hariç:3.389,83 TL
Gizli Çelik Yelek Tam Boy-Kalın Askılı Seviye 3A Siyah Gizli Çelik Yelek Tam Boy-Kalın Askılı Seviye 3A Siyah
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: GZLİ-CLK-YLK-TM-BY-SYH
Gizli Çelik Yelek Tam Boy-Kalın Askılı Seviye 3A SiyahGizli çelik yeleğimiz; Dyneema marka süper güçlü, yüksek moleküler ağırlıklı polietilen elyafların birleştirilmesi meydana getirilmiştir, yeleğimizde dyneema elyaflardan başka koruyucu içerik olarak herhengi bir çelik, metal veya kompozit malzeme..
4.000,00 TL
Vergiler Hariç:3.389,83 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA