Menu
Your Cart

Kemerler ve Palaskalar

Outdoor kıyafetlerinizde kullanabileceğiniz outdoor kemer ve outdoor palaskaları bu kategoride bulabilrsiniz. Ayrıca dağ, kamp, atıcılık, tırmanma, trekking, avcılık gibi merakı olan takipçilerimiz outdoor pantolonları için doğada kullanabilecekleri en sağlam avcılık kemerleri ve av palaskalarını polissepeti kalitesi ile burada temin edebilrsiniz.

Marka: Wolf Holster Model: 511-KMR-BEJ
5.11 Modeli Taktik Kemer Bejkaliteli polyester kumaştan dokunmuş kolon kemer olarak bilinir ve belde kullanımı kolay ve rahattır.Kaliteli kumaşı sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar.4 cm genişliğinde ve 125 cm uzunluğunda olan kumaş kemer her türlü tactical ve outdoor pantolonlarınızda kullanıma uyg..
78,00 TL
Vergiler Hariç:72,22 TL
Marka: Wolf Holster Model: 511-KMR-HAKI
5.11 Modeli Taktik Kemer HakiDokuma kumaştan itinayla üretilmiş olan taktik kemer kaliteli kumuşatan imal edilmiştir ve uzun ömürlü kullanım imkanı tanır.Belde kullanımı oldukça rahat ve kolay olan haki yeşili kemer rengine uygun tüm outdoor pantolonlarda da kullanıma uygundur.Metal tokası oldukça s..
78,00 TL
Vergiler Hariç:72,22 TL
Marka: Wolf Holster Model: 511-KMR-SYH
5.11 Modeli Taktik Kemer SiyahOutdoor kemer her tür, marka ve renkte taktik ve outdoor pantolonunuzda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.Kaliteli örme kumaşı sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlüdürçKumaşının yumuşak dokusu sayesinde esnek olan taktik kemer belinizde oldukça rahat bir kullanım olana..
78,00 TL
Vergiler Hariç:72,22 TL
Blackhawk  Palaska Siyah Blackhawk  Palaska Siyah
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPLSK-SYH
Blackhawk  Palaska SiyahBlackhawk siyah palaska kaliteli nylon malzemeden örme yöntemi ile üretilir ve ithal olarak yurtdışından getirilmektedir. Blackhawk örme palaska çöl rengi ve haki yeşil olarak diğer ürünlerde de üniformanıza göre polissepeti aracılığı ile temin edebilirsini..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPLSK-YSL
Blackhawk  Palaska YeşilAskeri stilde operasyon kemeri olarak bilinen blackhawk palaska kullanıcının bel ölçülerine göre ayarlanabilir ve içten cırtla sabitlemeli bir yapıya sabittirç Blackhawk yeşil palaska nylon hammaddeden kaliteli örme yöntemi ile üretilmiştir ve sağlamlık, dayanıklılık..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Canik CR SPEED Taktikal Atış Kemeri
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: CNK-CRSPEED
Canik CR SPEED Taktikal Atış Kemeri..
599,00 TL
Vergiler Hariç:507,63 TL
Marka: Wolf Holster Model: DRGONTKALİ-KMR-SRİ
Çelik Tokalı Taktik Kemer BejYeni manyetik toka tasarımı ile hızlı açılan, sağlam kapanan  dragon tokalı bej- çöl rengi taktik kemer.Yüksek mukavvemetli naylon fiber dar dokuma kolon ve dragon toka ile işlevslelliği yüksek bir kemerdir.Doğa sporcuları, taktikal giyim severler, günlük pantolonla..
94,00 TL
Vergiler Hariç:87,04 TL
Marka: Wolf Holster Model: DRGONTKALİ-KMR-HKİ
Çelik Tokalı Taktik Kemer HakiYeni manyetik toka tasarımı ile hızlı açılan, sağlam kapanan  dragon tokalı haki renk taktik kemer.Yüksek mukavvemetli naylon fiber dar dokuma kolon ve dragon toka ile işlevslelliği yüksek bir kemerdir.Doğa sporcuları, taktikal giyim severler, günlük pantolonlar, k..
94,00 TL
Vergiler Hariç:87,04 TL
Marka: VAV Tactical Model: DRGONTKALİ-KMR-SYH
Çelik Tokalı Taktik Kemer SiyahYeni manyetik toka tasarımı ile hızlı açılan, sağlam kapanan dragon tokalı siyah taktik kemer.Yüksek mukavvemetli naylon fiber dar dokuma kolon ve dragon toka ile işlevslelliği yüksek bir kemerdir.Doğa sporcuları, taktikal giyim severler, günlük pantolonlar, kot pantol..
94,00 TL
Vergiler Hariç:87,04 TL
Çift Dilli Deri Kemer Çift Dilli Deri Kemer
-29 %
Marka: Kuyucular Deri Model: 1.KALITE-KMR
Çift Dilli Deri KemerÇift dilli deri kemer 1. sınıf cilt sığır derisinden imal edilmiştir.Deri çift dilli kemer 4,5 cm genişliğindedir.Kot kemeri, silah taşıma kemeri, palaska altı kemer vs. olmak üzere sivil ve askeri kullanıcılar için ideal çok sağlam bir kemerdir...
50,00 TL 70,00 TL
Vergiler Hariç:46,30 TL
Marka: Akar Model: AKRCLRNGİDRGN
Çöl Rengi Dragon Palaska Çelik TokalıÇelik tokalı çöl rengi dragon palaska 1. sınıf kalın ipten çapraz örgü sistemi ile imal edilmiş olup çok sağlamdır. Palaska boyutu standart olup ayarlanabilir cırtlı yapısı sayesinde kişiye özel olarak ayarlanabilir. Genellikle resmi polis ve asker mensupları tar..
75,00 TL
Vergiler Hariç:69,44 TL
Çöl Rengi Kobra Palaska Çöl Rengi Kobra Palaska
Çok Satan
Marka: Akar Model: KOBRA-PLSK-COL
Çöl Rengi Kobra Palaska Çöl rengi örgü asker palaskasında kobra toka olarak bilinen pratik kulllanım ve sağlam yapılı toka kullanılmıştır. Çöl rengi polis özel harekat palaskasında özel dokuma kolon kullanıldığından eşsiz sağlamlık ve dayanıklılıkta bir palaskadır. Çöl rengi örgü taktik p..
22,00 TL
Vergiler Hariç:20,37 TL
Marka: Tugan Taktikal Model: DERİ-JP-KLF
Deri Jop KılıfıKaliteli 1. sınıf sığır derisinden imal edilmiştir.Palaska ve kemer kullanımı için uygundur.Polis, Jandarma, Özel güvenlik gibi kullanıcılar için oldukça uygundur.40 cm polis ve güvenlik jopu olarak bilinen lastik kauçuk jop kullanımı için uygundur. Başka ölçülerde joplar için kullanı..
15,90 TL
Vergiler Hariç:13,47 TL
Dragon Palaska Çelik Tokalı Dragon Palaska Çelik Tokalı
Çok Satan
Marka: Akar Model: DRAGON-PLSK-SYH
DRAGON PALASKA ÇELİK TOKALIBirinci sınıf kalın örmeden imal edilen çelik tokalı palaska sağlamdır herhangi bir şekilde zorlanma esnasında yırtılmaz ve kopmaz. Dragon palaska üzerinde paslanmaz çelik toka kullanılmıştır siz istemeden açılmaz. 5 cm kalınlığı ile piyasada bulunan tüm taktika..
65,00 TL
Vergiler Hariç:60,19 TL
Hakiki Deri Kot Pantolon Kemeri Siyah Hakiki Deri Kot Pantolon Kemeri Siyah
-38 %
Marka: Kuyucular Deri Model: DERI-KMR-KOTSYH
Hakiki Deri Kot Pantolon Kemeri Siyah..
50,00 TL 80,00 TL
Vergiler Hariç:46,30 TL
Hakiki Deri Kot Pantolon Kemeri Taba Hakiki Deri Kot Pantolon Kemeri Taba
-38 %
Marka: Kuyucular Deri Model: DERI-KMR-KOTTABA
Hakiki Deri Kot Pantolon Kemeri Taba..
50,00 TL 80,00 TL
Vergiler Hariç:46,30 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: DERI-KMR-KUMASSYH
Hakiki Deri Kumaş Pantolon Kemeri Siyah..
50,00 TL
Vergiler Hariç:46,30 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: DERI-KMR-KUMASTABA
Hakiki Deri Kumaş Pantolon Kemeri Taba..
50,00 TL
Vergiler Hariç:46,30 TL
İnce Palaska Siyah İnce Palaska Siyah
Çok Satan
Marka: Akar Model: İNCPLSK
İnce Palaska SiyahKoruma palaskası uzun ömürlü olması için kaliteli imperteks kumaştan imal edilmiştir. İnce siyah palaska koruma personeline özel olarak kumaş pantolon kemer kalınlığı ölçülerinde tasarlanmıştır. Siyah ince palaska yakın koruma veya takım elbise ile silah taşıma zorunluğu..
15,00 TL
Vergiler Hariç:13,89 TL
Jandarma Komando Palaska Cordura Kaliteli Jandarma Komando Palaska Cordura Kaliteli
Stokta yok
Marka: Wolf Holster Model: JNDRMCORDRA
Jandarma Palaska Cordura Kaliteli ..
32,00 TL
Vergiler Hariç:29,63 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 37 (2 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA