Menu
Your Cart

Kemerler ve Palaskalar

Outdoor kıyafetlerinizde kullanabileceğiniz outdoor kemer ve outdoor palaskaları bu kategoride bulabilrsiniz. Ayrıca dağ, kamp, atıcılık, tırmanma, trekking, avcılık gibi merakı olan takipçilerimiz outdoor pantolonları için doğada kullanabilecekleri en sağlam avcılık kemerleri ve av palaskalarını polissepeti kalitesi ile burada temin edebilrsiniz.

Blackhawk  Palaska Siyah Blackhawk  Palaska Siyah
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPLSK-SYH
Blackhawk  Palaska SiyahBlackhawk siyah palaska kaliteli nylon malzemeden örme yöntemi ile üretilir ve ithal olarak yurtdışından getirilmektedir. Blackhawk örme palaska çöl rengi ve haki yeşil olarak diğer ürünlerde de üniformanıza göre polissepeti aracılığı ile temin edebilirsini..
45,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: CFTDLLİKMR-KYC
Çift Dilli Deri KemerÇift dilli deri kemer 1. sınıf cilt sığır derisinden imal edilmiştir.Deri çift dilli kemer 4,5 cm genişliğindedir.Kot kemeri, silah taşıma kemeri, palaska altı kemer vs. olmak üzere sivil ve askeri kullanıcılar için ideal çok sağlam bir kemerdir...
45,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Marka: Akar Model: AKRCLRNGİDRGN
Çöl Rengi Dragon Palaska Çelik TokalıÇelik tokalı çöl rengi dragon palaska 1. sınıf kalın ipten çapraz örgü sistemi ile imal edilmiş olup çok sağlamdır. Palaska boyutu standart olup ayarlanabilir cırtlı yapısı sayesinde kişiye özel olarak ayarlanabilir. Genellikle resmi polis ve asker mensupları tar..
70,00 TL
Vergiler Hariç:64,81 TL
Çöl Rengi Kobra Palaska Çöl Rengi Kobra Palaska
Çok Satan
Marka: Akar Model: KOBRA-PLSK-COL
Çöl Rengi Kobra Palaska Çöl rengi örgü asker palaskasında kobra toka olarak bilinen pratik kulllanım ve sağlam yapılı toka kullanılmıştır. Çöl rengi polis özel harekat palaskasında özel dokuma kolon kullanıldığından eşsiz sağlamlık ve dayanıklılıkta bir palaskadır. Çöl rengi örgü taktik p..
22,00 TL
Vergiler Hariç:20,37 TL
Dragon Palaska Çelik Tokalı Dragon Palaska Çelik Tokalı
Çok Satan
Marka: Akar Model: DRAGON-PLSK-SYH
DRAGON PALASKA ÇELİK TOKALIBirinci sınıf kalın örmeden imal edilen çelik tokalı palaska sağlamdır herhangi bir şekilde zorlanma esnasında yırtılmaz ve kopmaz. Dragon palaska üzerinde paslanmaz çelik toka kullanılmıştır siz istemeden açılmaz. 5 cm kalınlığı ile piyasada bulunan tüm taktika..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
İnce Palaska Siyah İnce Palaska Siyah
Çok Satan
Marka: Akar Model: İNCPLSK
İnce Palaska SiyahKoruma palaskası uzun ömürlü olması için kaliteli imperteks kumaştan imal edilmiştir. İnce siyah palaska koruma personeline özel olarak kumaş pantolon kemer kalınlığı ölçülerinde tasarlanmıştır. Siyah ince palaska yakın koruma veya takım elbise ile silah taşıma zorunluğu..
15,00 TL
Vergiler Hariç:13,89 TL
Marka: Wolf Holster Model: JNDRMCORDRA
Jandarma Palaska Cordura Kaliteli ..
30,00 TL
Vergiler Hariç:27,78 TL
Marka: Wolf Holster Model: JNDRMPLSK
Jandarma Komando Standart Palaska YENİ ..
15,00 TL
Vergiler Hariç:13,89 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: KMSPNTLNKMR-KYC
Kuyucular Deri Kemer - 1235 Deri pantolon kemeri 1. sınıf cilt sığır derisinden imal edilmiştir.Dikiş desenli deri kemerin tokası  metal zamak tokadır ve tek dillidir.Deri kemer 3,5 cm genişliğinde olup her pantolon ile uyumlu şekilde kullanılabilecek kemerdir...
45,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Marka: Wolf Holster Model: 511KMRCLK
Outdoor Kemer Çelik Tokalı511 tarzı kemer olarak bilinen outdoor kemer kaliiteli örme tarzında imal edilmiçtir ve her türlü pantolon ile giyimi oldukça uygundur. Haki outdoor kemer, siyah outdoor kemer, çöl rengi sarı outdoor kemer olarak outdoor pantolon ve outdoor gömleklerinizin rengine ..
45,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPRSHT
Outdoor Kurtarma Kemeri Paraşüt KemerTaktikal pantolonlar üzerinde gönül rahatlığıyla giyebileceğiniz oldukça kaliteli bir ürün olan outdoor kemer kıyafetinizin şıklığını tamamlayacak bir unsur olacağı gibi sağlamlığı ile de doğada sizi yarı yolda bırakmayacak ender ürünlerdendir.  Siyah ou..
45,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Marka: Wolf Holster Model: POHPLSK
Özel Harekat Palaska Yeni Kamuflaj5 cm standart palaska kalınlığında olan polis özel harekat yeni kamuflaj palaska kaliteli imperteks kumaştan imal edidi. Üzerinde kilitli güvenli toka kullanılan özel harekat palaskası sizin isteğiniz dışında bir müdahalede açılmayacak şekilde tasarlandı. ..
15,00 TL
Vergiler Hariç:13,89 TL
Polis Palaskası Siyah Polis Palaskası Siyah
Çok Satan
Marka: Akar Model: PLSKSYHDUZ
Polis Palaskası SiyahPolis palaskamız %100 yerli üretimdir ve imperteks kumaş olarak bilinen 1. sınıf sağlam dayanıklı kumaştan imal edilmiştir.Emniyet teşkilatı ve güvenlik birimleri standartlarına uygundur.Teçhizat taşımak için kullanılan palaska, özellikle kolluk  kuvvetlerinin silah, k..
15,00 TL
Vergiler Hariç:13,89 TL
Siyah Kobra Palaska Siyah Kobra Palaska
Çok Satan
Marka: Akar Model: KOBRA-PLSK-SYH
Siyah Kobra Palaska Siyah örgü taktik techizat palaskada kobra toka olarak bilinen yüksek kavarama ve tutuş özelliği olan toka kullanılmıştır. Siyah kobra  polis özel harekat palaskası özel dokuma kolondan yapıldığından yüksek dayanıklığa sahip bir palaskadır. Siyah asker techiz..
22,00 TL
Vergiler Hariç:20,37 TL
Siyah Örgü Palaska Siyah Örgü Palaska
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: ORGPLSKSYH
Siyah Örgü PalaskaSiyah askeri palaska kaliteli yumuşak plastikten örülmüştür.Çevik kuvvet palaskası kilitli tokası ile güvenli taşıma imkanı sağlar.Örgü delikli palaska yumuşak yapısı sayesinde kullanıcıya rahat hareket etme olanağı sunar.Boyu her kullanıcı için ayrı olarak ayarlanabilir maksimum 1..
20,00 TL
Vergiler Hariç:18,52 TL
Siyah Plastik Palaska Köprüsü Çıt Çıt Siyah Plastik Palaska Köprüsü Çıt Çıt
Yeni
Marka: Akar Model: PLSTKCTCT
Siyah Plastik Palaska Köprüsü Çıt ÇıtPolimer enjeksiyon çıt çıt köprü, kemer ve palaska bir birine sabitlenmesinde kullanılır.Polimer palaska köprüsü özellikle teçhizat ve akseseuarların taşınmasında kullanılan palaskanın kemere sabitlenmesinde kullanılır.Polimer palaska sabitleyici 5,5 cm - 4 cm pa..
3,00 TL
Vergiler Hariç:2,78 TL
Marka: Wolf Holster Model: ERSV-SYH-PLSTKTOKA
Siyah Taktik Kemer..
30,00 TL
Vergiler Hariç:27,78 TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA