Menu
Your Cart

Asker Künye ve Cüzdanlar

Askeri personellerin kullanımı için özel imal edilmiş olan asker künye modelleri ve en çok ihtiyaç duyulan asker malzemeleri başında da asker cüzdanları gelmektedir. Web sitemizde bulabileceğiniz kaliteli malzeme asker cüzdan fiyatları da oldukça uygun fiyatlar dahilinde sizlere satışa sunulmaktadır. Askeri künye modellerinin yanı sıra asker cüzdan çeşitleri de bulabileceğiniz kategorimiz dahilinde ihtiyaç duyduğunuz ürünü siz de kolay ve güvenli ödeme alt yapımız sayesinde kolaylıkla satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kullanışlı asker malzemeleri arasında oldukça önemli olması bakımından askeri cüzdanlar hemen her askerin ihtiyacı olmaktadır. Bu bağlamda sizde ihtiyaç duyduğunuz ürünü güvenli bir şekilde satın alabilir ve adresinize kadar kargo ile alabilirsiniz.

Marka: Wolf Holster Model: DERICZDN-1KALITE
Fonksiyonel Hakiki Deri Erkek Cüzdan..
59,00 TL
Vergiler Hariç:54,63 TL
Marka: Wolf Holster Model: JGKGMSYSL-1KALITE
Jandarma Genel Komutanlığı Rozetli CüzdanSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adresine verilen siparişler iptal edilecektir.Jandarma genel komutanlığı rozetli jandarma cüzdanı, 1. sınıf sığır derisinden üretilmektedir.Deri jandarma cüzdanımızda, 1 adet kağıt para bölmesi bulunmaktadır..
69,00 TL
Vergiler Hariç:63,89 TL
Marka: Wolf Holster Model: JNDUZCVS-1KALITE
Jandarma Uzman Çavuş Rozetli CüzdanSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adresine verilen siparişler iptal edilecektir.Jandarma uzman çavuş rozetli jandarma cüzdanı, 1. sınıf sığır derisinden üretilmektedir.Deri jandarma cüzdanımızda, 1 adet kağıt para bölmesi bulunmaktadır.6 adet kart..
69,00 TL
Vergiler Hariç:63,89 TL
Marka: Wolf Holster Model: HAVAKUV-1KALITE
Türk Hava Kuvvetleri Rozetli CüzdanSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adresine verilen siparişler iptal edilecektir.Türk hava kuvvetleri rozetli asker cüzdanı, 1. sınıf sığır derisinden üretilmektedir.Deri asker cüzdanımızda, 1 adet kağıt para bölmesi bulunmaktadır.6 adet kart bölme..
69,00 TL
Vergiler Hariç:63,89 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA