Menu
Your Cart

Arma ve Patchler

Polissepeti olarak askerlerimizin üniformalarında kullandıkları sınıfları belirleyen asker armaları, asker kokartları ile rütbeleri belireyen asker rütbeleri ve hobi olarak takabilecekleri askeri patch ve askeri kokartları polissepeti kalitesiyle müşterilerimize sunmaktayız. Askeri personeller bağlı bulundukları birimleri temsil eden asker armaları askeri personeller için olmazsa olmaz ayrıntı niteliğindedir. Armalar ve patch kimi zaman asker rütbeleri olarak da ifade edilir ve ilgili askeri personelin görev aldığı rütbeye göre de farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle armalar arasında desen, renk ve dikim gibi farklılıklar söz konusu olabilmektedir. Web sitemiz dahilinde genel olarak bulabileceğiniz asker kıyafetleri arasında arasında aynı zamanda askeri personeller için son derece önemli olan askeri patch ürünlerimiz de satışa sunulmaktadır. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz ürünü tamamen güvenli kargo imkanı, alışveriş alt yapımız dahilinde satın alabilirsiniz.

Marka: Wolf Holster Model: PTCHKAN0PZTF
0 RH (+) Pozitif Kan Grubu Patch Arma0 pozitif kan grubu arma peçleri 1. sınıf malzemeden solmaz yıpranmaz şekilde üretilmiştir.Ölçüleri en 3 cm boy 5 cm şeklindedir ve arkasında hazır cırtlı olarak satılmaktadır.İçeriğinde herhangi bir zararlı malzeme bulundurmayan kol pençleri oldukça kaliteli ve ..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKAN0NGTF
0 RH (-) Negatif Kan Grubu Patch Arma0 negatif peç armalar arkasında hazır cırtlı olarak direkt kullanıma uygun üretilmektedir.Kaliteli silikokn malzemeden yapılan armalar en 3 cm ve boy 5 cm ölçülerindedir.İçeriğinde insan sağlığına uygunsuz hiçbir materyal bulundurmayan armalar güneşe karşı dayanı..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKANAPZTF
A RH (+) Pozitif Kan Grubu Patch ArmaA pozitif cırtlı peçler arkasına orjinalinde cırt monte edilerek üretilmiştir.Doğrudan kulanıma hazır olan peç uzunluk 5 cm ve en 3 cm ölçülerindedir.Ürün içeriğinde hiçbir kanserojen kiyasal bulundurmaz.Kaliteli boyası sayesinde hiçbir doğa koşulundan etkilenmez..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKANANGTF
A RH (-) Negatif Kan Grubu Patch ArmaA negatif cırtlı peç uzunluk 5 cm genişlik 3 cm ölçülerindedir.Kaliteli silikon malzemeden arkasına cırt monte edilerek imal edilmiştir kullanıma hazırıdır.Kanserojen malzeme içermez ayrıca renk atma veya solma gibi durumlar olmaz.Rengi solmaz ve uzun yıllar kull..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKANABPZTF
AB RH (+) Pozitif Kan Grubu Patch ArmaAB pozitif peçler üzerinde cırtı hazır olarak doğrudan kullanılabilir orjinal üretilmektedir.İnsan sağlığına zararlı hiçbir materyali içnde barındırmayan cırtlı kan grubu armaları uzunluk olarak 5 cm ve genişlik olarak 3 cm ölçülerindedir...
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKANABNGTF
AB RH (-) Negatif Kan Grubu Patch ArmaAB negatif peçler hazır durumda arkası cırtlı olarak üretilmiştir.Ürün içeriğinde kesinlikle insan sağlığına zararlı bir materyal kullanılmamıştır.1 kalite malzemeden üretildiği için solma veya renk atma gibi durumlar olmaz...
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PATCHATTRKBYRK
Atatürk Silüeti ve Türk Bayrağı Silikon Patch ArmaMustafa kemal atatük silüeti ve bayraklı peç arma 6 cm çapında yuvarlak olarak imal edilmiştir.Peçlerimizin arkası hazır olarak cırtlı üretilir.4 farklı renk seçeneği ile kıyaftetleriniz ile uyum içerisinde kullanablirsiniz.İçeriğinde kesinlikle insa..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKANBPZTF
B RH (+) Pozitif Kan Grubu Patch ArmaB pozitif kan grubu armaları 3 cm en ve 5 cm uzunluk olarak üretilmektedir.Ürün içeriğinde kesinlikle kanserojen hiçbir malzeme kullanılmaktadır.Ürünün üzerinde hazır cırt monte edilmiştir ve kullanıma direkt olarak hazırdırKırmızı b pozitif kan grubu cırtlı peç,..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHKANBNGTF
B RH (-) Negatif Kan Grubu Patch ArmaB negatif  peçler 3 cm eninde ve 5 cm boyundadır ve üzerinde hazır olarak cırtı dikili olarak imal edilmiştir.1. sınıf kaliteli silikon malzemeden orjinal şekilde üretilmiştir.Polissepeti özel üretim ürüneriden olup wolfholster markası ile bize özel imal edi..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: BYRK-YVARLK-3D
Bayrak Kol Arması-Patch Yeni 3 BoyutluCırtlı Türk bayrağı kol arması her türlü taktik giyim ürünü üzerinde kullanılabilecek ve ülkemizde %100 yerli ürün olarak üretilen kaliteli bir üründür. Taktikal montlar, outdoor giyim ürünleri, taktikal softshell montlar, taktik polarlar üzerinde parla..
8,00 TL
Vergiler Hariç:6,78 TL
Marka: Wolf Holster Model: GECEKCIRT
Gece Kartalları Bayraklı Nakışlı CırtSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adreslerine verilen siparişler iptal edilecektir...
5,00 TL
Vergiler Hariç:4,24 TL
Marka: Wolf Holster Model: GECEKCIRT2
Gece Kartalları Nakışlı CırtSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adreslerine verilen siparişler iptal edilecektir...
5,00 TL
Vergiler Hariç:4,24 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHGKTRKBYRK9X5
Göktürkçe Türk Yazılı Türk Bayrağı Silikon Patch ArmaTürk bayrağı peçleri uzunluk olarak 9 cm ve genişlik olarak 5 cm ölçülerindedirKaliteli silikon malzemeden 1. sınıf el işçiliği ile üretilmiştir.Ürün arkasında cırt hazır olarak size gelir ve doğrudan kullanıma başlayabilirsiniz.Türk yazılı Türk b..
15,00 TL
Vergiler Hariç:12,71 TL
Marka: Wolf Holster Model: HAVAKV3D
Hava Kuvvetleri Bröve Arma 3 Boyutlu..
7,50 TL
Vergiler Hariç:6,94 TL
Marka: Wolf Holster Model: PTCHHLLKRT
Hilal İçi Kurt Başı Silikon Patch ArmaKurt başlı peçler 6 cm çapında yuvarlak olarak üretilmektedir.Arkasında hazır cırtı bulunur direkt olarak kullanılabilir.4 farklı renk seçeneği ile kıyafetinize en uygun ürünü polissepeti ayrıcalığı ile tmin edebilirsiniz.İçeriğinde insan sağlığına uyumsuz hiçbi..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Wolf Holster Model: JND-ASYS-ASTSBYCVS
Jandarma Asayiş Astsubay Çavuş Rütbeleri Lacivert Nakış Cırtlı..
12,00 TL
Vergiler Hariç:10,17 TL
Marka: Wolf Holster Model: JND-ASYS-ASTSBYCVS-TRN
Jandarma Asayiş Astsubay Çavuş Tören Rütbeleri (Harici) Siyah Nakış Cırtlı..
12,00 TL
Vergiler Hariç:10,17 TL
Marka: Wolf Holster Model: NKS-UZMN-ONBS-KOMANDO
Jandarma Asayiş Nakış Uzman Onbaşı Rütbesi Cırtlı Jandarma Kamuflaj Renk..
12,00 TL
Vergiler Hariç:10,17 TL
Marka: Wolf Holster Model: NKS-UZMN-ONBS
Jandarma Asayiş Nakış Uzman Onbaşı Rütbesi Cırtlı Lacivert..
12,00 TL
Vergiler Hariç:10,17 TL
Marka: Wolf Holster Model: NKS-ASYS-UZONBASI-TRN
Jandarma Asayiş Nakış Uzman Onbaşı Tören Rütbesi (Harici - Siyah) Cırtlı..
12,00 TL
Vergiler Hariç:10,17 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 58 (3 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA