ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Vogel Bot

 

Askeri personellerin kış aylarında ve soğuk iklimlerde en çok ihtiyacı olan ürünlerin başında askeri bot ürünleri gelmektedir. Kaliteli ve dayanıklı askeri bot ihtiyacı artık askeri personeller için bir standart haline gelmiştir. Bu sebeple soğuk havalarda ayakları sıcak tutacak, yağmurlu havalarda suya karşı dayanıklı olacak veya yaz aylarında hava sirkülasyonu sağlayacak yazlık modeller gibi farklı ürünlere ihtiyaç olmaktadır.

 

Bu ihtiyaçların tümünü uzun yıllar üretim tecrübesine sahip vogel askeri bot ürünleri karşılamaktadır. Vogel tamamen yerli üretim olarak bot, kıyafet ve ekipman üretimi yapmaktadır. İhtiyaca en uygun olacak şekilde farklı bot modellerinin üretimini yapan ve son kullanıcıya kaliteli bir ürün çıkartan önemli yerli firmalardan biridir. Bot konusunda uzman birimleri tarafından sürekli ar-ge çalışmaları yürüten ve ürünlerini geliştiren vogel markası, bot ihtiyacınızı rahat şekilde karşıyalacak sayılı markalardan biridir.

 

Vogel Tactical Bot

 

Ülkemizin dört bir yanında daima görevde olan askeri personellerimizin bulundukları bölgeye ve iklime göre çeşitli bot modellerine ihtiyaçları olmaktadır. Herkesin kendi ihtiyacına göre belirlediği veya kullanım tarzını benimsediği modelleri giymek kendisi için en sağlıklı tercih sebebi olacaktır. Vogel çöl botu olarak da bilinen modeller bu grup içerisinde en çok tercih edilen ürünler arasında yerini almıştır.

 

Vogel askeri bot modelleri ise uzun fermuarsız kışlık model, uzun fermuarlı yazlık model ve kısa mevsimlik model olarak farklı seçenekler mevcuttur. Bunların yanı sıra hem siyah hem de çöl rengi olarak kamuflajınıza uygun olacak şekilde iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca uzun kışlık modeli ve kısa mevsimlik modelinde waterproof suya dayanıklılık özelliği vardır. Bu özel membran uygulaması sayesinde yağmurlu havalarda su geçirmeye karşı ekstra bir kalkan oluşturmaktadır. İhtiyacınıza göre en uygun modeli vogel tactical bot modellerinden rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 

Vogel Bot Fiyat

 

Vogel tactical olarak neredeyse tüm ürünleri fiyat performans olarak bakıldığında oldukça uygun ve ihtiyacınızı karşılayan modeller karşınıza çıkacaktır. İthal ürünler ile kıyasladığınızda fiyat performans bakımından gayet yeterli olacak ve sizi memnun edecek ürünler bulunmaktadır. Hem kaliteli bir askeri bota sahip olmak hem de uygun fiyatlar ile sahip olmak sizin için güzel bir fırsat olacaktır.

 

Vogel askeri bot fiyatları piyasaya göre uygun ve kampanyalı fiyatlarda olup size en konforlu tercihleri sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesiyle farklı model ve seçenekteki ürünlere sahip olabileceğiniz ve uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz vogel bot modellerini sayfamızdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için destek ekibimizden yardım alabilir ve sitemizden güvenle sipariş oluşturabilirsiniz.