Tugan Taktik Pantolon Erkek Tactical Pantolon Stryke Siyah
Tugan Taktik Pantolon Erkek Tactical Pantolon Stryke Siyah
Tugan Taktik Pantolon Erkek Tactical Pantolon Stryke Siyah
Tugan Taktik Pantolon Erkek Tactical Pantolon Stryke Siyah
Tugan Taktik Pantolon Erkek Tactical Pantolon Stryke Siyah
Tugan Taktik Pantolon Erkek Tactical Pantolon Stryke Siyah
Tugan Taktik Pantolon Erkek Tactical Pantolon Stryke Siyah
Tugan Taktik Pantolon Erkek Tactical Pantolon Stryke Siyah

Tugan Taktik Pantolon Erkek Tactical Pantolon Stryke Siyah (TGN-STRYKE-SYH)

4,21
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : 400,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 299,00 TL(KDV Dahil)
info 250

Beden tablosu ürün özellikleri kısmındadır.

Tugan Taktik Pantolon Erkek Tactical Pantolon Stryke Siyah

 

 

 

En rahat taktik pantolonu üretmek için, çıktığımız yolda gelinen son nokta Tugan Taktikal Stryke Siyah Pantolon. Kaliteli ripstop kumaşı, kullanıcının üzerine tam oturan özenle oluşturulmuş kalıbı, oldukça şık tasarımı ile iddiamızı destekleyen Tugan Stryke taktik pantolon ayrıca esnektir. Rahat taktik pantolonların bir diğer özelliği de vücut izlerini tutmaması giyimden sonra çabuk toparlanmasıdır. Polis sepeti olarak her zaman takipçilerimize sürekli kullanabilecekleri ürünleri üretmeyi amaçlıyoruz. Kullanıcıların keyif alarak giyecekleri taktik pantolonlar imal etmek ve takipçilerimizin birbirlerine bizi tavsiye ettiklerini görmek en büyük övünç kaynağımız.

En iyi taktik pantolon bir çok özelliğin biraraya gelmesi ile ortaya çıkıyor. Yandan cepli taktik pantolonumuzun yanlarda 2 kapaklı cep, yine yanlarda 2 normal pantolon cebi, arkada 2 kapaklı cep ve ön kasık bölgesinde 2 fleto cep olmak üzere toplam 8 adet kullanışlı cebe sahiptir. Bu ceplerin ebatları ve genel konumları yıllardır ürettiğimiz taktik pantolonlardan aldığımız tüm geri dönüşlerin değerlendirilmesi ile belirlendi. Açıkçası kullanıcıya oldukça rahat bir deneyim sunacağını düşünüyoruz. Çünkü Stryke taktik pantolon ilk numuneleri gelir gelmez hem sahada hem günlük hayatta kullanıcılara test için kullanmaları istendi. Sonuç mükemmel. Kullanıcıların hepsinin ortak memnuniyet alanları ;

Siyah Tactical pantolon cep sayısının yeterli oluşu.Kişilerin günlük kulalndıkları eşyalar değişmekle birlikte genel kullanıcının yanında taşıdığı herşeyi koyacak cep sayısı düşünülmüş.
Pantolon ceplerinin kullanım konusunda başarısı( cep büyüklükleri oldukça ideal).
Yukarıdan aşağıya doğru daralan kesimi ile gün içinde yaptığımız tüm hareketlere müthiş uyum sağlaması. Rahat kesim taktik pantolon olmasından kaynaklı hareket kabiliyetini artırmasından dolayı bir saha pantolonu vazifesi görürken, ekstra şık olmasından dolayı korumalar tarafından tercih edilebilecek bir özel koruma pantolonu olması.
Tasarımının oldukça şık ve saded olması. Üzerinde ekstra hiçbir aksesuar vs. kullanılmadan doğrudan taktikal pantolonun kendi görüntüsü parçalı kesimi, hareketli cep kapakları görüntü olarak yeterli.
Beli lastikli taktik pantolon gün içinde beli sıkmıyor ve özellikle standart pantolonları eğilip, doğrulma hareketlerine adapte olamadıkları durumlarda dahi tugan stryke taktik pantolon tam performans gösteriyor.


Siyah Tugan Stryke Taktik Pantolon Kullanım Alanları

Özel koruma pantolonu olarak kullanılabilirler ve bu Tugan taktikal pantolonların genel olarak özelliğidir. Koruma pantolonlarının askeri yapıda olmaması gereklidir. Çünkü hiçbir vip şahıs yanında baştan aşağı askeri tarzda giyinmiş, tüm dikkatleri üzerine toplana, koruma görmek istemez. Kesinlikle bu konuda oldukça başarılı olan koruma taktik pantolonu bir günlük giyim ürünü gibi gittiği ortamlara maksimum uyum sağlar. 

Günlük kullanım taktik pantolonu, olarak kullanılabilen Tugan taktik ürünleri, kabarık olmayan cepleri ve üzerinize tam oturan kalıpları sayesinde hangi meslek grubuna mensup olursanız olun kullanabileceğiniz ve gün içinde rahatınız için dizayn edilmiş bir ürün. Yaz-kış giyilebilir kumaş yapısı ile ülkemiz genelinde tüm bölgelerde giyime uygundur. 

Outdoor tactical pantolon olarak doğa yürüyüşlerinde, kamp etkinliklerinde, pikniklerde ve diğer pek çok sayamadığımız dış mekan atkivitesinde kullanılabilir. Rahat yapısı ve sizinle birlikte hareket etmesi gibi özellikleri sayesinde bir yürüyüş pantolonu olarak trekking etkinliklei gibi bacakların aktif olduğu alanlarda kullanımı kesinlikle tavsiye edilir.

 

Tugan Taktikal Pantolon Beden Ölçüleri

Taktik pantolon erkek kalıbı ve kesimidir. Sıradan kot pantolon giyim ürünlerinde üzerinize uyan bir ürünün bedenine +12 ekleyerek Tugan taktik pantolonlarda kendi bedeninizi bulabilirsiniz. Örneğin 32 beden jean giyen bir kullanıcı Tugan pantolonlarda 44 beden giyecektir. Yada ikinci bir yöntem size tam uyan bir pantolonun düğmesini ilikleyin, daya sonra pantolonun bel çevresini ölçün, çıkan sonucun yarısı Tugan taktik pantolonlarda size uyan beden olacaktır. Mesela elinizdeki pantolonun bel çevresi 92 cm olsun, size Tugan tactical pantolonlarda 46 beden almanız gerekmektedir. Bu ölçülere uyduğunuz sürece üzerinize tam uyan bir taktik pantolona sahip olursunuz.

 NOT: Siyah taktikal pantolonda kemer fiyata dahil değildir, ayrı olarak satılmaktadır. Seçeneklerden istediğiniz rengi işaretleyip sepetinize ekleyebilirsiniz.

YIKAMA TALİMATI: 30 derecede, 15-30 dakika programda çok az deterjan ile yıkama yapılmalıdır. Kurutma makinesi kullanılmamalıdır. Ev ortamında kurutulmalıdır. Güneş altında kurutmak renk solması yapabilir.