Tugan Güçlendirilmiş Taktik Kemer Palaska Siyah (TGN-CIFTKAT-KMR-SYH)

5,00
İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : 359,00 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 249,00 ₺(KDV Dahil)
en-cok-satan-200x65 1500-tl-uzeri-ücretsiz-400x75px

Kemer genişliği: 4cm
Toka genişliği: 5cm

BU ÜRÜNÜN DİĞER ALTERNATİFLERİ
Tugan Güçlendirilmiş Taktik Kemer Palaska Çöl Rengi Tugan Güçlendirilmiş Taktik Kemer Palaska Haki Tugan Güçlendirilmiş Taktik Kemer Palaska Lacivert Tugan Güçlendirilmiş Taktik Kemer Palaska Gri

Tugan Güçlendirilmiş Taktik Kemer Palaska Siyah

 

Tugan güçlendirilmiş taktik kemer palaska, güvenlik güçleri, taktikal giyim sevenler ve outdoor tutkunları için ideal bir seçenektir.

 

Birinci sınıf çift katlı dokuma kolon ile üretilmiştir. Bu sayede aşınmaya ve yıpranmaya karşı ekstra dayanıklılık sağlar. Birinci sınıf iplik ile dikilmiş olması sayesinde uzun ömürlü ve sağlam bir kullanım imkanı sunar.

 

Metal dragon toka, taktik kemerin güvenli bir şekilde kullanmasını amaçlar. Bu toka kolay açılıp kapanabilen bir yapıya sahiptir ve bu sayede pratik bir kullanım imkanı sunmaktadır.

 

Günlük kullanılan standart teçhizatı taşımaya rahatlıkla yeterli olan kemerimiz çok yönlü kullanım için üretilmiştir. Bu sayede kullanıcılar palaskayı ihtiyaçlarına göre özelleştirebilir ve önemli ekipmanlarına kolayca erişebilir şekilde taşıyabilirler.

 

Tugan taktik kemer çift katlı yapısı sayesinde sarkmaya karşı dayanıklıdır. Bu özelliği sayesinde kullanıcıların hareketli ortamlarda rahatlıkla kullanabilmesini ve olası sarkmaların önüne geçmektedir.

 

Tamamen yerli üretim olarak ürettiğimiz taktik palaskamız, dayanıklılık, işlevsellik ve kullanım kolaylığı konusunda mükemmel bir deneyim sunar.

 

Tugan güçlendirilmiş kemerimiz, taktik gereksinimlerinizi karşılamak için ideal bir seçenektir. Dayanıklı yapısı, işlevsel tasarımı ve yerli üretim kalitesiyle güvenlik güçlerinin ve outdoor tutkunlarının ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamak için üretilmiştir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR