Silah Mıknatısı-Gun Magnet 4'lü Avantajlı Set (GNMGNET-4LU-SET)

0,00
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : 1.436,00 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 1.356,00 ₺(KDV Dahil)
1500-tl-uzeri-ücretsiz-400x75px

NOT: Bu üründen 4 adet gönderilmektedir!

BU ÜRÜNÜN DİĞER ALTERNATİFLERİ
Silah Mıknatısı-Gun Magnet Silah Mıknatısı-Gun Magnet 2li Avantajlı Set

Tabanca Mıknatısı-Gun Magnet 4'lü Avantajlı Set Kampanyalı Fiyat

 

  • Silah tutucu yüksek güçlü neodyum mıknatıslar kullanılarak imal edilmiştir. 25 kg'lık çelik taşıma gücüne sahip olan gun magnet silahınızı düşürmez hep aynı açıda duruşunu muhafaza eder. 

 

  • Araç içi silah tutucu tüm tabancalar için kullanılıbilir özeliktedir, özellikle günümüzde silahlarda ağırlığı azaltmak için polimer çerçeve kullanılsada tabancaların atış için mukavemetli olması üst kapak ve namlunun dövme çelik olmasını zorunlu kılmaktadır bu sayede de güçlü mıkantısımız gerek polimer gövde kullanan  tabanclarda, gerek komple çelik gövde olan silahlarda rahatlıkla kullanılıp tabanca mıknatısı ile tabancanın istenilen yere sabitlenebilmesine olanak sağlıyor.

 

  • Manyetik silah tutucu mıknatısı sadece  tabancalar için değil av tüfeği  ve uzun namlulu tüfeklerde de kulalnılabilir sdace tüfek uzunluğu fazla oladuğundan denge sağlanması için iki adet alınması daha sağlıklı olabilir. 

 

  • Gun magnet'den bir kaç adet daha fazla alarak tabancanızın veya tüfeğinizin yedek şarjörlerinde de kullanabilirsiniz. 

 

  • Silah mıknatısımız sizlere güçlü bant yapıştırıcısı ile gelir ve  ürünü bu güçlü bant ile arabanızda araç içi silah kılıfı gibi kullanabilirsiniz.  Ayrıca iş yerinizde silahınızı koymak istediğiniz herhangi bir yere monte ederek silahınızı istenilen konumda tutabilirsiniz.

 

  • Polis sepeti olarak özel imal ettiğimiz ürünün tüm tasarım ve üretim hakları tarafımıza ait oup  %100 yerli ve milli bir üründür.

 

 

 

 

 

silah tutucu mıknatıs

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR