Menu
Your Cart

Polis Tactical Malzemeler

Polis memurları görevlerine ihtiyaç duydukları taktikal polis malzemeleri kategori dahilinde bulabilmeniz mümkündür. Sahalarda ve görev süresince ihtiyaç duyulan pek çok taktical malzemeler bulunmaktadır ki bu malzemelerin bir kısmı; taktical polis eldiveni, taktikal polis pantolonu, taktikal polis hucum yeleği gibi sıralandırılabilir. Kaliteli malzeme yapısı ile her hava koşulunda ve hareketlerde dayanıklılık göstermeye özel olarak imal edilmiş olan tüm bu malzemeler aynı zamanda kullanım süresi boyunca rahat bir şekilde hareket edebilmenize imkan sağlamaktadır. Taktikal palaska da bulabileceğiniz bir diğer ürün çeşitlerimiz arasında yer almakla birlikte; taktical silah taşıma çantası, taktikal tüfek kılıfı, taktical polis tişörtü ve şapkası gibi pek çok geniş ürün yelpazesi ile dilediğiniz ürünü Polis Sepeti farkı ile taktical ürün fiyatları oldukça ucuz bir şekilde satın alabilirsiniz.

Acar Taktik İkili Şarjör Kılıfı Acar Taktik İkili Şarjör Kılıfı
Çok Satan
Marka: Acar Model: ACAR-IKILI-SYH
Acar Taktik İkili Şarjör KılıfıAcar Şarjör Kılıfları  Ayar vidası Sayesinde 360° Dönebilir ,Kılıf Duruş Açısını kendinize Göre Ayarlayabilirsiniz. Şarjör Ağırlığını Ergonomik Pedli Yapısı Sayesinde Daha Az Hissettirir. Polimer Enjeksiyon Sistemiyle Üretilmiş Olup Dayanıklıdır, Uzun Ö..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Marka: Akar Model: AKAR-CIFTLI-SYH
Akar Çiftli Polimer Taktik ŞarjörlükAkar taktik çiftli şarjörlük taktik kullanım için özel olarak polimer enjeksiyon teknolojisi ile üretilmiştir. Akar çiftli polimer şarjör kılıfı içerisindeki sıra dışı yaylı sistemi ile şarjörü şarjör kılıfında mükemmel şekilde muhafaza eder hareket halinde koşma,..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Çift Nokta Tüfek Askı Kayışı Çift Nokta Tüfek Askı Kayışı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: CFTNKTASKKYS
Çift Nokta Tüfek Askı KayışıÇift nokta tüfek askı kayışı tüfeğin dipçik ve namlu kısımından yaylı çelilk kancaları aracılığıyla takılır. Çift nokta askı kayışı ayar tokası ile kişiye yözel olarak uzatılıp kısaltılabilir. Çift nokta tüfek askısının askı kolonlarında bulunan lastikli yapısı..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHAWKSRI
Çöl Sarısı Kesik Parmak Taktik EldivenŞıklığı ve kalitesi ile outdoor giyim meraklılarının vazgeçilmezi olan çöl sarısı yarım parmak taktik eldiven dayanıklılığı test edilmiş özel kumaşlardan imal edildi. Parçalı dikimi ile el hatlarına birebir uyumlu olan coyote hardal renk taktik eldiven ..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: Wolf Holster Model: FRTNSİYH
Fırtına Taktik Bacak Kılıfı SiyahSiyah renk silah bacak kılıfı kaliteli uzun ömürlü imperteks  kumaştan polissepetine özel olarak üretildi Uzun kullanım testlerinde rahatlığı ile hep ön planda olan Fırtına siyah bacak kılıfı bacak kısmından cırtı sayesinde ayarlanabildiği gibi üstten palask..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Fobus Fenerli Taktik Silah Kılıfı
Ücretsiz Kargo
Marka: Fobus Model: EM17-EM19
Fobus Fenerli Taktik Silah Kılıfı ..
248,00 TL
Vergiler Hariç:210,17 TL
Focus Taktik Silah Taşıma Çantası Focus Taktik Silah Taşıma Çantası
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: FCSCNT
Focus Taktik Bel Omuz Silah ÇantasıFocus Silah Çantası Hem Omuzdan Askılı Olarak Hem de Bel Çantası Olarak Kullanılabilir.Taktik Çanta Olup, Silahınızı Hızlı ve Pratik Olarak Çekebilme İmkanı Sunar.Kaliteli İmperteks  Kumaştan Üretilmiş Olup, Yağmur'dan Etkilenmez, Uzun Ömür..
89,00 TL
Vergiler Hariç:82,41 TL
Marka: Wolf Holster Model: blckhwkhaki
Haki Taktik EldivenYeşil taktik eldiven polis asker ve diğer kolluk kuvvetleri için mükkemmel bir eldiven olup, özellikle silah kulllanımında kabza kavramasında yüksek tutuş sağlamasının yanı sıra tetik hassasiyeti için kesik uçlu olarak tasarlanmıştır. Haki outdoor eldiven treking  yapanla..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: IMI Model: imi_1_srjr
İMİ Tekli Şarjör Kılıfı- %100 Dayanıklı Esnek Polimerden üretilmiştir- Hareket kabiliyetini kısıtlamaz.- Orjinal İMİ marka olup Tüm İMİ marka ürünlerle birlikte kullanabilme imkanı sunar.- Canik, Walther, Beretta, Yavuz, Girsan, Cz75, Sarsılmaz, Browning silah şarjörleri için uygundur...
150,00 TL
Vergiler Hariç:127,12 TL
Koruma Pantolon Askısı Koruma Pantolon Askısı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: KORUMA-PNTLNASKI
Koruma Pantolon AskısıÖzellikle takım elbise giyen yakın Koruma personelinin; takım elbise üzerine aldığı teçhizat pantolonun düşmesine neden olur, işte bu aşamada koruma pantolon askısı imdadınıza yetişiyor. Teçhizatlı olarak takım elbise giyildiğinde pantolonun düşmesi engellenir.Silah ve teçhizat..
30,00 TL
Vergiler Hariç:27,78 TL
Marka: Wolf Holster Model: oaklyeldvn
Korumalı Taktik EldivenKorumalı taktik eldiven yumuşak deri ve elastik fiber kumaştan üretilmiştir. Taktik eldiven silah kullanan kolluk kuvvetleri için uygun yarım parmak tasarım ile silah tetik hassayiteni alabilme ve kabze kavramada yüksek tutuş sağlayack şekilde tasarlanmıştır. Koruma..
70,00 TL
Vergiler Hariç:64,81 TL
Marka: Wolf Holster Model: ALBTRSSYH
Pars Taktik Kılıf Bacak Aparatı Siyah Polimer taktik silah kılıfı olan kolluk güçlerimizin, taktik kılıf bacak aparatı ile artık ayrıca silah bacak kılıfı almalarına gerek yok! Taktik Silah kılıfı bacak aparatı nedir ve ne amaçla kullanılır: Bacak aparatımız taktik silah kılıfı olarak tabir ett..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Model: RYLLZR-1
Royal Taktik Tabanca ve Tüfek Lazeri Royal lazer picatinny raylı tabancaların tümüne ve 20 mm ray genişliği olan tüfekler için uygundur.  Taktik silah lazerinin montajı kolayca yapılabilir olup, lazerinin açılışı ve kapatılışı lazer arkasındaki düğmeden manuel olarak yapılır. Taktik taban..
130,00 TL
Vergiler Hariç:110,17 TL
Marka: Wolf Holster Model: blckhwkeldvnsiyh
Siyah Kesik Parmak Taktik Eldiven Siyah kesik parmak taktik eldiven El hatlarına uygun olmasından dolayı eli çok iyi kavrar ve gün içinde yapılan tüm hareketlerde, tutuşlarda başarı sağlar. Silah kullanımına uygun olması için parmak uçları açıkta bırakılmıştır. Malzeme kalitesi olarak sağla..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: Wolf Holster Model: blckhwktmsiyah
Siyah Taktik Eldiven Tam BoyDünyanın en kaliteli ürünlerini bu sitede polissepeti kalitesi ve ayrıcalığı ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Siyah tam boy eldiven küçük parçalar halinde dikildiği için el hareketlerine uyumlu ve tutuşlarda hassasiyet konusunda oldukça başa..
75,00 TL
Vergiler Hariç:69,44 TL
Taktik Silah Bacak Kılıfı Taktik Silah Bacak Kılıfı
Çok Satan
Marka: Akar Model: AHTPTBCK-2
Taktik Silah Bacak KılıfıTaktik bacak tabanca kılıfı yerli üretim olup  sert esnek ve imperteks kumaştan üretilmiştir.Ahtapot bacak silah kılıfı belinde silah taşımakta zorlananlar için alternatiftir. Bacağın arka tarafından cırt cırt ile kılıfı bacağa sabitleyerek rahatlıkla kullanım imkanı sunar.K..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Taktikalp Siyah Taktik Pantolon Taktikalp Siyah Taktik Pantolon
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: TKTKLPPNTLNSYH
Taktikalp Siyah Taktik PantolonGün içerisinde üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz kadar rahat bir ürünle karşınızdayız. Polissepeti olarak gerçek kullanıcı ve ağır şartlarda çalışan resmi görevli arkadaşlarımızın test etmediği ve onaylamadığı hiçbir ürünü sizlerle paylaşmadık. Ta..
249,00 TL
Vergiler Hariç:230,56 TL
Marka: Wolf Holster Model: TKNKTASKYSI
Tek Nokta Tüfek Askı KayışıTek nokta tüfek askı kayışı dayanıklı kolonu ve dayanıklı metal tokaları ile güçlendirlimiş bir askı kayışı olup uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Tek nokta tüfek askı kayışında lastikli şok emici sistem bulunur bu sayede koşarken, atlarken vs. herhangi bir müdah..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Marka: Wolf Holster Model: 511eldsari
Kesik Parmak Taktik Eldiven CoyoteKalitesi, esnek kullanımı ve şıklığı ile outdoor giyim tutkunları, polis ve askerler için vazgeçilmez bir ürün olan Çöl sarısı eldiven  polissepeti garantisi ile siz değerli takipçilerimizin hizmetinde Kumaşının likralı yapısı sayesinde rahat kullanım imkan..
40,00 TL
Vergiler Hariç:37,04 TL
Marka: Wolf Holster Model: 511ELDVNHKİ
Haki Kesik Parmak Taktik Eldiven HakiYarım parmak taktik eldiven haki esnek likralı kumaştan üretilmiştir, elinizi sarar ve hava alabilen yapısı sayesinde terletmez. İç kısmı kaydırmaz malzeme ile lamine edilmiştir ve ıslak yüzeylerde dahi rahatça kavrama imkanı sunar. Yarım parmak eldive..
40,00 TL
Vergiler Hariç:37,04 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA