Mıl-Tec Cordura Çok Fonksiyonlu Çöl Rengi Omuz Çantası (MDE-CRDRA-OMZ-CNTSİ-COL)

0,00
Marka : Special
Fiyat : 1.499,00 ₺(KDV Dahil)
1500-tl-uzeri-ücretsiz-400x75px

Mıl-Tec Cordura Çok Fonksiyonlu Çöl Rengi Omuz Çantası 

  • Safari çanta çok gözlüdür ve günlük kullanımda tüm eşyanızı rahatça içine sığdırabileceğiniz farklı ölçülerde bir çok cebe sahiptir. Bu ceplerin ölçüleri şu şekildedir ;  (önden arkaya doğru sıralanmıştır) 1- ön alt cep  7 cm x 23 cm 2. cep - 15 cm x 23 cm 3. cep -15cm x 23 cm içerisinde 2 adet lastikli cırtlı şarjör gözü bulunur 4. cep - 15cm x 20 cm üzerinde cırt olan cep 5. cep 23cm x 23 cm 6. cep 20cm x 23 cm dir
  • Çanta üzerindeki cepler fermuarlar vasıtası ile kapanır açılır ve en kaliteli fermuarlar kullanılmıştır.
  • Çantanın genel uçtan uca ölçüm şeklinde ölçüleri ise derinlik 20 cm , yükseklik 35 cm, en 23 cm şeklindedir
  • Kaliteli cordura kumaştan imal edilen çok fonksiyonlu çanta üzerinde bulunan ekstra kulp, askı kayışı, toka ve cırtların fazlaca olması ve kullanımının kolay olmasından dolayı bu ismi almıştır. Çanta askı kayışı üzerinde bulunan ayar tokası sayesinde her boyda kullanıcıya göre ayarlanabilir. Cordura kumaş (Dayanıklılığı artırılmış özel dokuma kumaş)  sayesinde çantanın mukavemeti artırılmıştır uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.
  • 5.11 çantanın Askı kayışı üzerinde bulunan ped sayesinde omuza ağırlık binmesini engeller ve konforlu bir taşıma imkanı sunar.
  • Çantanın askısı tokalarında çıkartılıp, arkasında bulunan cırtlı ayarlı kısım sayesinde çanta askılığı ortadan kaldırılıp bir el çantasına dönüştürülebilir ve el tutamağı yardımıyla taşınır bir hale dönüştürülebilir.
  • Çanta arkasında bulunan, nefes alabilen ve yumuşak kumaştan imal edilen kısım uzun süre kullanımda dahi vücudu hem terletmeyecek hem de sürtünme vs. gibi üzerinizdeki giysileri yıpratmayacak şekilde dizayn edilmiştir.
  • Mil-tec çantanın yanlarında bulunan kolonlar sayesinde hücum yelekleri üzerinde kullanılana benzer bir sistemle ekstra cepler, kılıflar takabilmek adına oldukça kullanışlı ayrıntılardır.
  • Üzerindeki cırtlara yine polissepeti'nden temin edebileceğiniz tactical patchler yapıştırabilir ve isteğinize göre kendi çantanızı tasarlayabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR