Mavi Polis Tişörtü
Mavi Polis Tişörtü
Mavi Polis Tişörtü
Mavi Polis Tişörtü
Mavi Polis Tişörtü

Mavi Polis Tişörtü (MVİPLSTHİSRT)

5,00
Fiyat : 149,00 TL(KDV Dahil)
info 250

Sadece resmi adreslere gönderilmektedir!

Mavi Polis Tişörtü

  • Yeni mavi polis tişörtü, dry touch antibakteriyel kumaştan üretilmiş olup terlemeden kaynaklı koku oluşturmaz özellikle koltukaltlarında bakteri oluşumuna izin vermez. Dry touch kumaşının kanallı lifleri sayesinde nem ve hava transferini kolaylaştırın yapısı sayesinde havanın dışardan içeri alınmasını ve nemin içerden dışarıya kolayca atılmasını sağlayan özelliktedir. dry touch kumaş özelliği sayesinde pamuklu kumaşlara nazaran nemi 10 kat daha fazla emdiği ve aynı oranda hava alabilen yapısı sayesinde yıkama ve terlemede yüksek kuruma özellğine sahiptir. 
  • Polis malzemeleri içerisinde özel bir konuma sahip olan polis tişörtleri, insan tenine asla zarar vermez kaşıntı ve tende tahriş oluşturmayan anti-alerjen bir yapıdadır.
  • Yeni mavi polis tişörtü esneyen kumaşı sayesinde aktif görev alan polislerimiz için üstün hareket kabiliyeti sunan yapıdadır.
  • Polis tişörtü yıkandığında anında kuruyan ve ütü gerektirmeyen yapıda olup, polislerimize tişört temizliği konsunda mükemmel rahatlık sağlar.
  • Polis sepeti olarak polislerimiz için özel olarak ürettiğimiz tişörtümüz piyasadaki düşük kaliteli kumaştan, reflektör baskı kalitesi iyi olamayan kumaşlardan olmayıp olabilecek en iyi kalite kumaş ve baskı seviyiesinde üretilmiştir.
  • Not:Polis tişörtü üzerinde bulunan reflektör baskı çamaşır makinesinde yıkama için uyun olmayıp, çamaşır makinesinde yüksek devirde yıkanmaması tavsiye olunur, imkan varsa elde yıkanması tişört ömrü ve yazıların kalıcı olması için daha sağıklı olacaktır.
  • Not: Polissepeti Resmi ürün satış politikası gereği polismalzemeleri sadece polisler alabilir ve emniyet adresine gönderim yapılır. Sivil (ev-iş) adrese verilen siparişler kabul edilmez.