ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

KDS Bot

 

Bot ve ayakkabı sektöründe uzun yıllar üretim yapmış ve oldukça tecrübeli bir firma olan Yeşil Kundura tarafından yerli üretim olarak üretilen kds askeri bot ürünleri birinci sınıf malzemeler ile imal edilmektedir. Hakiki sığır derisi ve cordura kumaş ile desteklenmiş olması ürünlerde ekstra bir güven sağlamaktadır. 

 

Lowa bot modeline benzer tarzda enjeksiyon taban teknolojisi kullanan kds markası, bu konuda oldukça başarılı bir iş çıkarmıştır. Ayrıca nefes alabilen ve terlemeyi en aza indiren iç astarı sayesinde daha rahat bir kullanım imkanını sizlere sunmaktadır. Uzun saatler ayağınızda kaldığını düşündüğümüzde bu konuda size ekstra bir avantaj sağlamış olacaktır.

 

KDS Çöl Botu

 

Farklı model ve renk seçeneklerine sahip ürünlerde öne çıkan ve en çok tercih edilen model fermuarlı 4 mevsimlik uzun konçlu olandır. Bunun yanı sıra fermuarsız kısa modeli de bulunmaktadır. Kamuflaj renginize göre siyah ve çöl renk olarak sizlere iki farklı seçeneği sunulmuştur. KDS markası, ürünlerini askeri operasyonel faaliyetler sırasında bir çok kez test edilmiş ve yüksek puan almış bir ürün ortaya çıkmıştır.  

 

Genel olarak kuru hava şartlarında ve ilkbahar-yaz ayları için daha uygun olan bot modelleridir. Aynı zamanda fermuarlı olması sebebiyle giyip çıkarma kolaylığını sizlere sağlamaktadır. Havalandırılabilir iç mostra sayesinde kullanım sonrası rahatlıkla havalandırma yapabilirsiniz.

KDS bot fiyatlarına baktığımızda piyasa koşullarına göre sağladığı özellikler ve kullanılan kaliteli hammaddeler göze alındığında bir çok üründen daha avantajlı hale gelmektedir. Uygun fiyatlarıyla kaliteli bir ürüne sahip olmak sizin için daha makul bir tercih olacaktır. Kullanıcılar tarafından geri bildirimler de dikkate alınarak kds bot yorumları genel itibariyle olumlu olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de kds bot modellerini incelemek ve satın almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.