ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Carinio Bot

 

Güvenlik güçlerimizin kullandığı başlıca ekipmanların başında askeri botlar gelmektedir. Nöbet tutarken, askeri operasyonel faaliyetlerde veya günlük kullanımda uzun süre ayakta kaldıkları için bot en önemli unsur haline gelmiştir. Bu sebeple de hem ihtiyaçları karşılayacak hem de ayağı yormayacak, tabanı ergonomik ve hafif modellere ihtiyaç vardır.

Bu bakımdan bulunduğunuz bölgenin iklim şartlarına göre ve görev şartlarınıza göre ihtiyacınızı karşılayacak ürünlerden birisi de carinio askeri bot modelleridir. Genelde çok fazla yağışlı olmayan iklimlerde ve kuru havalarda daha fazla kullanılan bir modeldir.  Nefes alabilen ve su itici özelliği bulunan 2mm kalınlığında hakiki sığır derisi ile üretilmektedir. Aynı zamanda yan kısımları poliamid 6.6 cordura kumaş ile desteklenmiştir.

 

Carinio Çöl Botu

 

Genel piyasa fiyatlarına bakıldığında rakiplerine göre daha uygun fiyatlarda bulunan carinio jacks bot modelleri sizler için oldukça iyi bir fiyat avantajı sunmaktadır. Bu avantajlı fiyat yanında performans da önemlidir. Tabanı çift yoğunluklu poliüretan malzeme ile üretilmektedir ve şok absorbsiyonu ile yumuşak bir hissiyat oluşturur.

 

Aynı zamanda anatomik ve nefes alabilen mostrasıyla ön plana çıkmaktadır. Siyah ve çöl rengi olarak iki farklı renk seçeneğine sahiptir. Bunun yanı sıra uzun fermuarsız modeli de siyah renk olarak bulunmaktadır. Carinio bot modellerinin tüm özelliklerini sayfamızdan inceleyebilir, size en uygun olan modeli rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.