Menu
Your Cart

Asker Polar ve Kazak

Sonbahar ve Kış aylarında ihtiyaç duyulan ekipmanların başında asker montları gelmektedir. Oldukça sıcak tutan ve vücut ısısını %80’e kadar ciddi oranda koruyan asker polarları sayesinde zorlu soğuk şartlarda daha verimli bir şekilde askeri görevlerin yerine getirilmesi mümkün olmaktadır. Polis Sepeti olarak, kategori dahilinde bulabileceğiniz asker mont fiyatları oldukça uygun fiyatlar dahilinde sizlere satışa sunulmaktadır. Güvenli satış alt yapısı sayesinde sorunsuz bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz asker hırkası ve kategori dahilinde diğer asker kışlık kıyafetleri satın alma işlemini gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Sadece bir kaç dakikada satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra belirtilen kargo süresinde, siparişiniz adresinize kadar ulaştırılmış olacaktır. Polar, kazak modellerinin yanı sıra asker içlik kıyafeti de bulabilmeniz mümkündür.

Marka: Wolf Holster Model: CLRNGİTKTKPLR
Çöl Rengi Taktik Polar Çöl rengi taktik polar 1. sınıf kaliteli polardan tek kat olarak üretilmiştir. Çöl rengi polar mont ütü gerektirmeyen, çabuk kuruyan, nefes alan, yumuşak, esnek polar kumaşı ile kullanıcısına rahat kullanım imkanı sunar  Taktik polar kol patchleri çoklu cep yapısı k..
109,00 TL
Vergiler Hariç:100,93 TL
Marka: Wolf Holster Model: MDEPLRHKİ
HAKİ TAKTİK POLAR-2Haki  Taktik polar 1. sınıf polar kumaştan taktik kullanıma uyacak şekilde çok cepli ve rahat harekat kabiliyeti sunacak tarzda kesim ve dikim yapılarak imal edilmiştir. Yeşil renk taktik polar orijinal polar kumaş özelliklerine haiz olup  terlemede vücuttaki nemi dışarı atar ve s..
109,00 TL
Vergiler Hariç:100,93 TL
Siyah Taktik Polar Siyah Taktik Polar
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: SYHTKTKPLR
Siyah Taktik Polar Siyah taktik polar taktik giyim için uygun olup, en üst kalite polar kumaştan üretilmiştir.  Siyah taktik  polar nefes alan kumaş özelliği ile teri dışarı atarken vücut ısısını muahafaza eder yapıdadır. Taktik Siyah renk polar esneyen yapısı ve parçalı kesim tasarımı il..
109,00 TL
Vergiler Hariç:100,93 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA