Menu
Your Cart

Acar

Marka: Acar Model: ALCK-TSM-ACAR-BRTT-SYH-CLRNGİ
Acar Beretta F92 Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıfı Çöl RengiAcar çöl rengi beretta alçak taşıma bacak kılıfı polimer adı verilen özel bileşim bir maddeden yapılmıştır. Bu madde ürünün sağlam ve dayanıklı olmasını sağlar. Ayrıca ürüne esneklik kattığı için kemeri tutan bellik kısmının kırılmasını önl..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Acar Model: ALCK-TSM-ACAR-BRTT-SYH
Acar Beretta F92 Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıfı SiyahAcar siyah  beretta f92 alçak taşıma bacak kılıfı kullanılan polimer maddesi sayesinde dayanıklı , sağlam ve esnek bir yapıya sahiptir. Bu özelikleri sayesinde kırılma, gevşeme ve erken deforme olmasını engellemektedir.Siyah beretta takti..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Acar Beretta Taktik Kilitli Silah Kılıfı Acar Beretta Taktik Kilitli Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Acar Model: ACAR-BERETTA-SYH
Acar Beretta Taktik Kilitli Silah KılıfıBeretta silah kılıfı %100 yerli üretim taktik polimer kılıftır. Polimer kılıf silah tutuş şekline göre kişiye özel olarak açısal olarak ayarlanabilir.  Tabanca kılıfı taktik bir kılıf olup tabancanızı hızlı bir şekilde çekmenize  olanak vs..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-TP9-BYZ
Acar Beyaz Canik 55 TP9 Serisi Taktik Kilitli Silah KılıfıTamamen yerli ürün olarak ülkemizde üretilen Acar silah kılıfları beyaz renkte trafik görevlileri için özel olarak üretilmiştir.Canik firması tarafından üretilen canik 55 tp9 serilerinin tümüne uygundur.Kilitli yapısı sayesinde silahı sizden ..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-CZ-BYZ
ACAR BEYAZ CZ 75 SERİSİ  TAKTİK KİLİTLİ SİLAH KILIFI Trafik polislerinin ve jandarma trafik personelinin görevde kullandıkları beyaz teçhizat ile uyumlu olarak tasarlanan beyaz silah kılıfı kaliteli polimer malzemeden kırılmazlık garantisi ile imal edilmektedir.Cz75 gibi ağır görev tabancalarını uzu..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-P8L-BYZ
Acar Beyaz Sarsılmaz P8L Taktik Kilitli Silah KılıfıBeyaz renginden dolayı trafik polisi silah kılıfı ve jandarma trafik silah kılıfı olarak kullanımı uygundur.Kaliteli polimer yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.P8l ve p8s için birebiruygun ebatta üretilmiş olan beyaz silah kılıfı si..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-SAR9-BYZ
Acar Beyaz Sarsılmaz Sar9 Taktik Kilitli Silah KılıfıTrafik polisi silah kılıfı ve jandarma trafik silah kılıfı olarak kullanımı uygun olan ürünümüz kaliteli uzay çağı polimerden imal edilmiştir.Bel kısmında ki kavisli yapısı sayesinde belde silahını uzun süre taşımak zorunda olan kullanıcılar için ..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-SRSLMZ-BYZ
ACAR BEYAZ SARSILMAZ SERİSİ  TAKTİK KİLİTLİ SİLAH KILIFI Sarsılmaz ülkemizde silah üreten en büyük silah üreticilerindendir ve imal ettiği silahlar emniyet ve tsk tarafından güvenle kullanılmaktadır. Acar sarsılmaz serisi beyaz silah kılıfı ise bu anlamda birebir sarsılmaz horozlu serisi ile uyumlud..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-IKILI-BYZ
ACAR BEYAZ TAKTİK ÇİFTLİ ŞARJÖR KILIFIİkili beyaz şarjör kılıfı 2 adet şarjör kapasitesine sahiptir ve şarjörleri kılıfın ortasında bulunan, şarjör içine girdiğinde genişleyen mekanizma sayesinde sıkıştırır ve pasif kilit dediğimiz tutuş sayesinde şarjörleri düşmeden korur. Siz istemeden şarjör kılı..
47,00 TL
Vergiler Hariç:39,83 TL
Marka: Acar Model: ACAR-TEKLI-BYZ
ACAR BEYAZ TAKTİK TEKLİ ŞARJÖR KILIFIAcar taktik kilitli silah kılıfları %100 yerli malı statüsünde ülkemizde üretilen garantili ürünlerdir.1 adet şarjör alma kapasitesine sahip olan tekli beyaz şarjör kılıfı trafik polisi ve jandarma trafik personeli kullanımı için uygundur.Şarjör kılıfı içerisinde..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Acar Model: ACAR-UCLU-BYZ
Acar Beyaz Taktik Üçlü Şarjör KılıfıTrafik polisi silah şarjör kılıfı ve jandarma trafik silah şarjör kılıfı olarak kullanımı uygundur.Kaliteli kırılmaz polimerden imal edilmiştir ve uzun ömürlüdür.Sar9 ve glock şarjörleri gibi standart dışı olan şarjörlere uymaz diğer tüm standart şarjörlere uyar.B..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Marka: Acar Model: ALCK-TSM-ACAR-BRWNNG-CLRNGİ
Acar Browning 14 lü Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıf Çöl RengiAlçak taşıma silah kılıfları silahı belden 10 - 15 cm kadar aşağıda taşımaya yarayan kullanışlı ürünlerdir. Özellikle kış günlerinde parka, mont vb. giysilerin üzerinde silah kılıflarını kullanırken oldukça rahat kullanım imkanı sunar. Ay..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Acar Model: ALCK-TSM-ACAR-BRWNNG-SYH
Acar Browning 14 lü Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıfı SiyahÖzellikle kışın üzerinize giydiğiniz parka mont vesaire gibi kışlık giysiler üzerinde ve araçlara oturup kalkarken silah kılıfını daha rahat konumlandırmaya yarayan silah kılıflarını alçak taşıma silah kılıfı olarak adlandırıyoruz. Alçak taş..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Acar Browning Taktik Kilitli Silah Kılıfı Acar Browning Taktik Kilitli Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Acar Model: ACAR-14LU-SYH
Acar Browning Taktik Kilitli Silah KılıfıAcar 14'lü browning silah kılıfı ülekemizde imal edeilen ve tasarlalan yeni nesil tabanca kılıfıdır. Acar 14'lü browning tabanca kılıfı özel ham meddesi ile dayanıklı olup herhangi bir deformasyona  uğramaz. 14'lü browning  acar silah kılıfı farklı..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ALCK-TSM-ACAR-120SERİ-SYH
Acar Canik 55 Horozlu Seri Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıfı SiyahSilahınızı belinizden 10-15 cm aşağıda tutarak rahat oturup kalkmanıza yarayan silah kılıflarına alçak taşıma silah kılıfları denir. Hem yükseklik hem açısal olarak ayarlanabilen alçak taşıma silah kılıfları kullanıcıyı rahat silah ta..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Acar Model: ALCK-TSM-ACAR-TP9-SYH
Acar Canik TP9 Serisi Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıfı SiyahAlçak taşıma silah kılıfları, silah kullanıcısını araca biner, inerken , oturup, kalkarken veya üzerine uzun giysiler giydiğinde (mont, parke v.b.) rahat hareket edebilmesi ve silahı her şartta kullanabilmesi için tasarlanmış kılıflardır.A..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Acar Model: ALCK-TSM-ACAR-BRWNNG-CLRNGİ
Acar Canik Horozlu Seri Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıfı Çöl RengiCanik 55 firmasının cz konseptinde ürettiği silah grubu olan s120, l120, shark fc, dolphin gibi silahlar için birebir üretilmiş olan silah kılıfımız tamamen silah kullanıcısına konforlu bir silah taşıma deneyimi tattırmak üzere imal ..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Acar Model: ALCK-TSM-ACAR-TP9-CLRNGİ
Acar Canik TP9 Serisi Polimer Alçak Taşıma Silah Kılıfı Çöl RengiSilahı bel hizasından altta (10 - 15 cm kadar) tutan silah kılfılarına alçak taşıma silah kılıfları denilmektedir. Bu tip silah kılıflarının kullanıcıya sağladığı faydaları şu şekilde sıralayabiliriz      ..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Acar Model: ACAR-DOLPHN-SYH
Acar Canik 55 Dolphin ve Canik 55 Dolphin L Taktik Kilitli Silah Kılıfı - siyahSiyah acar canik 55 dolphin taktik kilitli silah kılıfı ve siyah acar canik  dolpin l taktik  kilitli silah kılıfı olarak kullanabileceğiniz bu ürünümüz  yerli üretim olup dayanıklı polimer maddeden ü..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-CANIK-SYH
Acar Canik55 Shark Fc - P120 - L120 Taktik Kilitli Silah KılıfıCanik firması tarafından yapılan CZ75 sisteminde çalışan Canik55 shark fc, canik55 P120, canik55 L120 silahları için birebir uyumlu olan taktik silah kılıfı üzerinde mandal kilit sistem..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 96 (5 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA