65,00 TL KDV Dahil
89,00 TL KDV Dahil
600,00 TL KDV Dahil
780,00 TL KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo

Taktik Polar

 

Taktik polarlar parçalı kumaş kesimi,kullanıcı rahatalığını ön planda tutan dikiş tasarımı ve  aksesuar gereksinimleri için oluşturulan çoklu cep yapısı ile tatktik kıyafet ihtiyacı olanlar, arazi koşullarında görevlerini ifa eden güvenlik güçleri, avcılık , kapmçılık , dağcılık aktiviteleri olanlar ve günlük giyimlerinde rahat giyim severler için tasarlanmış outdoor polarlardır.

 

Taktik polarlarımız kumaş yapısı itabari ile ısıya ve bakteriye karşı dayanıklı, ağırlık olarak hafif, deformasyona karşı dayanıklı, soğuk geçirmeyen , içeride oluşan teri dışarı atma özelliği olan, çamaşır makinasında yıkanabilen ve çabuk kuruyan vs. gibi özellikleri ile mükkemmmel bir dış mekan giyisileridir.

 

Özellikle mevsim geçişlerinde tavsiye edeceğimiz taktik polarlarımızı kış aylarında da iç giyisi olarak mont ve kaban altında rahatlıkla  kullanarak, vücut ısısını korumada ekstra avantaj sağlayabilirsiniz. Polis sepeti olarak deneyimlerimiz ile müşteri geri dönüşleri ve müşteri görüşlerini de dikkate alarak titizlikle ürettiğimiz taktik polarlarımızı en uygun fiyata en kaliteli ürün politikamız ile müşterilerimiz için  temin ediyoruz.