Menu
Your Cart

Taktik Polar

Taktik polarlar parçalı kumaş kesimi,kullanıcı rahatalığını ön planda tutan dikiş tasarımı ve  aksesuar gereksinimleri için oluşturulan çoklu cep yapısı ile tatktik kıyafet ihtiyacı olanlar, arazi koşullarında görevlerini ifa eden güvenlik güçleri, avcılık , kapmçılık , dağcılık aktiviteleri olanlar ve günlük giyimlerinde rahat giyim severler için tasarlanmış outdoor polarlardır. Taktik polarlarımız kumaş yapısı itabari ile ısıya ve bakteriye karşı dayanıklı, ağırlık olarak hafif, deformasyona karşı dayanıklı, soğuk geçirmeyen , içeride oluşan teri dışarı atma özelliği olan, çamaşır makinasında yıkanabilen ve çabuk kuruyan vs. gibi özellikleri ile mükkemmmel bir dış mekan giyisileridir. özellikle mevsim geçişlerinde tavsiye edeceğimiz taktik polarlarımızı kış aylarında da iç giyisi olarak mont ve kaban altında rahatlıkla  kullanarak, vücut ısısını korumada ekstra avantaj sağlayabilirsiniz. Polis sepeti olarak deneyimlerimiz ile müşteri geri dönüşleri ve müşteri görüşlerini de dikkate alarak titizlikle ürettiğimiz taktik polarlarımızı en uygun fiyata en kaliteli ürün politikamız ile müşterilerimiz için  temin ediyoruz.

Marka: Wolf Holster Model: CLRNGİTKTKPLR
Çöl Rengi Taktik Polar Çöl rengi taktik polar 1. sınıf kaliteli polardan tek kat olarak üretilmiştir. Çöl rengi polar mont ütü gerektirmeyen, çabuk kuruyan, nefes alan, yumuşak, esnek polar kumaşı ile kullanıcısına rahat kullanım imkanı sunar  Taktik polar kol patchleri çoklu cep yapısı k..
115,00 TL
Vergiler Hariç:106,48 TL
Marka: Wolf Holster Model: HKİKLSİKPLR
Haki Polar Haki polar 1. sınıf polar kumaştan imal edilmiştir, klasik regular kesim olup iki adet yan cebi bulunur. Haki polar günlük giyimde ve arazi koşularında da rahtalıkla giyilebilecek bir polardır.  Haki polar çabuk kuruyan, nefes alan, rahat esnek kumaşı ile fonksiyonel kullanım s..
89,00 TL
Vergiler Hariç:82,41 TL
Marka: Wolf Holster Model: HKTKTKPLR
Haki Taktik Polar Haki taktik polar 1. sınıf polar kumaştan imal edilmiştir.  Yeşil taktik polar terleme durumlarında vücuttaki nemi dışarı atar ve dışarıdaki soğuk havayı yalıtarak vücudunuzu soğuk havalaradan korur. Haki taktik polar mont esneyen yapısı say..
115,00 TL
Vergiler Hariç:106,48 TL
Marka: Wolf Holster Model: JNDRMATKTKPLR
Jandarma Komando Kamuflaj Taktik PolarJandarma komando taktik polar 1. sınıf polardan imal edilmiş olup jandarma komando ve doğu illerindeki jandarma asayiş personelinin kamuflaj renk ve deseni ile birebir uyumludur. Janadarma komado taktik kamuflaj polar  nefes alan yapısı ile terletme yap..
115,00 TL
Vergiler Hariç:106,48 TL
Marka: Wolf Holster Model: CVKKVVTPLR
Kartal Nakışlı Çevik Kuvvet PolarÇevik kuvvet polis polar siyah renkte olup; Polar arka kısmında çift başlı kartal nakışı, sağ ön göğüs tarafında nakışlı kartal logosu, sol ön göğüste emniyet genel müdürülüğü arma dişi cırt yeri, sağ ve sol kollarında patch ve arma için dişi  cırt yerleri mevcut ola..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: Wolf Holster Model: MVİTKTKPLR
Mavi Taktik Jandarma PolarMavi jandarma asayiş taktik polar olarak da kullanılebilen mavi renk polrımız jandarma asayiş mavi renk ile birebir uyumludur.  Mavi taktik polar 1. sınıf polar kumaştan imal edilmiş olup, çabuk kurur ve  ütü gerektirmeyen yapıdadır. Mavi asayiş jandarma polar, n..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Siyah Taktik Polar Siyah Taktik Polar
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: SYHTKTKPLR
Siyah Taktik Polar Siyah taktik polar taktik giyim için uygun olup, en üst kalite polar kumaştan üretilmiştir.  Siyah taktik  polar nefes alan kumaş özelliği ile teri dışarı atarken vücut ısısını muahafaza eder yapıdadır. Taktik Siyah renk polar esneyen yapısı ve parçalı kesim tasarımı il..
115,00 TL
Vergiler Hariç:106,48 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA