Menu
Your Cart

Asker Askı Kayışları

Askerlerimizin Otomatik Tüfek ya da otomatik tabanca (mp5) kullanırken silahlarını rahat taşıyabilmeri için isteğe göre tek nokta tüfek askı kayışları ve çift nokta tüfek askı kayışları ile yine mp5 türevi otomatik tabancalar için tek nokta askı kayışı ve çift nokta askı kayışalrını polissepeti.com güvencesi ile bu kategorimizde bulabilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde hareket edebilmeye, görevleri tamamlamaya imkan sağlayan asker asma kayışları aynı zamanda kullanışlı olması ile de askeri personelin başlıca tercihi arasındadır. Asma kayış modelleri kullanım bakımından, kemere kolay bir şekilde sabitlenmektedir. Böylelikle önemli olan diğer ekipmanlar, kemere sabitlenen askı kayışa dahil edilir ve ihtiyaç duyulduğunda kolayca kullanılabilir. Web sitemiz dahilinde bulabileceğiniz Asma kayış fiyatları sizlere oldukça uygun fiyatlar dahilinde satışa sunulmaktadır. Kayış modelleri genellikle yapısına göre ve diğer kriterlere göre de değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle askeri personellerin kategori dahilinde bulabileceğiniz asker askı kayışları modelleri arasında kolayca ihtiyaç duyduğunuz modeli bulabilir, güvenli alışveriş alt yapısı ile satın alabilirsiniz.

Marka: Wolf Holster Model: CFTNKTASKKYS
Çift Nokta Tüfek Askı KayışıÇift nokta tüfek askı kayışı tüfeğin dipçik ve namlu kısımından yaylı çelilk kancaları aracılığıyla takılır. Çift nokta askı kayışı ayar tokası ile kişiye yözel olarak uzatılıp kısaltılabilir. Çift nokta tüfek askısının askı kolonlarında bulunan lastikli yapısı..
52,00 TL
Vergiler Hariç:44,07 TL
Marka: Wolf Holster Model: TKNKTASKYSI
Tek Nokta Tüfek Askı KayışıTek nokta tüfek askı kayışı dayanıklı kolonu ve dayanıklı metal tokaları ile güçlendirlimiş bir askı kayışı olup uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Tek nokta tüfek askı kayışında lastikli şok emici sistem bulunur bu sayede koşarken, atlarken vs. herhangi bir müdah..
47,00 TL
Vergiler Hariç:39,83 TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA