Menu
Your Cart

Trafik Polisi

Trafiğin kontrollü ve güvenli bir şekilde akışını sağlamakla görevli olan polis memurları trafik polisi olmaktadır ve trafik polisi kıyafetleri de ilgili yasalara, usullere göre belirlenmiştir. Polis Sepeti olarak sizlere trafik polisi kıyafeti fiyatları oldukça makul fiyatlar ile satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Trafik polisi gömleği gibi temel kıyafetlerin yanı sıra farklı mevsim şartlarında ihtiyaç duyulan trafik polisi montu da kategori dahilinde satışa sunulmaktadır. Trafik polisi kep yada bir diğer ifade ile trafik polisi şapkası da satışa sunduğumuz bir diğer önemli ekipman olup, görev başında memurun kullanmak durumunda kaldığı başlıca ekipmandır. Trafik polisleri sahip oldukları savunma silahlarını da emniyetli bir şekilde koruyabilmek, yeri geldiğinde kolayca kullanabilmek için kılıfa ihtiyaç duyarlar. Bu bağlamda web sitemiz de trafik polisi biber gazı kılıfı ve trafik polisi silah kılıfı da bulabilmeniz mümkündür.

Marka: Acar Model: ACAR-TP9-BYZ
Acar Beyaz Canik 55 TP9 Serisi Taktik Kilitli Silah KılıfıTamamen yerli ürün olarak ülkemizde üretilen Acar silah kılıfları beyaz renkte trafik görevlileri için özel olarak üretilmiştir.Canik firması tarafından üretilen canik 55 tp9 serilerinin tümüne uygundur.Kilitli yapısı sayesinde silahı sizden ..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-CZ-BYZ
ACAR BEYAZ CZ 75 SERİSİ  TAKTİK KİLİTLİ SİLAH KILIFI Trafik polislerinin ve jandarma trafik personelinin görevde kullandıkları beyaz teçhizat ile uyumlu olarak tasarlanan beyaz silah kılıfı kaliteli polimer malzemeden kırılmazlık garantisi ile imal edilmektedir.Cz75 gibi ağır görev tabancalarını uzu..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-P8L-BYZ
Acar Beyaz Sarsılmaz P8L Taktik Kilitli Silah KılıfıBeyaz renginden dolayı trafik polisi silah kılıfı ve jandarma trafik silah kılıfı olarak kullanımı uygundur.Kaliteli polimer yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.P8l ve p8s için birebiruygun ebatta üretilmiş olan beyaz silah kılıfı si..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-SAR9-BYZ
Acar Beyaz Sarsılmaz Sar9 Taktik Kilitli Silah KılıfıTrafik polisi silah kılıfı ve jandarma trafik silah kılıfı olarak kullanımı uygun olan ürünümüz kaliteli uzay çağı polimerden imal edilmiştir.Bel kısmında ki kavisli yapısı sayesinde belde silahını uzun süre taşımak zorunda olan kullanıcılar için ..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-SRSLMZ-BYZ
ACAR BEYAZ SARSILMAZ SERİSİ  TAKTİK KİLİTLİ SİLAH KILIFI Sarsılmaz ülkemizde silah üreten en büyük silah üreticilerindendir ve imal ettiği silahlar emniyet ve tsk tarafından güvenle kullanılmaktadır. Acar sarsılmaz serisi beyaz silah kılıfı ise bu anlamda birebir sarsılmaz horozlu serisi ile uyumlud..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Acar Model: ACAR-IKILI-BYZ
ACAR BEYAZ TAKTİK ÇİFTLİ ŞARJÖR KILIFIİkili beyaz şarjör kılıfı 2 adet şarjör kapasitesine sahiptir ve şarjörleri kılıfın ortasında bulunan, şarjör içine girdiğinde genişleyen mekanizma sayesinde sıkıştırır ve pasif kilit dediğimiz tutuş sayesinde şarjörleri düşmeden korur. Siz istemeden şarjör kılı..
47,00 TL
Vergiler Hariç:39,83 TL
Marka: Acar Model: ACAR-TEKLI-BYZ
ACAR BEYAZ TAKTİK TEKLİ ŞARJÖR KILIFIAcar taktik kilitli silah kılıfları %100 yerli malı statüsünde ülkemizde üretilen garantili ürünlerdir.1 adet şarjör alma kapasitesine sahip olan tekli beyaz şarjör kılıfı trafik polisi ve jandarma trafik personeli kullanımı için uygundur.Şarjör kılıfı içerisinde..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Acar Model: ACAR-UCLU-BYZ
Acar Beyaz Taktik Üçlü Şarjör KılıfıTrafik polisi silah şarjör kılıfı ve jandarma trafik silah şarjör kılıfı olarak kullanımı uygundur.Kaliteli kırılmaz polimerden imal edilmiştir ve uzun ömürlüdür.Sar9 ve glock şarjörleri gibi standart dışı olan şarjörlere uymaz diğer tüm standart şarjörlere uyar.B..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Marka: Akar Model: AKAR-CIFTLI-BYZ
AKAR ÇİFTLİ BEYAZ POLİMER TAKTİK ŞARJÖRLÜK Akar çiftli trafik polisi şarjörlüğü tüm 9 mm şarjörlere uyumlu olup (sarsılmaz st9 ve glock şarjörler hariç!) taktik kullanım için tasarlanmıştır ve profesyonel kullanım için uygundur.Akar taktik ikili beyaz trafik şarjörlük kendinden yaylı yapısı ile şarj..
32,00 TL
Vergiler Hariç:27,12 TL
Marka: Akar Model: AKAR-TAKTIK-BYZ
AKAR TAKTİK BEYAZ KİLİTLİ KILIF Akar taktik beyaz trafik kılıfı sıradışı kilit mekanizması sayesinde silahı tetik korkuluğundan kilitler ve siz kilit mandalını açana kadar silah kılıfta sabit olarak kalır, başka bir kişi tarafından silah kılıftan alınmak istendiğinde kilit mekanizması dışarıdan müda..
63,00 TL
Vergiler Hariç:53,39 TL
Marka: Wolf Holster Model: ATTRKSILUETANHT
Atatürk Silüet Metal AnahtarlıkM.Kemal ATATÜRK silüet metal anahtarlık özel tasarım ve yüksek kaliteli üründen yapılmıştır.Atatürk anahtarlık metal özel kalıpta basılmış olup paslanmaz krom metalden üretilmiş 3 boyutlu bir yapısı vardır.Tüm anahtar modellerinizde beğenerek kullanabileceğiniz bir ürü..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Akar Model: AKAR7209
Ayarlanabilir Telsiz KılıfıAyarlanabilir telsiz kılıfı adından da anlaşılacağı üzere neredeyse tüm taşınabilir telsiz boyutlarına  göre ayarlanabilir.Tüm palaska ve kemerler için uygundur, telsiz kılıfını takmak için D halkalı sağlam kordon bağlantı noktası mevcuttur.Ayarlanabilir kordon telsiz..
16,00 TL
Vergiler Hariç:13,56 TL
Marka: Akar Model: AKAR-F92-TAM-BYZ
Beretta F 92 Silah Kılıfı İmperteks Tam Kelebek Beyazİmperteks kumaşlar kaliteli, sağam, dayanıklı kumaş türlerindendir ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Dış Silah kılıfı olarak palaska üzeri kullanımı uygun olduğu gibi her türden kemer için kullanımı da uygundur. Polis silah kılıfı, ..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Marka: Akar Model: AKAR-F92-YRM-BYZ
Beretta F 92 Silah Kılıfı İmperteks Yarım Kelebek Beyaz Trafik polisleri ve jandarma trafik personelinin kullanımı için tasarlanan beyaz silah kılıfı beretta f92 kalıbı ile silahınıza tam uyum içerisindedir.Kaliteli ve dayanıklı imperteks kumaştan imal edilen beretta imperteks silah kılıfı üz..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
Marka: Akar Model: BYZACKKLPCKLF
BEYAZ AÇIK KELEPÇE KILIFITrafik polisi kelepçe kılıfı kaliteli imperteks kumaştan üretilmiştir.Palaska üzeri kullanım için uygundur.Standart kelepçelerin tümüne uyum sağlar.Trafik polisi ve jandarma trafik personeli techizatlarına uyum içerisinde kullanılabilir...
8,00 TL
Vergiler Hariç:6,78 TL
Marka: Akar Model: BYZCFTLSRJRKLF
Beyaz Çiftli Şarjör Kılıfı KumaşTrafik polisi çiftli şarjör kılıfı olarak kullanımı uygundur.Kaliteli imperteks kumaştan üretilmiştir uzun süreli kullanım sağlar.Üzerinde bulunan reflektör bantlar sayesinde kullanan personelin gece farkedilmesini kolaylaştırır.2 adet şarjör alma kapasitesine sahipti..
22,00 TL
Vergiler Hariç:18,64 TL
Marka: Akar Model: BYZ-JOP-HLKS
BEYAZ JOP HALKASI PALASKA ÜZERİ JOP KILIFITrafik polisi jop kılıfı olarak bilinen ürün kaliteli polyester kolondan imal edilmiştir.Palaska üzerinde jopu sabit olarak taşımaya imkan sağlar.Küçük boy polis ve özel güvenlik jopları için uygundur.Tüm beyaz teçhizat takımları üzerinde kullanımı uygundur...
3,50 TL
Vergiler Hariç:2,97 TL
Marka: Akar Model: ORGUBYZPLSK
Beyaz Örgü PalaskaBeyaz örgü palaska, trafik polisleri için özel olarak üretilmiştir.Beyaz palaska 5cm genişliğindedir, açıldığında ise 120cm e kadar uzamaktadır.Trafik polisi personelleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirler.Resmi trafik polisi kıyafetleri ile uyum içinde kullanabilirsiniz.Taktik ..
22,00 TL
Vergiler Hariç:20,37 TL
Beyaz Palaska Köprüsü Çıt Çıt
Çok Satan
Marka: Akar Model: KOPRU-BYZ
Beyaz Palaska Köprüsü Çıt ÇıtTrafik polisi palaska köprüsü, palaska ile kemeri birlikte tutmak için kullanılan oldukça kullanışlı bir üründür.Polyester kumaştan üretilir ve kaliteli kolondan imal edilmiştir.üzerinde bulunan kaliteli çıt çıtlar sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.Tüm trafik p..
2,50 TL
Vergiler Hariç:2,12 TL
Marka: Akar Model: AKAR-B8206
Beyaz Şeytan Silah KılıfıTrafik polisi ve jandarma trafik personeli silah kılıfı kaliteli impertex kumaştan  imal edilmiştir. Beyaz silah kılıfı 9x19 mm fişek kullanan her marka  ve model silah için uygundur. Beyaz reflektörlü silah kılıfı palaska üzeri Kullanım İçindir. Şeytan silah kı..
27,00 TL
Vergiler Hariç:22,88 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 96 (5 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA