Yunus Polis Malzemeleri

         

Polis malzemeleri içerisinde asayiş polisi olarak bilinen yunus polisleri ürünleri de bulunur. Yunus polisler ne iş yapar ? Hangi alanlarda görev yaparlar ? Ve günlük görev işleyişleri nelerdir onlara bakalım ve bu görevlerde ne tür giyim ürünlerine ihtiyaç duyduklarını ve bu sayfada bu ürünlerin bulunma sebeplerini temelden anlayalım

         

Polissepeti olarak kurulduğumuz günden ( 2008 Ağustos) bu yana öncelikli üretim bandımızı polis malzemeleri üzerinde yoğunlaştırdık ve günden güne artan kalite ile yolumuza devam ettik. Ayrıca standart ürün üretmenin haricinde kullanıcıların yani sahada aktif görev yapan motorsikletli yunus polislerinin geri bildirimleri neticesinde ürünlerimizi her geçen gün hem kalite hem dayanıklılık hemde kullanılabilirlik olarak geliştirdir, güncelledik.

 

Yunus Polis Günlük Görev Rutini Nedir? Hangi Polis Malzemelerine İhtiyaç Duyarlar?

         

Motorsikletli Yunus Polisleri, İl Emniyet Müdürlüklerinde Asayiş Şube Müdürlüklerine bağlı olarak göreve yaparlar ve isminden de anlaşılacağı gibi Motorsikletle 2 kişilik ekipler halinde çalışırlar. Emniyet Genel Müdürlüğünün tanımına göre Motorsikletli Yunus Polis Timleri, meydana gelen olaylara en hızlı şekilde müdahale edecek ve şüpheli şahısları yakalayacak şekilde bir acil müdahale ve yerinde çözüm ekibi olarak düşünülmüştür.

 

Şehirlerde polisin görünen yüzü olarak uzun süren saatler boyunca şehir genelinde görev alırlar ve sokaklarda asayiş olaylarına en ivedi şekilde müdahale etmeleri ile bilinirler. Bu sebepler ile yunus polis malzemeleri de özel olmak zorundadırç

         

Gün boyu sokakta aktif görev yapan birimlerin en başında gelir yunus polisleri, ayrıca motorsiklet üzerinde olmalarından dolayı da üniformaları ve gün içerisinde kullandıkları yunus polis kıyafeti onlara özel olmak zorundadır. Bu görev süreçlerinin hepsine hakim olarak aşağıda sıralayacağımız yunus polis malzemelerini bu branşa özel olarak imal etmekte ve bu sayfada sizlerle paylaşmaktayız.

 

Yunus Polis Kıyafetleri Nelerdir? Yunus Polis Malzemeleri Farklı Mıdır?

         

Polis malzemeleri ile alakalı bir çok makalemizde bahsettiğimiz üzere her branşa özel olarak polis kıyafeti imalatı yapmaya gayret ediyoruz. Zaten bu anlamda normal bir polis pantolonu tasarımı ile Özel kumaştan tasarlanmış ve bir çok açıdan özel dikilmiş yunus polis pantolonu kesinlikle birbirinden bir çok konuda ayrılmaktadır. Orijinal yunus polis pantolonu günlük hayatta kullanılmayacak kadar kaliteli özellikli su ve rüzgar geçirmez kumaşlardan imal edilir. Normal dikiş makineleri ile dikilmez, kalıp kesim hususu da oldukça kendine özgü farklı teknikler ile yapılmaktadır.

         

Yunus polis montu da sıradan montlar gibi olmayıp üzerinde ciddi şekilde çalışılan ve özellikli kumaşlardan ve  uzun süre kullanılsa dahi yıpranmayan özel hammaddeden imal edilrn polis malzemelerindendir. 

         

Polis üniforması kadar önemli bir başka husus ta Yunus polislerin teçhizatlarıdır. Dayanıklı ve kullanışlı polis teçhizatları yunus polisleri için herşeydir. Sayfamızda Yunus polis teçhizatlarını da detaylı şekilde kullanım alanları ile paylaşıyoruz. Palaska üzerinde kullanılacak çeşitli kılıflardan ( telsiz kılıfı, şarjör kılıfı, telefon kılıfı vb...) tutunda, Yunus polis montları üzerinde kullanılan orijinal 3 boyutlu yunus polis arması da yine bu sayfada sizlerin beğenisine sunuluyor.

 

Polis malzemeleri üzerinde yaptığımız çalışmalar ile kendi ürünlerimizi üretiyoruz. Fakat elbette her sektörde kendi imal ettiğimiz ürünlerle ilerlememiz mümkün olmayacaktır. Bu yüzden kendine ve ürettiği ürünlere güvenen bazı firmalar ile hem fikir alışverişi hemde sizler için ürün alışverişi yapmaktayız. Tugan Taktikal, Wolf Holster, To-Gun Holster, Akar, Watton, Vurgun Av, Taktikalp gibi markalar ile sizlere hem satış hemde satış sonrası daha iyi hizmet verebilmek için birlikte bu omuz omuza yürüyoruz.

 

Yunus Polis Malzemeleri

 

Polis malzemeleri veya teçhizatlarından tutunda taktik giyim ve aksesuarlarına kadar bir çok farklı sektör ve ürün grubu ile alakalı tüm konuları kapsayan polissepeti-blog'u ziyaret ediniz. Çok farklı konular hakkında yazılan makaleler ve bir çok konuda bize fikir sunacak içeriklerde dolu sayfamız size bir blog keşfinden çok daha fazlasını sunmakta. Ayrıca üye olarak kendi uzmanlığınız ile alakalı konularda fikir beyan edebilir yada görüşleri oylayabilirsiniz.