Menu
Your Cart

Smith&Wesson Silah Kılıfları

Smith & Wesson, Amerika merkezli bir silah şirketi olmakla beraber, piyasada pek çok farklı modelini satışa sunmuştur. Web sitemizde de satışa sunulan başlıca modeller için Smith & Wesson silah kılıfları satışını gerçekleştirmekteyiz. Sizler de sahip olduğunuz Smith & Wesson silah modelinize uygun kılıfı Smith & Wesson tabanca kılıfları kategorimiz dahilinde kolaylıkla bulabilir ve Polis Sepeti güvencesi ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik firmamız sizlere başka hiç bir yerde bulamayacağınız Smith & Wesson fiyatları dahilinde satış gerçekleştirmektedir. Orjinal marka silah kılıfı, modeliniz ile tam uyumlu olup, uzun süreli kullanımlarda dahi yıpranmaz, ağrı yapmaz ve sorun yaşatmaz. smith wesson 5906 kılıf, koltuk altı kılıf, 5904 kılıf, 357 magnum kılıf ve diğer ihtiyaç duyduğunuz modeller için de kılıf temin edebilirsiniz.

Anka Korse Silah Kılıfı Anka Korse Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: ANKA-KRS-SYH
Anka Korse Silah KılıfıTaktikalp markası ile uzun süredir siz değerli silah kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik profesyonel taktik ürünler üretmekteyiz ve sahada kullanan gerçek kullanıcılar tarafından bu ürünler defalarca test edilmekte ve başarılı sonuçlar ortaya  çıkarmakta... Son ola..
80,00 TL
Vergiler Hariç:67,80 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: deristtam
Deri Silah Kılıfı Seti Tam KelebekBirinci sınıf malzemeden,Kuyucu deri işçiliği ile imal edilmiş yepyeni ürünümüzü polissepeti garantisi ve güvencesi ile sizlere sunmaktayız. siyah deri silah kılıfı seti ve kahverengi deri silah kılıfı seti olarak 2 farklı seçenekle bu ürünümüzü alabilirsiniz. ..
95,00 TL
Vergiler Hariç:80,51 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: TPLDRİ2İNCH
Deri Toplu Tabanca Kılıfı - 2 İnch2 İnch deri toplu tabanca kılıfı 1. sınıf ciltt deriden 2 inch uzunluğundaki toplu tabancalar için baskı pres yöntemi ile deriye silah görünümü verilerek imal edilmiştir.  2 İnch toplu silah kılfı 2 inch ebatındaki tüm toplu model silahlar için uygun olup uyum ..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: TPLDRİACİK
Deri Toplu Tabanca Kılıfı-Açık  Deri toplu tabanca kılıfı toplu atış  mekanizmasına sahip tüm toplu tabanca modelleri için uzunluk ve calibre farkı gözetmeksizin uygunudur . Toplu tabanca kılıfı 1. sınıf cilt deriden pres kalıp yöntemi ile iki paraça deri tabakanın dikilmesi sonucu imal edilmişt..
60,00 TL
Vergiler Hariç:50,85 TL
Dik Deri Koltuk Altı Kılıfı Çift Şarjörlüklü Siyah - Universal Dik Deri Koltuk Altı Kılıfı Çift Şarjörlüklü Siyah - Universal
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: KYCKLTKALTSYHUNVRSL
Dik Deri Koltuk Altı Kılıfı Çift Şarjörlüklü Siyah - Universal..
170,00 TL
Vergiler Hariç:144,07 TL
DİK DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSAL DİK DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSAL
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: KYCKLTKLTIDKSRJRLKLU
DİK DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSALDik deri koltukaltı silah kılıfı sığır derisinden üretilmiş olup, kaliteli deri işçiliği ile deride asla yıpranma ve renk solması gibi şikayetler yaşanmaz. Kullanıcıya uzun ömürlü bir kullanım sunar.Kahverengi Deri koltukaltı tabanca kılıf..
170,00 TL
Vergiler Hariç:144,07 TL
DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSAL DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSAL
Ücretsiz Kargo
Marka: Kuyucular Deri Model: DİKSDEKYCKLTKSTJRLU
DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI ÇİFT ŞARJÖRLÜKLÜ TABA - UNİVERSALDik açılı deri silah koltuk altı kılıf 1. sınıf %100 deriden imal edilmiş olup tüm tabancalara uyumlu universal bir silah kılıfıdır. Dik desenli taba koltuk altı kılıfının bir tarafında silah kılıfı ve diğer tarafında çift şarjörlü..
180,00 TL
Vergiler Hariç:152,54 TL
Marka: Kuyucular Deri Model: DKDSNLİKYCKLTKLT
DİK DESENLİ DERİ KOLTUK ALTI KILIFI TABA - UNİVERSALDik desenli koltuk altı tabanca kılıfı tüm orta ebatlı silahlara uyumlu universal bir modeldir. %100 1. sınıf deriden imal edilen taba dik deri koltuk altı kılıfta silahı tetik korkuluğundan kavraması için deri içerisinde gizlenmiş çelik maşa bulun..
140,00 TL
Vergiler Hariç:118,64 TL
Marka: Wolf Holster Model: SRICFTSRJRLKMS
Fırtına Taktik Bacak Kılıfı Çöl RengiÇöl rengi fırtına silah bacak kılıfı kolluk kuvvetlerinin yeni kamulajlarına uyum sağlaması için çöl rengi kumaştan imal edilmiştir.  Çöl rengi fırtına kumaş bacak kılıfı 9x19 mm fişek atan orta ebatlı tüm tabancalar için uyumludur.  Çift şarjörlüklü fırtın..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Fobus Bacak Aparatı  V-2
Ücretsiz Kargo
Marka: Fobus Model: EX-ND2
Fobus Bacak Aparatı 2. Versiyon Kaliteli imperteks kumaştan imal edilen Fobus bacak aparatı bacağı sıkıca kavrar ve öne arkaya kaymaları engeller.  Taktik kullanım için dizayn edilmiş olup silahı rahat çekmeye imkan sağlar. Koşarken yürürken ve diğer tüm taktik atış pozisyonlarında vücut ..
248,00 TL
Vergiler Hariç:210,17 TL
Fobus Smith Wesson Silah Kılıfı
Ücretsiz Kargo
Marka: Fobus Model: SG21
Fobus Smith Wesson Silah Kılıfı ..
248,00 TL
Vergiler Hariç:210,17 TL
Fobus Universal İç Kılıf
Çok Satan Ücretsiz Kargo
Marka: Fobus Model: IWBM
Fobus Universal İç KılıfFobus universal İç tabanca kılıfı orta ebatlı tüm tabancalar için uygundur. Vücudunuzla uyum sağlayacak şeklide tasarlanan fobus tabanca iç kılıfı gayet  rahat kullanım imkanı sunar. Bel Kısmında bulunan kavisli kısmıyla belinizi saran fobus iç silah kılıfı silahın..
248,00 TL
Vergiler Hariç:210,17 TL
Marka: Kral Şapka Model: KRLİCDİSKLF
İç Dış Silah Kılıfı İç dış silah kılıfı imperteks kumaş ve 1. sınıf deri kullanılarak seçeneklerde belirtilen silah modellerine uygun olarak üretilmştir. İç silah kılıfı olarak ve dış silah kılıfı olarak kullanılabilen kılıfımız her iki durumda  beklentileri  karşılayabilen bir üründür. İç sil..
20,00 TL
Vergiler Hariç:16,95 TL
İç Silah Kılıfı Seti İç Silah Kılıfı Seti
Çok Satan
Marka: Akar Model: İCKLFSTİ2
İç Silah Kılıfı Setiİç silah kılıfı setimizde tekli şarjörlük ve  çiftli şarjörlük seçeneği olup aynı zamanda sadece air silah kılıfı'nıda seceçeneklerden seçerek alabilirisiniz. Air silah kılıfı yumuşak fileli nefes alabilen kumaştan üretilmiş olup vücut terinin silaha ulaşmasını engeller,..
25,00 TL
Vergiler Hariç:21,19 TL
Marka: Wolf Holster Model: CIFTSRJRLKBCKKLF
İmperteks Çift Şarjörlüklü Bacak Kılıfı Siyahİmperteks çift şarjörlüklü bacak kılıfımız birinci sınıf imperteks malzeme ile yerli üretim olarak atölyelerimizde üretilmektedir.Bacak kılıfının ön kısmında 2 adet kapaklı şarjör cebi bulunmaktadır.Silah bölmesi ise imperteks atkı ile tasarlanmıştır, bu ..
50,00 TL
Vergiler Hariç:42,37 TL
Marka: Wolf Holster Model: SRJKLKUBELKLF
İmperteks Şarjörlüklü Silah Kılıfıİmperteks şarjörlüklü silah kılıfı, birinci sınıf imperteks malzemeden üretilmektedir. Kılıfın yan kısımları deri ile güçlendirilmiş olup vida ile sabitlenmiştir.Şarjörlüklü kılıfın ön kısmında ise 1 adet yedek şarjörlük bölmesi mevcuttur ve cırtlı bölme olması sebe..
30,00 TL
Vergiler Hariç:25,42 TL
Marka: Wolf Holster Model: TEKSRJRLKBCKKLF
İmperteks Tek Şarjörlüklü Bacak Kılıfı Siyahİmperteks bacak kılıfı, kaliteli imperteks malzemeden üretilmiştir. Üzerindeki sağlam dikişler sayesinde yırtılmalara karşı oldukça dayanıklıdır.Bacak kılıfının ön kısmında 1 adet şarjör gözü bulunmaktadır ve cırtlı olduğundan şarjörünüz asla düşmez.Silah ..
45,00 TL
Vergiler Hariç:38,14 TL
Korse Silah Kılıfı Korse Silah Kılıfı
Çok Satan
Marka: Akar Model: KRSSLHKLF
Korse Silah KılıfıKorse silah kılıfı bel rahatsızlığı yaşayan silah kullanıcılarının silahlarını rahat taşıyabilmeleri için tasarlanmış bir kılıftır. Korse tabanca kılıfı ayrıca spor yapanlara ve rahat bir şekilde silahını taşımak isteyen kişilere de hitap eden bir kılıftır. Korse silah k..
50,00 TL
Vergiler Hariç:46,30 TL
MİNİ SPEED İMPERTEKS SİLAH KILIFI MİNİ SPEED İMPERTEKS SİLAH KILIFI
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: MNSPDİMPRTKS
MİNİ SPEED İMPERTEKS SİLAH KILIFIKase silah kılıfı olarak ta bilinen ürünümüz kaliteli imperteks kumaştan üretilmiştir.Normal pantolon kemerleri ve palaska üzerinde kullanılabilir.9mm ve 45 kalibre tüm tabancalara uygundur.Kibar ve zarif görüntüsü ve bele yakın duruşu ile kullanımı oldukça kolaydır...
15,00 TL
Vergiler Hariç:12,71 TL
Marka: Wolf Holster Model: ALBTRSCLRNGİ
Pars Taktik Kılıf Bacak Aparatı Çöl RengiPars bacak aparatı ile tüm polimer​ taktik kılıfları bacak kılıfı olarak kullanabilme imkanı sunuyoruz, artık silah bacak kılıfını ve bel kılıfını ayrı ayrı almak zorunda değilsiniz! Çöl rengi pars taktik silah kılıfı bacak aparatı nedir ve nasıl kul..
70,00 TL
Vergiler Hariç:59,32 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 50 (3 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA