Menu
Your Cart

Çevik Kuvvet Polisi

Oldukça çetin şartlarda görev alan çevik kuvvet polisi ekipmanları da kaliteli malzeme yapısına sahip ve resmiyete uygun olmalıdır. Bu bağlamda özellikle de çevik kuvvet polisi kıyafetleri seçiminin; duruma, mevsime ve diğer şartlara göre uygun olması gerekmektedir. Bu bağlamda çevik kuvvet polis tişörtü en çok talep edilen ürünlerimiz arasında olmakla beraber; çevik kuvvet polis pantolonu rahat hareket etmeyi sağlayan yapısı ile terletmeyen malzeme yapısına sahiptir. Bununla birlikte özellikle de Sonbahar, Kış aylarında ihtiyaç duyulan çevik kuvvet montu da kategori dahilinde bulabileceğiniz ürünlerimiz arasındadır. Ürün çeşitliliği ile emniyet güçlerinin ihtiyaçlarını uygun fiyatlar dahilinde karşılamayı amaç edinen web sitemiz, bu bağlamda; çevik kuvvet yan bere ve çevik kuvvet beresi modelleri de satışa sunmaktadır.

Açık Kelepçe Kılıfı Açık Kelepçe Kılıfı
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: ACIK-KLPCKLF-SYH
Açık Kelepçe KılıfıAçık kelepçe kılıfı imperteks kumaştan %100 yerli ürün olarak ülkemizde üretilmiştir. Kelepçe kılıfmız palaska üstü ve her türlü kemerde kullanım İçin oldukça uygundur. Kumaş kelepçe kılıfı masolet kelepçe, vurgun kelepçe, zincirli kelepçe, smit wesson kelepçe..
7,00 TL
Vergiler Hariç:5,93 TL
Marka: Wolf Holster Model: ATTRKSILUETANHT
Atatürk Silüet Metal AnahtarlıkM.Kemal ATATÜRK silüet metal anahtarlık özel tasarım ve yüksek kaliteli üründen yapılmıştır.Atatürk anahtarlık metal özel kalıpta basılmış olup paslanmaz krom metalden üretilmiş 3 boyutlu bir yapısı vardır.Tüm anahtar modellerinizde beğenerek kullanabileceğiniz bir ürü..
10,00 TL
Vergiler Hariç:8,47 TL
Marka: Akar Model: AKAR7209
Ayarlanabilir Telsiz KılıfıAyarlanabilir telsiz kılıfı adından da anlaşılacağı üzere neredeyse tüm taşınabilir telsiz boyutlarına  göre ayarlanabilir.Tüm palaska ve kemerler için uygundur, telsiz kılıfını takmak için D halkalı sağlam kordon bağlantı noktası mevcuttur.Ayarlanabilir kordon telsiz..
16,00 TL
Vergiler Hariç:13,56 TL
Blackhawk  Palaska Siyah Blackhawk  Palaska Siyah
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPLSK-SYH
Blackhawk  Palaska SiyahBlackhawk siyah palaska kaliteli nylon malzemeden örme yöntemi ile üretilir ve ithal olarak yurtdışından getirilmektedir. Blackhawk örme palaska çöl rengi ve haki yeşil olarak diğer ürünlerde de üniformanıza göre polissepeti aracılığı ile temin edebilirsini..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: Wolf Holster Model: BLCKHWKPLSK-YSL
Blackhawk  Palaska YeşilAskeri stilde operasyon kemeri olarak bilinen blackhawk palaska kullanıcının bel ölçülerine göre ayarlanabilir ve içten cırtla sabitlemeli bir yapıya sabittirç Blackhawk yeşil palaska nylon hammaddeden kaliteli örme yöntemi ile üretilmiştir ve sağlamlık, dayanıklılık..
60,00 TL
Vergiler Hariç:55,56 TL
Marka: Wolf Holster Model: CVKKVVTPLRBYNLK
Çevik Kuvet Polar BoyunlukSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adresine verilen siparişler iptal edilecektir.Çevik kuvvet boyunluk polar kumaştan imal edilmiş olup soğuk havalarda kullanılmak üzere imal edilmiştir. Polar boyunluk üzerinde çevik kuvvet yazısı, çift başlı kartal, emniye..
13,00 TL
Vergiler Hariç:12,04 TL
Marka: Wolf Holster Model: CEVIK-AMIR-YAZLIK
Çevik Kuvvet  Kep Amir SınıfıMercan şapka kalitesi ile birinci sınıf solmaz kumaştan üretilmiştir. Çevik kuvvet amir kepi Kaliteli kumaştan imal ediliştir terletmez.Uzun ömürlü kullanım sunar. Ön siperinde reflektör bandı bulunmaktadır. Not: Resmi ürünleri sadece polisler alab..
42,00 TL
Vergiler Hariç:38,89 TL
Marka: Wolf Holster Model: CEVIKCIRT
Çevik Kuvvet Bayraklı Nakışlı CırtSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adreslerine verilen siparişler iptal edilecektir...
5,00 TL
Vergiler Hariç:4,24 TL
Marka: Wolf Holster Model: CEVIK-PNTLN
Çevik Kuvvet Lacivert PantolonÇevik kuvvet pantolon, kaliteli ripstop  kumaştan üretilmiş olup solmaz ve renk atmaz. Terletmez %50 Cotton %50 Polyester  kumaştan üretilmiştir.  Çevik kuvvet polis pantolonun, paçalar cırtlı isteğe göre ayarlanabilir. Kumaş pantolon bedenleri ile uyumlu o..
119,00 TL
Vergiler Hariç:110,19 TL
Marka: Mercan Şapka Model: CEVIK-MEMUR-YAZLIK
Çevik Kuvvet Memur Polis KepMercan Şapka üretimi olup kaliteli solmaz kumaştan imal edilmiştir.Kaliteli kumaştan imal ediliştir terletmez.Uzun ömürlü kullanım imkanı tanır. Ön siperinde reflektör bandı bulunmaktadır. Fosforlu polis kepi olarak bilinir.Baş çevresi ölçünüze göre 1, 2, 3 numar..
32,00 TL
Vergiler Hariç:29,63 TL
Model: CVKKVVTUST
Çevik Kuvvet Polis GömlekKaliteli Ripstop  kumaştan üretilmiş olup solmaz ve renk atmaz. Koyu lacivert rengi ile standart emniyet yönetmeliğine uygun olan ve 2018 de kullanıma başlayan yeni polis gömleği olarak bilinir. Çevik kuvvet gömlek terletmez %50 pamuk %50 polyester kumaştan üretilmi..
123,00 TL
Vergiler Hariç:113,89 TL
Marka: Mercan Şapka Model: CEVIK-MUDUR-YAZLIK
Çevik Kuvvet Polis Müdür KepSadece resmi adreslere gönderilmektedir. Ev-iş adreslerine verilen siparişler iptal edilecektir.Mercan şapka kalitesi ile elde özenle imal edilmektedir. Kaliteli 1. sınıf kumaştan imal ediliştir terletmez.Uzun ömürlü kullanım imkanı sunduğu gibi renk atmaz solmaz..
47,00 TL
Vergiler Hariç:43,52 TL
Çevik Kuvvet Takım (ALT+ÜST) Çevik Kuvvet Takım (ALT+ÜST)
Ücretsiz Kargo
Marka: Wolf Holster Model: CVKKVVTTKM
Çevik Kuvvet Takım (ALT+ÜST)Kaliteli çevik kuvvet kıyafeti olarak ripstop kumaştan üretilmiştir. 2018 yılında giyilmeye başlanan yeni polis kıyafetidir. Önlerinde ütü çizgisi ve kumaşın koyu lacivert rengi ile standart yönetmelikte bulunan orjinal yeni polis gömleği ve yeni polis pantolonu ol..
246,00 TL
Vergiler Hariç:227,78 TL
Dragon Palaska Çelik Tokalı Dragon Palaska Çelik Tokalı
Çok Satan
Marka: Akar Model: DRAGON-PLSK-SYH
DRAGON PALASKA ÇELİK TOKALIBirinci sınıf kalın örmeden imal edilen çelik tokalı palaska sağlamdır herhangi bir şekilde zorlanma esnasında yırtılmaz ve kopmaz. Dragon palaska üzerinde paslanmaz çelik toka kullanılmıştır siz istemeden açılmaz. 5 cm kalınlığı ile piyasada bulunan tüm taktika..
65,00 TL
Vergiler Hariç:60,19 TL
Marka: WATTON Model: FNRPLLIKCK
El Feneri Pilli - Küçük Boy..
21,00 TL
Vergiler Hariç:17,80 TL
Marka: WATTON Model: FNRPLLIFLSZOOMKCK
El Feneri Pilli Flaşlı Zoomlu - Küçük Boy..
21,00 TL
Vergiler Hariç:17,80 TL
Marka: Wolf Holster Model: KM-82FNR
El Feneri Şarjlı Küçük BoyKM-82 Kamastar küçük boy fener 8 cm uzunluğunda ve 3 cm çapında taşımak için gayet uygun ölçülerde bir üründür.500 lümen ışık gücü ile gece  oldukça yeterli aydınlık üreten km-82 zoom özelliğine sahiptir.Uzun faz, kısa faz  ve selektör gibi 3 farklı şekilde yanabi..
55,00 TL
Vergiler Hariç:46,61 TL
Marka: Wolf Holster Model: KM-87FNR
El Feneri Şarjlı Orta Boy600 lümen ışık gücünde km-87 11 cm uzunluğunda ve 3 cm çapında taşımak için ideal bir cep feneridir.klipsi sayesinde fener cepte ve kemerde rahatıkla taşınabilir.3 farklı ışık yanma özelliğine (kısa far,uzun far, yanıp sönme s.o.s. şeklinde) sahip olan km 87 el feneri  ..
65,00 TL
Vergiler Hariç:55,08 TL
Fener Kılıfı Palaska Üzeri Kullanım
Çok Satan
Marka: Wolf Holster Model: LSTKLFNRKLF
Fener Kılıfı Palaska Üzeri KullanımFener kılıfı lastikli yapısı ile küçk boy ve orta boy el fenerleri için uygunur.Kaliteli imperteks kumaştan üretilmiştir ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.Polis palaskası, özel güvenlik palaskası, jandarma palaskasi ve asker palaskası üzerinde kullanılır...
6,00 TL
Vergiler Hariç:5,08 TL
Fobus Fenerli Taktik Silah Kılıfı
Ücretsiz Kargo
Marka: Fobus Model: EM17-EM19
Fobus Fenerli Taktik Silah Kılıfı ..
249,00 TL
Vergiler Hariç:211,02 TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 75 (4 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA