Menu
Your Cart

Asker İçlik ve Termal Giyim

Ortam ve Koşul gerekliliklerine göre sıcak  ve soğuk geçişlerini dengeleyen  asker termal kıyafetleri ve asker termal içlikleri, soğuk hava koşullarında da  vücut ısısını %80 oranında muhafaza edebildiğinden özellikle kış Koşullarında soğuklardan korunmak  için polis sepeti olarak askerlerimiz için  asker termal kıyafetleri , asker termal içliklerini temin ediyoruz. Ayrıca  vücutta bulunan teri kıyafetin dış tarafında yoğunlaştırabilen asker termal kıyafetleri  ve asker termal içlikleri vücutta terin ten yüzeyinde kalmasını önleyerek olası üşütme ve hastalıkların da önüne geçiyor biz de Polis Sepeti olarak termal askeri içlik ve termal askeri kıyafetleri sağladığı faydalardan dolayı müşterilerimize tavsiye ediyoruz.

Marka: Wolf Holster Model: TRMLBRCLRNGİ
Çöl Rengi Termal BereTermal bere, soğuk kış aylarında vücut ısısını muhafaza etmek ve vücut sıcaklığını stabil tutmak için kaliteli termal malzemeden üretilmektedir. Unisex model olması itibariyle kadın ve erkek tüm yaş gruplarına uygundur. Ayrıca askeri personeller, dağcılık, kayakçılık, avcılı..
16,00 TL
Vergiler Hariç:14,81 TL
Marka: Wolf Holster Model: BEJKS679
Termal Çorap Erkek Termal çorap maksimum sıcaklık ve kuruluk oluşturacak yüksek kaliteli liflerden imal edilmiştir.Termal çoraplar, zorlu kış koşullarında görev yapan askeri personeller için ve dağcılık, kampçılık, trekking gibi spor faliyetlerinde outdoor giyim için uygundur.Ürün özellikleriYü..
20,00 TL
Vergiler Hariç:18,52 TL
Marka: Wolf Holster Model: TRMLBRSYH
Siyah Termal BereTermal bere, soğuk kış aylarında vücut ısısını muhafaza etmek ve vücut sıcaklığını stabil tutmak için kaliteli termal malzemeden üretilmektedir.Unisex model olması itibariyle kadın ve erkek tüm yaş gruplarına uygundur. Ayrıca askeri personeller, dağcılık, kayakçılık, avcılık, bisikl..
16,00 TL
Vergiler Hariç:14,81 TL
Marka: Wolf Holster Model: TRMLALTİCLK
Termal alt içilk Termal alt içlik soğuk hava koşullarında vücut ısısını denegeleyerek muahafaza etmek için üretilmiştir. Termal içlik vücutta üretilen teri emmez dışarı atar ve bu sayede terin soğumasından kayanklı üşüme problemi ortadan kalkar. Pamuklu ve yünlü ürünler vücut ısısının %10..
45,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Marka: Wolf Holster Model: TRMLTKM
Termal İçlik Takım Bu ürünümüz de termal alt içlik ve termal üst içlik olarak ikisini bir arada sunuyoruz. Termal içlik takımı, soğuk sıcak geçişlerini dengleyen, bakteri üretmeyen, vücudun terini dışarı atabilir nitelikte bir üründür. Termal içlik takımı, vücut ısısını muhafaza edemeyen yün v..
90,00 TL
Vergiler Hariç:83,33 TL
Marka: Wolf Holster Model: TRMLMSK-CLRNGİ
Termal Kar Maskesi - Çöl Rengi..
16,00 TL
Vergiler Hariç:14,81 TL
Marka: Wolf Holster Model: TRMLMSK-SYH
Siyah Termal Kar Maskesi Baştan boyuna kadar gelen kar termal kar maskesinin göz hizası açıktır,  esnek yapısı ile tüm bedenler ile uyumludur.Termal kar maskesi nefes alan kumaş yapısı ile içerideki ısıyı muhafaza eder ve  nemi dışarı atar, bu sayede başınızın kuru ve sıcak kalmasını ..
16,00 TL
Vergiler Hariç:14,81 TL
Marka: Wolf Holster Model: TRMLUSTİCLK
Termal Üst İçlik Termal üst içlik kumaşın rip örgü yapısı yumuşak, elastik ve cilde uyyumlu olup vücudu sararak vücut ile bütünleşir. Termal üst içlik ile ter tenden direkt olarak dışarı aktarılır bu  sayade ter ıslaklığından vücudun soğumasının önüne geçilmiş olur. Yüksek nefes alma özel..
45,00 TL
Vergiler Hariç:41,67 TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA